+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Audio-Technica AT-LP60-USB
Audio-Technica AT-LP60-USB Audio-Technica AT-LP60-USB Audio-Technica AT-LP60-USB Audio-Technica AT-LP60-USB Audio-Technica AT-LP60-USB Audio-Technica AT-LP60-USB Audio-Technica AT-LP60-USB Audio-Technica AT-LP60-USB

Audio-Technica AT-LP60-USB

179 €

Dostupnosť: Skladom

Krátký popis

Posledních pár kusů za tuto cenu

Popis

Poznáte ten druh hudby, ktorá má svoje čaro? Medzi všetkými CD, MP3 prehrávačmi, mini diskami a iPodami sa stráca onen pôvodca s históriou, príbehom, vývojom - gramofón. Predčili ho progresívne technológie novodobých audio producentov, napriek tomu však nezmizol zo sveta a svoje miesto na slnku si opätovne získava. Práve ten s výstupom USB, ktorý vie prevádzať nahrávky do MP3, disponuje profesionálnou výbavou, vie byť emotívny, spoľahlivý, má skvelý vzhľad, je zásahom do čierneho.

 

Legendárna kvalita zvuku

Je divné, že niektoré spoločnosti sa môžu pýšiť viac ako 50 ročnými skúsenosťami na trhu elektroniky. Už od roku 1962 sa o prielom vo výskume elektronického sortimentu snaží japonská Audio-Technica, ktorá sa so svojimi inováciami a pokrokovým pohľadom na elektroniku dostala na popredné miesta v rebríčku obdobných spoločností. Aj vďaka nej si gramofón udržal v okruhu užívateľov svoje miesto a upevnil si tak pozíciu zaujímavého a netradičného prístroja pre milovníkov hudby. Takýto LP60-USB perfektne hrá, je plne automatizovaný, ale ovládať ho možno aj ručne, je kompaktný, vzhľadný, disponuje predzosilňovačom a slušnou cenou.

 

Atribúty, ktoré nie sú na zahodenie

Úplne funkčný, s bohatou výbavou a kvalitnými reproduktormi je produkt Audio-Technica dostupný širokým vrstvám. Kto vie, vie. USB výstup umožní priame prepojenie s PC, so systémom Audacity možno digitalizovať nahrávky, disponuje plne automatickým ramienkom, nastaveným predzosilňovačom s prepínačom Phono / Line a výstupmi RCA, dvoma rýchlosťami (33 a 1/3 RPM, 45 RPM) a profesionálnym, unášacím hliníkovým tanierom . Ramienko je osadené jemným mechanizmom, pre jeho citlivé zdvíhanie a kladenie. Samozrejme žiadna produkcia by sa nezaobišla bez prenosky s dvojitým magnetom - Integral Dual Magnet, ktorá má vymeniteľný diamantový hrot. Neoddeliteľným a očakávaným príslušenstvom je tiež kabeláž, dôležitá k prepojeniu gramofónu so zosilňovačom.Gramofón AT-LP60-USB bez problémov komunikuje s PC a MAC počítačom.

 

Vyladený exteriér

Gramofón už nie je to, čo býval. Skôr narodení užívatelia a majitelia pôvodných kúskov, ktoré patria už skôr do starožitníctva, by ten súčasný audio produkt ani nespoznali. Moderne navrhnutý kabát so zaoblenými rohmi, odnímateľným protiprachovým krytom a precízne spracovaným telom, ktoré ukrýva dômyselné zariadenie, vedie k naozajstnému zážitku. Jeho rozmery sú 360 x 97,5 x 356 mm, hmotnosť činí 3 kg, pre umiestnenie a manipuláciu s prístrojom sú parametrami úplne ideálne. Stereofónny prehrávač poskytuje pri bezchybnom ovládaní dostačujúci, jedinečný a vyladený akustický prúd, počúvať staré platne už teda nebude vôbec žiadnou prekážkou. Nové vinylové nosiče v dnešnej dobe tiež existujú, takže jedinou možnosťou, ako nejaké nahrávky zohnať, už nie je nákup v bazároch a LP "second handoch". V počúvaní obľúbených skladieb, vrátane evergreenov, už nestojí žiadna prekážka. Iba sa treba naladiť do pohody , zaujať ideálne relaxačné a odpočinkové pozície, započúvať sa, zasnívať sa a vychutnať si onen neopakovateľný, plnohodnotný a neprekonateľne emotívne dojem.

 

Kvalita za príjemnú cenu

Audio-Technica sa zo začínajúcej výroby gramofónových prenosiek a rekordérov na mikrokazetové, cez stereo slúchadlá a bezdrôtové mikrofóny, dopracovala v roku 1990 až k rádiovému observatóriu. Rok nato bol zvolený Audio Engineering Society (AES konvencia) mikrofón AT 4033 práve z jej produkcie najlepším mikrofónom roka. Všetky aktivity spoločnosti Adio-Technica sa zakladajú na prísnych výberoch materiálu, komponentov, na precíznom spracovaní a skompletizovaní, podliehajú testom a preverovaním. Finálnou výstupnou kontrolou je potom hodnotenie samotnými koncovými užívateľmi, a podľa ich spokojnosti je možné sa pomerne dobre orientovať v sekcii gramofónového tovaru.

 

Technické parametre:

  • Otáčky: 33, 45 Pohon: remienkový
  • USB vstup: áno
  • Bluetooth: Nie
  • Integrovaný predzosilňovač
  • Hmotnosť: 3 kg
  • Šírka: 36 cm
  • Výška: 9.8 cm
  • Hĺbka: 35.6 cm

 

Recenzia Audio-Technica AT-LP60-USBPoradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Zákaznícke recenzie

Dušan
31.8.2017

Perfektný design s kvalitným zvukom

Tichý a presný chod ramena, kvalitný predzosilňovač s možnosťou vypnutia, Kvalitný zvuk, vrelo odporúčam.

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Audio-Technica AT-LP60-USB

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Audio-Technica
Odstup signál / šum (dB) >50
Wow & flutter (%) <0,25
Rýchlosť 33 / 45 RPM
Prepínánie rýchlosti Elektronické
Obsluha Automatická
Pohon Remienkový
Ramienko nespecifikováno
Vybavený prenoskou
Prenoska Integrovaná Dual MM (neodjímatelná)
Vybavený predzosilňovačem
Analógový výstup RCA (zabudovaný)
Digitálny výstup USB
Farba Čierna
Šírka (mm) 360
Výška (mm) 98
Hĺbka (mm) 356
Hmotnosť (kg) 3
Príslušenstvo Dual RCA (F) <-> 3,5 mm (M) adaptérový kabel / dual RCA (F) <-> 3,5 mm (F) adaptérový kabel / 45 RPM adaptér / USB kabel / nahrávací software / odjímatelný kryt