DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Audio Pro Link 1
Audio Pro Link 1 Audio Pro Link 1 Audio Pro Link 1 Audio Pro Link 1 Audio Pro Link 1 Audio Pro Link 1 Audio Pro Link 1 Audio Pro Link 1

Audio Pro Link 1

126,11 €

Dostupnosť: Skladom

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

204,23 € 138,31 €
204,23 € 138,31 €
133,55 € 90,43 €
126,11 € 85,41 €
32%
Cena při zakoupení samostatně: 668,11 €
Takže ušetříme: 215,76 €
452,35 €
204,23 € 137,12 €
204,23 € 137,12 €
126,11 € 84,70 €
212,87 € 142,92 €
32%
Cena při zakoupení samostatně: 747,43 €
Takže ušetříme: 245,61 €
501,83 €

Popis

Nenápadný objekt v tvare kolieska pripomína skôr detskú hračku. Opak je pravdou - ide o modul pre multi-room aplikáciu, ktorý možno ľahko pripojiť ku všetkým aktívnym reproduktorom, AV receiverom, zosilňovačom atď. S pomocou aplikácie Audiopro sa dajú ovládať aj reproduktory Addon C5 a C10. Platí podpora služieb Spotify, Tidal, Airplay, Wifi, LAN. Link 1 vie prehrávať audio formáty typu MP3, WMA, AAC, Flac, Apple Lossless.

 

  • Premeňte akýkoľvek reproduktor v Multiroomové zariadení pomocou Link 1
  • Pripojenie Wi-Fi alebo drôtové Ethernetové spojenie
  • Výstup 3,5 mm analógový jack a optický digitálny výstup
  • Streamovacie funkcie: AirPlay, Spotify Connect, Audio Pro Multiroom aplikácie

 

Skúsený komponent

V praxi ide o prvotriedny formu prepojení starších systémov s novodobým pripojením. Hodí sa pre tých, kto vlastní zosilňovač, ktorému chýba internetové funkcie, pretože naznačuje schodné a veľmi efektívne pohodlné řešení.Toto miniatúrne zariadenie dokáže úplne ľahko prepojiť klienta s hudobnými knižnicami po celom svete. K tomu možno využiť buď 3,5 mm Jack, alebo optický výstup, pretože potom je streamovanie jednoduché a dostupné komukoľvek s pomocou Apple a AirPlay. Funkcia Spotify Connect zabezpečuje priame ovládanie aplikácie Spotify a to rovno z mobilného zariadenia. Výhodou je, že s ďalšími produktmi výrobcu Audio Pro je možné vytvoriť jednoduchý multi-room, ktorý smelo otvára cestu k ďalším počúvanie možnostiam vo výbornej kvalite.

 

Jednoduche a účinne

Majitelia aplikácií pre Android a iOS môžu vysloviť svoje priania. Akú hudbu si vyberú, záleží len na ich voľbe a jednoduchému kroku. Connect Direct slúži pre Spotify Connect prehrávanie hudby, AirPlay zase pre jednoduché prehrávanie z Apple Music a ostatných AirPlay služieb.

 

Čo stojí za technickými zdrojmi

Údaje, informácie, parametre a technické dáta nie sú len nezaujímavými číslami a označeniami, ale približujú klientovi produkt po stránke profesionálnej. S nimi sa dozvie okrem farby prevedenia (strieborná) aj ďalšie dôležité detaily, ktoré spoločne vykresľujú charakter produktu. Tento modul disponuje rozmermi 105 x 105 x 29 mm, vlastné vstupy pre Wi-fi a Ethernet, výstup 3,5 mm stereo a TOSlink optický. K dispozícii sú sieťové funkcie a niekoľko možností pripojenia (AirPlay, Spotify Connect, Audio Pro Multi-room). Podporované sú audio formáty MP3, WMA, AAC, FLAC, Apple Lossless.

 

Multi-room a jeho výhody

Ako si ľahko a rýchlo vytvoriť multi-room prepojenie? Chytré zariadenie Audio Pro Link 1 dovoľuje pripojiť akékoľvek zariadenie značky Audio Pro a vytvoriť tak špičkový systém, šíriaci zvuk do všetkých miestností v dome. Stačí len prepojiť dohromady reproduktory, rádio, hi-fi systém a AV prijímač, čo vo výsledku zaistí prehrávanie hudby vo všetkých miestnostiach zároveň. Pokiaľ k dispozícii nie je práve domáca hudobná knižnica, môže byť využitá celá rada internetových služieb typu Spotify, Deezer, AirPlay. Využiť možno však tiež hudbu z úložísk v osobnom PC. Zariadenie je fakticky možné skontaktovať s akýmkoľvek zariadením vďaka analógovému alebo optickému vstupu a synchronizovať tak s ostatnými produktmi značky Audio Pro. O ovládanie sa stará dostupná aplikácia pre iOS / Android.

 

Kľúčové propozície

Zhrnúť tento neveľký komponentov, vrátane jeho schopnosťou nemožno niekoľkými slovami. Svojimi vlastnosťami pripomína bezdrôtový adaptér, ideálny pre hudobné streaming a synchronizáciu multi-room systému. Ľahkosť prepojenie závisí ako obvykle na dostupných technológiách Wi-Fi alebo Bluetooth. V menšom praktickom a elegantnom spracovaní produktu je skrytá veľa možností, vedúcich k pohodlnému počúvania. Vďaka modernej pokrokovej výrobnej spoločnosti Audio Pro a jej špičkovým výrobkom môže byť domáce systém aj jeho užívanie vrátane ovládania na veľmi vysokej úrovni. Stačí jediné rozhodnutie.

 

Pripojenie Audio Pro Link 1Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Audio Pro Link 1

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Audio Pro
Digitálny vstup
Digitálny výstup Optický
Typ streamera Hybridný
Analógový výstup Jack (3,5 mm)
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Spotify
Lokálne streamovanie AirPlay, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Nadštandardny BT kodek
Multiroom aplikácie Audio Pro
Rádio
Podporované audio formáty FLAC, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD
Farba Čierna
Šírka (mm) 105
Výška (mm) 29
Hĺbka (mm) 105

Odporúčame