Vážení zákazníci, 28. 2. 2020 bude štúdio v Zlíne zatvorené z dôvodu návštevy výstavy Audio Video Show v Prahe. Ďakujeme za pochopenie.

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Cambridge YOYO M
Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M Cambridge YOYO M

Cambridge YOYO M

Běžná cena: 389 €

Special Price 289 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

* Povinné

Běžná cena: 389 €

Special Price 289 €

Popis

Čo je nové? Nie je nutné robiť žiadne kompromisy. Vynikajúci zvuk nových reprosústav vydrží plných 24 hodín vďaka integrovaným dobíjacím batériám, pričom ich kapacita dovoľuje nabíjanie cez micro-USB port v mobile. Kvalitné stereo počúvanie potrebuje teda reproduktory dva - L + R kanál, nepostrádateľný vo svete prenosných reproduktorov, korunovaný technológiou Bluetooth. Svetlo sveta práve uzrel tento set bezdrôtových aktívnych reprosústav. V každej sústave je navyše adaptovaný malý subwoofer.

 

 • Bezdrôtový stereo zvuk
 • Výdrž batérie 24 hodín
 • USB port pre nabíjanie iných zariadení
 • Bluetooth
 • Synchronizovaná kontrola hlasitosti s Bluetooth zariadením
 • Vysoko kvalitný mikrofón
 • Funkcia Gesture Control (ovládanie gestom)
 • Tkanina Marton Mills je akusticky transparentný a ošetrená pre odpudzovanie špiny, vody a je odolná voči natrhnutie
 • Uvedená cena za dva kusy

 

Bluetooth a ďalšie vymoženosti

Jednoduché bezdrôtové pripojenie akéhokoľvek zariadenia umožňuje technológia Bluetooth. Zaujímavým faktom je tiež intuitívne ovládanie za pomoci podsvietených dotykových senzorov, ktoré sú umiestnené pozdĺž horných hrán. Gesto Control dovoľuje ovládať prehrávanie jednoduchým pohybom ruky - po pretiahnutia cez ovládací panel zľava doprava sa spustí Play, sprava doľava je potom pozastavená produkcia a nie je potrebné stláčať žiadne tlačidlo. S príslušným vstavaným mikrofónom je možné volať a prijímať hovory vďaka reproduktoru. Nie je problém využívať skupinový chat, bez toho aby sme akokoľvek zamestnali ruky.

 

Tento malý elegán niečo vydrží

Skvelá batéria s dlhodobou výdržou, linkový vstup s 3,5 mm Jackom a USB portom, atraktívne poťah v podobe štýlovej hrubej, priezvučnou tkaniny, ktorá je dielom tkáčskych majstrov zo závodu Marton Mills v Yorkshire sú skvele mierené benefity. Povrch má exkluzívne vizáž od svetlo šedej, cez tmavo šedú až k modrej farbe (Light Grey, Dark Grey, Blue). Tento lepší vzhľad zabezpečuje špeciálna tkanina jednej z najväčšej tovární na dodávky látok a textílií vo Veľkej Británii. Od roku 1931 je zárukou 100% kvalitného obalu reproduktorov práve táto akusticky transparentné tkanina z česanej vlny, ktorej prednosťou je tiež odolnosť voči vode a špine. Tak zabraňuje nadbytočnému opotrebovaniu.

 

Kľúčové vlastnosti

Vítané synchrónne ovládanie a kontrola hlasitosti reproduktorov môže byť kompatibilný s používaným smartphonom. Integrovaný nabíjací USB port dovoľuje pripojiť a nabíjať smartphone aj iné MP3 zariadenia i pri odpojení reproduktora. Ďalšia čerešničkou je WORLD TRAVELLER - UK, EÚ, USA adaptéry a neobmedzené cestovanie po svete. Funguje tiež hlasný odposluch telefónu. Každý modul disponuje kompaktnými rozmermi - 125 x 204 x 125 mm a 1,5 kg hmotnosťou.

 

Ako sa robí zvuk

Rýdze a čistý zvuk z reproduktorov vie dostať Cambridge Audio spoločnosť jednoduchým spôsobom. Od roku 1968 má jej výrobné tím jediný cieľ - vyrábať také zariadenia, ktoré znejú prirodzene, nefiltrované a ich zvuková produkcia je v dokonalej harmónii i rovnováhe. Vo výrobe kvalitných stereofónnych produktov, ako sú zosilňovače, prehrávače, reproduktory a ďalšie, sú bezkonkurenčné špičkou na momentálnej trhovej scéne. V područí nových technológií modifikovaných výrobkov a systémov dosahuje firma nedostižných výsledkov, ktoré bývajú prirovnávané k veľkému britskému zvuku.

 

Kvalita pre širokú verejnosť

Čo je na tomto sete najzaujímavejšie? S najväčšou pravdepodobnosťou jeho cenovej ohodnotenie. Aj napriek početné prestížne ocenenie výrobkov Cambridge Audio sú produkty tejto renomovanej francúzskej spoločnosti dostupné širokej klientele, pomer ceny k výkonu je príjemne prekvapivý. Základ celého úspechu spočíva vo filozofii a následne aj stratégiu celého návrhárskeho a realizačného tímu, vo finále je korunovaný užitím špecifických materiálov, prvotriednych technologických postupov a celkom iste tiež skvele načasovaným aj precízne stvárneným dizajnom. Nadčasové neveľké reproduktory sa časom stanú pre svojho užívateľa nenahraditeľným každodenným setom, ktorý je vždy po ruke a nikdy nesklame.

 

Technické údaje:

 • Reproduktorový systém: stereo, celofrekvenční menič a subwoofer v každú
  reproduktora
 • Bluetooth
 • 1x 3,5 mm AUX
 • 1x USB port pre nabíjanie iných zariadení
 • Hmotnosť: 3 kg (2x 1,5 kg)
 • Rozmery (Š x V x H): 125 mm x 204 mm x 125 mm
 • Výdrž batérie: 24 hodín

 

 Recenze L-E.cz - Cambridge Audio YOYO (M)

Predstavenie Cambridge Audio YOYO MPoradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Cambridge YOYO M

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Cambridge Audio
Vlastní batérie
Výdrž batérie (hod.) 24
Níjanie iných zariadení
Šírka (mm) 125
Výška (mm) 204
Hĺbka (mm) 125
Hmotnosť (kg) 1,5