Vážení zákazníci, 28. 2. 2020 bude štúdio v Zlíne zatvorené z dôvodu návštevy výstavy Audio Video Show v Prahe. Ďakujeme za pochopenie.

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
AudioQuest USB B↔Micro-B adaptér
AudioQuest USB B↔Micro-B adaptér AudioQuest USB B↔Micro-B adaptér

AudioQuest USB B↔Micro-B adaptér

20 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Popis

Na svet hudby možno nazerať rôznym pohľadom, akustika mu prepožičiava bohatosť a takmer dokonalosť, pomáhajú sú reproduktorové sústavy, prepojenie a príslušenstvo. Veľakrát má veľkú váhu aj malicke súčasť, bez ktorej by audio nebolo tým, na čo sú nároční užívatelia zvyknutí. K podobným komponentom, ktoré však nezaobídeme, sú rôzne redukcie a adaptéry. USB adaptéry značky AUDIOQUEST dosahujú patričné ​​úrovne, ak sú užívané správne.

Na čo potrebujeme adaptér

Tento element existuje v mnohých prevedeniach, každý typ má svoje špecifické miesto a spôsob použitia. Je ho potrebné všade tam, kde chceme zmeniť rozhranie jednej triedy na rozhraní iné, prípadne aj ďalšie v poradí. Úplne účelovo zabezpečuje spoluprácu triedam, ktoré by kvôli rozdielnym rozhraním nemohli spolupracovať, komunikovať. Ciele možno dosiahnuť vložením určitej triedy adaptéra medzi tieto dve triedy. Skutočný adaptér má pevnú konštrukciu, zriedka kedy je univerzálny. Väčšinou sa prispôsobuje napätie siete a žiadanému napätia.

Výrobca nenecháva nič na náhodu

Všetky nároky a očakávania plne realizuje americká spoločnosť Audioquest. Bola okrem iného založená v roku 1980 pánom Williamom "Billom" Low, ktorý sa netajil láskou a obdivom k hudbe a umení vôbec. Jeho snahy vygradovali produkciou vynikajúceho tovar, ktorý bol čoskoro známe po celom svete. Značka sa postupne profilovala až do dnešnej podoby - na trh privádza rad špičkového rozmanitého sortimentu, kde nechýba prvotriedne kabeláž. Vysoká hodnota spočíva vo výbere materiálu, jeho úroveň ďalej udáva funkčnosť a kvalitu celého komponentu. 

Spoločnosť aj značka je právom renomovaným producentom, čo sa týka výroby všetkých typov kabeláže. V ponuke sú ako typy kabeláže signálové, reproduktorové, silové a počítačové, tak aj ďalšie špičkové produkty. Výrobca stavia v prvom rade na bohatom know-how, na skúsenostiach, materiálu, technológiách a výrobných postupoch. 
Funkčnosť modulu je zabezpečená tak, že Micro USB káble aj nabíjačky patrí k iPhonům, iPodom, iPadom práve pre ich účel. Tým je nabíjanie a schopnosť dátového prenosu (synchronizácia). V podstate rovnaký úlohu majú ďalšie typy tejto rady - USB A to C adaptér, USB Mini-B to Micro-B adaptér a Lightning USB adaptér.

Technika ide stále dopredu

Vymoženosti typu iPhone, iPod Touch, iPad doslova a do písmena hýbu svetom. Bez ich pomoci už sa zaobíde len máloktorý pokrokový človek. Pretože sú v tíme spoločnosti Audioquest ľudia svetaznalí, ktorí využívajú výsledky posledných výskumov, kvalitné adaptéry na trhu elektroniky majú svoje nezastupiteľné miesto.Samozrejme, že s patentovanými technológiami a prvotriedne precízne činností získavajú všetky Audioquest komponenty skvelú povesť a je o ne záujem. Používatelia pradie spokojnosťou, keď aj malé súčasti veľkých systémov sú bežne k dostaniu, a navyše za veľmi prijateľné ceny.

Označenie USB B to Micro-B

Práve tak je označený USB 2.0 adaptér s koncovými úpravami v podobe Standard B (female) a Micro-B (male). Jeho špecifikum spočíva v tvare a konštrukcii adaptérových sekcií, ktorý zodpovedajú danej možnosti redukcie, prepojenie. Pravdou je, že AudioQuest je známou značkou vďaka svojim úspechom, produkty nemajú žiadne negatíva, sú praktické, sympatické a intuitívne. Ideálne slúži všetky užívateľské verejnosti a nováčikov pozývajú k vyskúšaniu. Komponenty s výbavou USB majú svoju úžitkovú hodnotu, pričom celkový výsledný efekt daného zariadenia spĺňa očakávania aj požiadavky úplne bez problémov a okamžite.

Dôležité informácie:

  • USB 2.0
  • USB typ B (samica) ↔ USB Micro-B (samec)


Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: AudioQuest USB B↔Micro-B adaptér

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca AudioQuest