SK: +421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Audio Pro Addon T14
Audio Pro Addon T14 Audio Pro Addon T14 Audio Pro Addon T14 Audio Pro Addon T14 Audio Pro Addon T14 Audio Pro Addon T14 Audio Pro Addon T14

Audio Pro Addon T14

429 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

* Povinné

429 €

Popis

Vysoko výkonné stereo audio

Dvojica pohľadných audio spoločníkov ponúka neobmedzené skúsenosti s počúvaním. Nielen že dizajn modelu Addon T14 má moderný charakter, nechýba mu ani potenciál akustický, bez ktorého by nebol ničím. Faktom je, že originálne nielen vyzerá, ale okrem toho zaujme aj bohatou dynamikou, hlasným a silným zvukom. Ožíva rytmus, ktorý je cielene budovaný, modul ponúka aj viacero možností pripojenia. Nechýba mu praktický USB port pre nabíjanie.

  • Digitálny zosilňovač triedy D s 2 x 50 W výkonu
  • 114 mm woofer, 19 mm tweeter
  • Vstupy: Bluetooth s aptX, AUX 3,5 mm jack, 2x Toslink optika
  • Výstupy: USB pre nabíjanie iných zariadení, RCA pre Subwoofer
  • Hliníkový ovládač
  • Súčasťou je reproduktorový kábel prepájajúci obaja reproduktory a napájací kábel

Hi-fi kvalita s dobrou výbavou

Jeho vľúdny a elegantný zovňajšok je stavaný podľa klasických línií, užívateľom však ponúka zaujímavý potenciál. K dispozícii sú štyri vstupy, vrátane jedného bezdrôtového pripojenia. Návrh týchto reproduktorov vsádza na dynamiku, basy a akustický tlak, ktorý nerozlišuje, odkiaľ pochádza zvuk. Audiofilská klientela ocení, že hudba a teda akustika nie je len záležitosťou sluchu, ale aj citu. Audio Pro so svojím tímom profesionálov vsádza na optimalizáciu akustického dizajnu, vďaka čomu je výsledok takmer hmatateľný.

Prednosti majú prednosť

V prospech Addon T14 hovorí nielen cenová dostupnosť, ale hlavne hudobné atribúty. Bezdrôtové pripojenie je tvorené rozhraním Bluetooth 4.0 s tým, že tieto bezdrôtové reproduktory využívajú najnovší štandard technológie pre najlepšiu kvalitu zvuku a na prenos. Hudbu možno prehrávať z ľubovoľných zariadení Bluetooth - iOS, Android, Windows Phone a Mac / PC. Úplne bezkonkurenčná je basová sekcia, ktorej sa podarilo dosiahnuť na popud z roku 1978. Vtedy bolo cieľom dosiahnuť lepších basov z malých skríň a pripojiť všetku dostupnú domácu aparatúru. Okrem bezdrôtového vstupu Bluetooth je k dispozícii taktiež analógový vstup a 2 optické vstupy TOSLink. Takže pripojiť možno všetky audio zariadenia.

Špecifiká a technické dáta

Každý štýlový kabinet je vyrobený s rozmermi 220 x 150 x 195 mm a je osadený dvoma meničmi - vysokofrekvenčným reproduktorom s textilnou kopulou a dostatočne objemným basovým meničom. Vynikajúcej funkčnosti výdatne napomáha digitálny zosilňovač triedy D s výkonom 2 x 50 W. Štandardný Bluetooth vstup verzia 4.0 s kodekom apt-X a AUX V 3,6 mm stereo doplní USB výstup pre nabíjacie ZARIADENIE (DC OUT / max 5 V 1000 mA) a RCA výstup pre subwoofer. Vďaka vstupom je T14 flexibilný pri použití s notebookmi, smartphónmi, prehrávačmi hudby a TV.
Frekvenčný rozsah je daný pásmom 45 - 25 000 Hz s deliacou frekvenciou 2 800 Hz. Nádherne stavané skrine sú robustné, vyrábajú sa buď v čiernej alebo bielej povrchovej úprave. Sú o niečo väčšie ako ich mladší súrodenci - Audio Pro Addon T8.

Príslušenstvo

K setu reproduktorov patrí aj diaľkové ovládanie, ktoré je tiež podobne dobre prevedené. Na rozdiel od obvykle krehkých plastových diaľkových ovládačov je toto vyrobené z frézovaného hliníka, je veľmi citlivé na dotyk, plytké gombíky ihneď reagujú.

Hor sa za zábavou

Audio Pre Addon T14 sú dobre navrhnuté, čisto vyzerajúce reproduktorové sústavy s obdivuhodným zmyslom pre zábavu. Hodí sa do domácich systémov a všade tam, kde je žiaduca dobrá akustika. Za prijateľnú cenu sú plnohodnotným dvojpásmovým systémom s efektívnym zázemím z dielne renomovanej výrobnej spoločnosti. Značka Audio Pro je zvučná, pretože pomer ceny, kvality, výkonu a funkčnosti je veľmi výhodný, prípadne tiež zodpovedá súčasnému trendu a dopytu veľkej časti audio technickej klientely. Zladenie s interiérom je príjemným bonusom.

Unboxing Audio Pro Addon T14

 Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Audio Pro Addon T14

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Audio Pro
Počet reproduktorov 2
Výkon (W) 2 x 50
Meniče Vysoké frekvence: 19 mm / Střední a nízké frekvence: 114 mm
Frekvenčná odezva od (Hz) 45
Frekvenčná odezva do (Hz) 25000
Vlastní batérie
Výdrž batérie (hod.)
Hlasový asistent
Sieťové pripojenie
Multiroom aplikácie
Internetové streamovacie služby
Lokálne streamovanie Bluetooth
Nadštandardny BT kodek aptX™
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitálny vstup Optický
Analógový vstup Jack (3,5 mm)
Analógový výstup
Níjanie iných zariadení
Šírka (mm) 150
Výška (mm) 220
Hĺbka (mm) 195