+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
AudioQuest Victoria 2x CINCH ↔ 2x CINCH 0,6m
AudioQuest Victoria 2x CINCH ↔ 2x CINCH 0,6m AudioQuest Victoria 2x CINCH ↔ 2x CINCH 0,6m AudioQuest Victoria 2x CINCH ↔ 2x CINCH 0,6m

AudioQuest Victoria 2x CINCH ↔ 2x CINCH 0,6m

271,57 €

Dostupnosť: Skladom

Krátký popis

Cena za pár

Popis

Káble môžu vyriešiť veľa problémov, správne zvolené prepojenie je základom funkčnosti audiovizuálnych zariadení. Séria Bridges & Falls nie je len pre dobrodruhov a milovníkov prírodných krás, ale pre všetkých, ktorí hľadajú kabeláž v dostatočnej kvalite. Victoria je naozaj víťazstvo - tento vynikajúci high-endový audio kábel s dispozíciami 2 × RCA - 2 × RCA je jedinečný vďaka svojim pokrokovým vlastnostiam.

 

  • Vodičom je 100% meď s perfektným povrchom - PSC+ (Perfect-Surface Copper +)
  • DBS - Dielectric-bias system - systém vytvárajúci elektrostatické pole, ktoré organizuje molekuly izolácie a odstraňuje oneskorenie signálu
  • Izolácia tvorená polyetylénovými, vzduchovými trubicami
  • 3 vrstvový , karbónový systém pre elimináciu šumu (Noise-dissipation system - NDS)
  • Asymetrická. dvojito-vyvažovanie geometria - oddelená cesta pre uzemnenie a tienenie ponúka čistejší a tichší výkon
  • Za studena zvárané konektory z čistej červenej medi, oplátované striebrom
  • 2x RCA <-> 2x RCA

 

PSC+

Typ Victoria tvorí vodiča z pevných medených drôtov, ktorý majú vynikajúce povrch. Solid Perfect-Surface Copper + je patentovaná technológia, chrániaci vodič vo všetkých bodoch výroby a preferujúcich hladký, čistý povrch. Východiskovým materiálom pre výrobu je vysoko čistá meď, jej použitie napomáha nízkemu skreslenia. Bezkyslíkatá meď je počas použitia výborným nízkostratovým vodičom. PSC + bezkonkurenčne prekonáva všetky medené kovy, pričom navyše platí, že plné vodiče sú pevnejšie.Spoločnosť Audioquest je veľmi moderný a pokroková, s výberovými materiálmi pracuje už vyše 30 rokov, jej výsledky sú ohromujúce v nadväznosti na danú cenovú kategóriu.

 

Polyetylénová izolácia

Dutá izolácie káblov a dosky plošných spojov je plnená vzduchom a je naštartovaná absorbovať energiu. Faktom je, že vzduch nepohlcuje takmer žiadnu energiu ao polyetylénu sa vie, že je nízkostratový. Na konci týchto úprav je oveľa menej skreslený zvuk, než keby boli k výrobe použité iné materiály.

 

Dielectric-Bias System

DBS je známe ako aktívny proces, slúžiace k polarizácii dielektrika. Spomalený signál vnútri vodiče istí silné elektrostatické pole, a tým sú napájané a organizované molekuly izolácie (polarizácia). Tým pádom je ukladaná energia v izolácii minimálne, zároveň sú obmedzené možno nelineárne meškanie. Dôsledkom je zviditeľnenie detailov a dynamický kontrast.

 

Bez rušenia a skreslenia

K ďalším prednostiam patrí trojvrstvový systém, ktorý sa podieľa na rozptylu vonkajších nežiaducich efektov. NDS čiže Noise-Dissipation System vie zabezpečiť odtienenie rušenia a udržať akustický stĺpec bez zvukových zmien. Špeciálne založená bola dvojitá vyvážená asymetrická geometrie, nižšia hladina impedancia fandia bohatšiemu a dynamickejšiemu počúvania. Single-zakončené káble spôsobujú uzemnenie aj tienenie, konštruktívne vyvážený návrh túto dvojicu oddeľuje, čím je dosiahnuté skvelých vlastností. RCA konektory využívajú zvarov za studena.

 

Úprava s pomocou studeného zvárania

RCA konektory z červenej medi sú upravované zvarom, ktorý však prebieha bez klasickej spájky, a to za studena. O konektorovom module vieme, že je lisovaný, nie obrábaný. Preto sa pre výrobu vyberá taký kov, ktorý má čo možno najmenší vplyv na signál. Tak sa ale nedeje, ak je využitý kov ľahko obrobiteľný, opracovateľný. Prednosti červené medi zvýhodňujú zvukovú priezračnosť a potiahnutie striebrom je ďalším aspektom, ktorý túto kvalitu ešte umocňuje.

 

Audioquest ide za svojím cieľom

William "Bill" Low, milovník hudby a umenia, ale hlavne zakladateľ spoločnosti AudioQuest, je známy svojím neutíchajúcim záujmom o vylepšovanie audio zariadení a procesov. Svoje teórie vystaval na vedomom fakte, že prepojovacia kabeláž je zásadným zdrojom najrôznejších signálových skreslenia.
Jeho pokusné činnosť s konštrukčnými technikami a materiálovým arzenálom mala veľký vplyv na zvuk súčasných audio systémov. Teraz je tovar tejto značky distribuovaný nielen po Spojených štátoch, ale dokonca na celom svete. Tento popredný výrobca vysoko výkonných, kvalitných audio video káblov, príslušenstva a doplnkov slávi obrovské úspechy, ktorý majú svoj základ v unikátnej marketingovej činnosti. Z renomé vyplýva jediné - AudioQuest je značkou záruky a kvality.Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: AudioQuest Victoria 2x CINCH ↔ 2x CINCH 0,6m

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca AudioQuest
Analógový kábel RCA
Dĺžka kábla (m) 0,6