DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

AUNE X1s PRO - Čierny

SKU
ANX1sPROBK
275 €
Skladom
Ak ste fanúšikom kvalitnej reprodukcie zvuku, tento čierny DAC prevodník AUNE X1s so slúchadlovým zosilňovačom si zamilujete. generuje pôvodnú nahrávku presne tak, ako bola nahraná v štúdiu hudobníka. Žiadne príplatky ani preskočenia. Sofistikovaný systém DAC DSD a špičkový slúchadlový zosilňovač plne reprodukuje akýkoľvek zvukový formát a v akejkoľvek kvalite. Uši milovníkov hudby konečne dostanú to, po čom túžia. Ďalšie analógové a digitálne výstupy umožňujú okamžité pripojenie k systému domáceho kina alebo prijímaču s vysokým rozlíšením.

Kľúčové vlastnosti AUNE X1s DAC v čiernej farbe

Špičkový D/A prevodník DSD so štyrmi vstupmi a slúchadlovým zosilňovačom Všestrannosť s viacerými konektormi Použitie ako D/A prevodník, predzosilňovač alebo slúchadlový zosilňovač Presné a kompaktné vyhotovenie Hliníkové telo s laserovým gravírovaním Veľký napájací zdroj so symetrickým transformátorom s veľkou výkonovou rezervou LED indikácia nastaveného vstupu

Skvelý hudobný zážitok s AUNE X1s v čiernej farbe

D/A prevodník AUNE X1s v čiernej farbe si poradí s najvyššími štandardmi digitálneho zvuku vrátane záznamov DSD, ktoré ďaleko prevyšujú bežné disky CD. Súbory DSD vytvárajú širšie spektrum zvuku, takže môžete počuť viac detailov. Bez problémov prehráva aj zložitejšie formáty DSD128. Basy sú mohutné a dynamické, stredy čisté a výšky otvorené.

Obsah balíka

  • Napájací adaptér
  • 2GB USB flash disk s návodom
  • Adaptér
  • Jack 6.3/3.5
  • USB kábel
Výrobca AUNE
Analógový vstup
Analógový výstup RCA (Line), Jack (6,35 mm)
D/A prevodník ES9038Q2M
Digitálny vstup Koaxiálny RCA, Optický, USB-B
PCM - vzorkování (kHz) až 768
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD512 (22,6 MHz)
Lokálne streamovanie
Nadštandardny BT kodek
Vlastní batérie
Farba Čierna
Šírka (mm) 145
Výška (mm) 45
Hĺbka (mm) 171
Hmotnosť (kg) 2
Vaše hodnotenie