AUNE X7s - Strieborny

SKU
ANX7sSL
Znížená cena 242 € Bežná cena 275 €
Skladom
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Slúchadlový zosilňovač triedy A - Aune X7s

Aune X7s je čistý slúchadlový zosilňovač triedy A, ktorý spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky, je to tiež miniatúrny špičkový stolový zosilňovač, ktorý pojme väčšinu slúchadiel. Stolný hi-fi slúchadlový zosilňovač od toho istého dizajnéra, ktorý navrhol klasické modely zosilňovačov Auna Panda a B1. Flexibilita modelu X7s, ktorý je len o niečo väčší ako CD prehrávač, sa uplatní v rôznych posluchových prostrediach, ako sú pracovne, spálne alebo kancelárie. Vybavený 8 ks výkonových tranzistorov, ktoré sú rozdelené do 4 skupín pre skutočne vyvážený výstup, spolu s regulovaným napájaním +-15 V má za následok vysokú prevádzkovú schopnosť.


Dva kusy (alebo dve skupiny) výstupných kryštálových trubíc zosilňovača triedy A sú vždy vo vodivom stave, to znamená, že bez ohľadu na to, či vstupný signál tečie alebo nie, neustále udržiavajú vodivý prúd a produkujú dva prúdy rovnajúce sa špičkovému striedavému prúdu. V tomto bode tečie do záťaže striedavý prúd pod podmienkou jeho veľkého signálu. Vzhľadom na super nízku neklamnosť jej konštrukcie s otvorenou slučkou sa považuje za najideálnejšiu konštrukciu zosilnenia zvuku.

Trieda A má vlastnosti plnosti a čistoty zvuku a umožňuje trióde pracovať navždy v lineárnej oblasti. Poskytuje veľmi dobrú citlivosť na počúvanie, najmä jeho malý signál znie jasne, detailne a bohato.


V režime triedy A bol X7s nastavený na 38 mA statického prúdu do každého výstupného tranzistora, čo má za následok plnú, širokú zvukovú plochu a teplý zvukový charakter. Ladenie je založené na skutočných zvukoch nástrojov a odkazovaní na hudobný obsah, čo vedie k prirodzeným a muzikálnym vlastnostiam. Pri posluchových testoch sa použili rôzne známe slúchadlá, napríklad T1, HD650, TK701, IE80, IE800, HD800, HD600, DT880, K240. Štyri nezávislé subobvody tvoria vyvážený výstup, ktorý poskytuje realistickejší zvukový výkon, dva výstupné terminály s dvoma druhmi hudobného štýlu.

Výrobca AUNE
Analógový vstup RCA
Analógový výstup RCA (Pre-out), Jack (6,35 mm), XLR
Digitálny vstup
Digitálny výstup
Frekvenčná odezva od (Hz) 20
Frekvenčná odezva do (Hz) 80000
Odstup signál / šum (dB) 117
THD+N (%) 0,0002
Lokálne streamovanie
Nadštandardny BT kodek
Vlastní batérie
Farba Čierna
Šírka (mm) 145
Výška (mm) 45
Hĺbka (mm) 171
Hmotnosť (kg) 2