DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Luxusní elektronika
Cambridge GO
Cambridge GO Cambridge GO Cambridge GO Cambridge GO Cambridge GO Cambridge GO

Cambridge GO

179 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

* Povinné

179 €

Popis

Reproduktor možno počuť u nás v štúdiu v Zlíne, Na Slanic 444. Objednať sa môžete na odkaze tu alebo na tel. čísle + 420 721 123 123.

Zábavou a skvelou novinkou je mať svoju obľúbenú hudbu po ruke, kdekoľvek je libo. Nie je to žiadna ilúzia, ale férová ponuka od firmy Cambridge Audio. Model GO nie je nič iné, než úžasný prenosný bezdrôtový reproduktor, ktorý vyniká skvele vypracovaným telom, moderným dizajnom a vynikajúcou povrchovou úpravou. Výkon na jednotku a cena ešte úchvatnejšie - s Bluetooth technológiou vie zabezpečiť poriadny rozruch!

Poznáte sa?

Keď sa povie Cambridge, na mysli každému vynorí starobylé anglické mesto, ale hlavne jeho svetovo známa inštitúcie - University of Cambridge. Cambridge Audio však ponúka aj jednu zo špičiek a to unikátny zvuk, ktorý si v Hi-fi svete našiel už to správne miesto. Britská spoločnosť už od roku 1968 so svojimi výrobkami vie prebúdzať záujem o kvalitný stereofónny počúvanie vďaka svojim modifikovaným zosilňovačom a CD prehrávačom. Všetci audiofilovia vedia o bezkonkurenčných produktoch, ktoré si taktiež získavajú svetový ohlas - praktické spracovanie kvalitných audio komponentov v jednom celku im dáva istotu, že všetko bude znieť vážne dobre.

Zvukový zážitok, Go!

AptX Bluetooth s Near Field Communication (NFC), párovanie a streaming, USB konektor (nabíjací port) pre on-the-Go nabíjanie, lítium-iónová batéria a po jednom nabití výdrž hudobného prúdu až 18 hodín, vysoko výkonný zosilňovač, dva 50 mm duálny ovládače a dva 19 mm titánové tweetery, zadné Auxiliary Bass Radiator a originálne technológie Digital Signal Porcessing pre viac detailov a podrobností, to už je pekná konštelácie na jeden malý, avšak výkonom a zvukom veľký reproduktor. Pozvite zážitok do svojej izby alebo na záhradu či piknik v tráve, nič nie je nemožné. Zvuk pôjde ochotne s vami. Go!

Čo ešte je potrebné vedieť

Tento skvele spracovaný dizajnový modul oplýva tiež mnohými ďalšími unikátnymi vlastnosťami a schopnosťami, ktorý treba zažiť, vyskúšať. Veľkostne hovoríme o produkte s rozmermi 237 x 123 x 60 mm, vážiacom iba 1,1 kg, ktorého vstupné napätie sa pohybuje v rozmedzí 150 - 240 V (50 - 60 Hz). Pokiaľ je tento krásavec v pohotovostnom režime, spotrebuje množstvo energie v podobe 0,5 W. Automaticky sa vypne po 30 minútach nečiednoduchou konštrukcií i ovládaním

Okrem vynikajúcich konektívnych vlastností a zámerne naladenému akustickému výstupu disponuje prvá generácia novodobého modelu plastovým rámom so základnými, viditeľnými a užitočnými tlačidlami na ovládanie prístroja (výkon, zvýšenie alebo zníženie hlasitosti, Bluetooth synching a prechod na Aux). S pridaním funkcie NFC je možné kompatibilný smartphone hravo spárovať a vytvoriť spojenie, táto výhoda je príjemná. V zadnom diele je príkon, 3,5 mm jack pre priamu linku, pomocný vstup, a USB port.

Garancia dobré ceny a primeranej kvality

V tomto novo Oden reproduktora, ktorý s nami pôjde, kam budeme chcieť, je ukryté čaro zvuku, zaobstarať ho možno jednoducho uvedením do chodu. Kontrolou poznačený má však navrch pred ostatnými reproduktormi, pretože je ocenený pre svoj ideálny a pragmatický, napriek tomu však štýlový vzhľad. Ešte vám nehovorí pane? Nemožno inak, než to urýchlene napraviť. Vynímať sa bude v každom priestore, ak sa nebude chcieť pozrieť trochu do sveta. Aj na to je konštruovaný, prenosnosť a mobilita je jeho hlavnými vlastnosťami.

Technické parametre Cambridge GO:

  • 2 x 50 mm (2 "), basové reproduktory
  • 2 x 19 mm (0,75 "), titánové výškové reproduktory
  • 1 x zadný bass radiator
  • Pripojenie: aptX Bluetooth s NFC, 3,5 mm JACK AUX
  • USB nabíjanie Port Dobíjacie lítium-iónová batéria
  • Vstupné napätie 100V - 240 V (50 / 60Hz)
  • Spotreba v pohotovostnom režime <0,5 W
  • Rozmery (ŠxVxH): 237 x 123 x 60mm
  • Hmotnosť 1,1 kg


Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Cambridge GO

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Cambridge Audio
Lokálne streamovanie Bluetooth
Nadštandardny BT kodek aptX™
Rádio
Mikrofon
NFC
Hlasový asistent
Digitálny vstup
Analógový vstup Jack (3,5 mm)
Analógový výstup
Vlastní batérie
Výdrž batérie (hod.) 18
Níjanie iných zariadení
Sieťové pripojenie
Multiroom aplikácie
Šírka (mm) 237
Výška (mm) 123
Hĺbka (mm) 60
Hmotnosť (kg) 1,1