+421 919 200 300

PO-PIA: 8:00-16:00 Hod.

Letná prevádzková doba od 8:00 do 16:00 hod. Otváracia doba showroomu pre zákazníkov, ktorí sú objednaní je do 17:00 hodín.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Audio-Technica ATH-AD700X
Audio-Technica ATH-AD700X Audio-Technica ATH-AD700X

Audio-Technica ATH-AD700X

Běžná cena: 213,01 €

Special Price 179 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Popis

Slúchadlá zo série AD vedia udržať citlivý a detailný hudobné obraz, ponúkajú príjemnú komunikáciu, prežitok a žiadne obmedzovanie. Ich netradične poňatý dizajn a inovácie v podobe podporného systému s tromi samonastaviteľným krídlami je zaujímavým, odvážnym riešením, ktoré je navyše slušivé a elegantní.Mimořádně vystavané mušle z odľahčeného materiálu, prívetivá odozva a veľmi dobre nastavené technické parametre ich robí nenahraditeľným image kúskom nejedného hudobného fanúšika .

Tak trochu flexibilný dizajn

Väčšia veľkosť slúchadiel ponúka lepší komfort a vďaka 3D Wing technológii sa dajú ľahko prednastaviť a upraviť v ideálnom pomere k veľkosti hlavy. Konštrukcia náušníkov a čelenky je mäkšia, priestranná a tak aj viac pohodlná. Ľahký použitý materiál (nízka hmotnosť hliníkových mušlí) potom výrečne dodáva, že pocit tlaku na ušiach sa konať nebude, ear-fit konštrukcia minimalizuje tlak. Teda oprávnené na tieto iba 265 g vážiaci slúchadlá k dlhodobejšiemu počúvania.

V čom spočíva potenciál ATH-AD700X?

Na prvý pohľad možno nebude tento modelový produkt spoločnosti Audio- Technica prijatý tak, ako by si zaslúžil. Nesmelo spracovaný exteriér však necháva vnútri ukrytá všetky technologická tajomstvá, ktorá prezradí až prirodzený a nenásilný, emotívne ladený počúvanie. Kvalita akustického prúdu je skvelá a to najmä vďaka dostatočnému frekvenčnému rozsahu, 5 - 30 000 Hz. 
Meniče s priemerom 53 mm, ktorých kvalitu podporujú aj CCAV vinuté cievky a káble z bezkyslíkatej OFC medi, sa dokážu postarať o všetko ostatné. Pre jasnejšiu predstavu je trojmetrový kábel potiahnutý PTE pružným opláštením, ktorý má eliminovať prípadné zamotania. Ďalším špecifickým rysom je faktická zaťažiteľnosť až na hranicu 700 mW, 100 Decibelová akustická citlivosť a nízka impedančná hodnota - 38 Ohm. Konektor a redukcia disponujú pozlátenými jacky (3,5 mm a 6,3 mm).

Otvorená a vzdušná konštrukcia

Tento typ slúchadiel je vytvorený ako otvorená dynamická konštrukcia, dynamika je skutočne na úrovni - šmrnc majú nielen basy, stredy sú neoklamané, zreteľne autentické s plynulým prechodom do výškových sekvencií, pričom konečný sluchový vnem je skutočnejší a plastický. Náušníky sú tvorené priľnavým velúrom, ktorý je príjemný a nenásilne sa poddáva žiadanému tvaru, podľa hlavových proporcií.

Ďalšie zaujímavé zistenia

Každý výrobok má obvykle svoje prednosti i nedostatky. Klady a pozitíva majú tú moc, ktorá u spotrebiteľov ovplyvňuje výber produktu. Ten, kto už užíva slúchadlá ATH-AD700x dá za pravdu tvrdeniu, že s nimi je zvuk priestranný a otvorený, dynamický, a modifikované detaily podporujú žiadané odľahčenie, jasnosť, precíznosť i vzhľad.
Prečo teda nevyskúšať práve tento model, ktorý nezaťaží kapsu klienta? 
Široké spektrum využitia ho radí k tým najbežnejším, kvalitným, žiadaným a primerane oceneným kúskom od momentálneho trhu s elektronikou. Príslušná hodnotenie vo forme recenzií a referencií nie sú žiadnym tajomstvom, naopak sú skôr svedectvom, ktoré môže napomôcť k správnemu rozhodnutiu a výberu adekvátneho modelu. Vyberať totiž nie je vhodné iba očami, zasvätenie iste vedia, že kvalitu pred kvantitou nemožno rozpoznať voľným okom.

Príjemné počúvanie!

Pri akejkoľvek dennej i nočnej činnosti môžeme zažívať súbežne s prácou, odpočinkom či štúdiom pocity uspokojenia, podfarbené dobre vyladením zvukovým obrazom.Obľúbené pesničky, skladby, opera, koncert, muzikál alebo trebárs len obyčajné pocitové meditácie nás posúvajú ďalej, pričom na nás nijako nenaléhají, sú prirodzené.Dávajú nám radosť, energiu, pokoj alebo náboj, harmóniu alebo búrlivý zážitok - do života predsa emócie patria.

Technické parametre:

  • Konštrukcia: Otvorená
  • Veľkosť meniča: 53 mm
  • Frekvenčný rozsah: 5 - 30.000 Hz
  • Citlivosť: 100 dB / mW
  • Impedancia: 38 Ohmov
  • Zaťažiteľnosť: 700 mW
  • Hmotnosť: 265 g
  • Dĺžka kábla: 3 m
  • Konektor: Jack 3,5 mm priamy pozlátený s redukciou Jack 6,3 mm pozlátený

Recenzia slúchadiel Audio-Technica ATH-AD700x

 Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Audio-Technica ATH-AD700X

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Audio-Technica
Frekvenčná odezva od (Hz) 5 Hz
Frekvenčná odezva do (Hz) 30000 Hz
Impedancia (Ω) 38 Ω
Citlivosť (dB) 100 dB
Dĺžka kábla (m) 3 m
Farba Čierna