DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
AudioQuest Black Lab 3,0m
AudioQuest Black Lab 3,0m AudioQuest Black Lab 3,0m AudioQuest Black Lab 3,0m

AudioQuest Black Lab 3,0m

41,63 €

Dostupnosť: Skladom

Popis

Pôvod mena "Black Lab" (Čierny labrador) je možné vysledovať v histórii až do roku 1700, kedy sa v Newfoundlande títo psi vymenovali "Saint John je Dogs" (Psy Svätého Johna).Labrador tak, ako ho poznáme dnes, vzišiel zo spojenia tohto veľkého Newfoundlandského psa s menším psom vodného typu. Títo psi sú známi predovšetkým svojou oddanosťou v službe, vysoko vyvinutým čuchom a sluchom a neúnavnosťou pri hre "dones." Všetky tieto vlastnosti dohromady robia z labrador excelentnú služobné psy pre hendikepovaných rovnako ako úžasné miláčikmi do rodiny.

  • High End subwooferový kábel s uzemňovacím káblom: 1x RCA - 1x RCA
  • Kovová vrstva pre tienenie a rozptýlenie vonkajších vplyvov: čiže NDS systém, dokonale utlmia rušenie prenášané na uzemnenie prístrojov a tak zabráni pozmenenie zvuku.
  • Symetrická koaxiálny geometria: Identické + a - vodiče zabraňujú, aby bolo tienenie použité ako vodič.

Pevné vodiče z dlhých medených vlákien (LGC)

Tieto vodiče eliminujú skreslenie tvorenej vzájomnou interakciou vlákien. Použitá meď prináša jasnejší a jemnejší zvuk ako káble z bežnej OFHC medi, pretože obsahuje menej prechodov v rámci materiálu, menej nečistôt a celkom jednoznačne podáva lepší výkon.

Penová polyetylénová izolácia

Každý pevný materiál priliehajúce k vodiči je v podstate súčasť nedokonalého obvodu. Všetka izolácie drôtov a materiály obvodové dosky absorbujú energiu (spôsobujú straty). Časť tejto energie je uložená a potom vypustená ako rušenie. Black Lab využíva na izoláciu vodičov penovou polyethylenovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízkostratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk, ako pri použití bežných materiálov.

Za studena zvárané, pozlátené konektory

oto riešenie z rovnice spojenia vyraďuje spájku, ktorá býva často zdrojom skreslenia. Pretože sú telá konektorov lisovaná, nie obrábaná, možno na výrobu vybrať kov s malými sklonmi ku skresleniu signálu, namiesto kovu ľahko opracovatelného.

Uzemnenie

Ojedinele sa môže vyskytnúť bzučanie v prípade, že nie sú subwoofer a AV prijímač prepojené jedným káblom. Keď mu sa tento problém vyskytol, skúste pripojiť lopatky uzemňovacieho vodiča na kovový skelet subwoofera alebo k šasi vysielacej jednotky.Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: AudioQuest Black Lab 3,0m

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca AudioQuest
Dĺžka kábla (m) 3,0

Odporúčame