SK: +421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Cambridge YOYO S
Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S Cambridge YOYO S

Cambridge YOYO S

199 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

* Povinné

Popis

Zoznámte sa s týmto malým bezdrôtovým aktívnym reproduktorovým systémom, ktorý oceníte predovšetkým, avšak nielen, na cestách. Jeho súčasťou sú dva širokopásmové meniče, ktorým spoločnosť robí vstavaný kompaktný subwoofer s pasívnym žiaričom, umiestneným v zadnej časti. Tento prenosný Bluetooth reproduktor vyniká kompaktnosťou, vysokým výkonom, kvalitou použitých komponentov, vyrába sa v rôznych farebných nuansách.

 

 • Silný zvuk v kompaktnej forme
 • Tlačidlo na zistenie výdrže batérie (spolu max. 14 h)
 • Bluetooth a NFC
 • Synchronizovaná kontrola hlasitosti s Bluetooth zariadením
 • Vysoko kvalitný mikrofón
 • Funkcia Gesture Control (ovládanie gestom)
 • Tkanina Marton Mills je akusticky transparentný a ošetrená pre odpudzovanie špiny, vody a je odolná voči natrhnutie

 

Malý priateľ s veľkou výdržou

Zaujímavou informáciou je, že raz nabitá batéria vydrží až 14-hodinovú prevádzku. Bezdrôtové pripojenie Bluetooth a technológiu NFC (Near Field Communication), určenú k rýchlejšiemu škárovanie a bezdrôtové komunikáciu medzi elektronickými zariadeniami na krátku vzdialenosť, audiofilovia vítajú. Ďalej model disponuje analógovým vstupom s 3,5 mm Jackom a USB portom.

 

Pre dokonalejší vzhľad

Britský zvuk zvučné okorení unikátny vzhľad modelu, a to vďaka špeciálnej tkanine vyrobené v kooperácii s Yorkshire tkáči z Marton Mills. Z časti zdedenú a z časti inovovanou tradíciu rodinná tkáčovňa využíva na produkciu kvalitných tkanín a pôsobí ako najväčší dodávateľ látok a textílií vo Veľkej Británii. Od roku 1931 sa tak podieľa aj na 100% obale reproduktorov - dokonale priezvučnou tkaniny - z česanej vlny. Z príjemných farebných odtieňov, ktoré sú k potiahnutie dodávané, je možné vybrať štyri varianty povrchových úprav - Light Grey, Dark Grey, Blue, Green. Tkanina je navyše akusticky transparentný a spracovaná je tak, že odpudzuje špinu, vodu a zabraňuje zbytočnému opotrebovaniu.

 

Gesto Control

Ovládať prehrávanie jednoduchým pohybom ruky - pretiahnutím cez ovládací panel, je tým najjednoduchším a na modeli najpríťažlivejším. Citlivý dotyk znamená účinne ovládať funkciu haptickým gestom. Pretiahnutia cez panel zľava doprava je to isté, čo Play, sprava doľava potom pozastavenie produkcie, bez toho je potrebné stlačiť patričné ​​tlačidlo. Ďalšou kľúčovou výhodou je integrovaný mikrofón, ktorý dovoľuje volať a prijímať hovory s pomocou reproduktora. Možno tak využívať napr. Skupinový chat a mať pritom voľné ruky.

 

Špecifické údaje

Spolu s ďalšími drobnosťami treba kvitovať všetky kľúčové vlastnosti, napr. Synchrónny ovládanie a kontrolu hlasitosti reproduktorov, zladiť ju s používaným smartphonom je maličkosť. Vstavaný nabíjací USB port zvláda pripojiť a nabíjať smartphone či ďalšie MP3 prístroj aj pri odpojenom reproduktora. WORLD TRAVELLER značí UK, EÚ a USA adaptéry, ktorý dovoľujú cestovať po svete bez obmedzovania. Dôležité pri používaní sú tiež rozmery prístroja - výška činí 128 mm, hĺbka 67 mm, šírka 246 mm, pri kompletnej hmotnosti 1,2 kg.

 

Čo vieme o Cambridge Audio

Cambridge poznajú mnohí ako britskej mesto s univerzitou a bohatou históriou, tradíciou, hlbokými koreňmi. Renomovaná spoločnosť Cambridge Audio datuje svoje počiatky tiež do éry dávno minulé - k roku 1968, kedy nastúpila na dráhu čoby výrobcu kvalitných stereofónnych produktov (zosilňovače, prehrávače, reproduktory, sound bary a ďalšia technika). V súčasnej dobe je autorom mnohých progresívnych technológií, poťažmo aj výrobkov, systémov, komponentov, ktorých cieľom je dosiahnuť dokonalé hudobné produkcie a propagácie veľkého britského zvuku za veľmi prijateľnú cenu. Dluzno už len podotknúť, že sa to celému firemnému tímu so všetkým rešpektom a úctou k ich filozofii, stratégiu, hodnotám a métam darí na výbornú. Dôkazom je fakt, že v krátkej dobe dosiahli hneď na niekoľko prestížnych ocenení. Cambridge Audio tak zaberá čelné miesto medzi výrobcami kvalitné hi-fi techniky, ktorí pôsobia na momentálnom trhu spotrebnej elektroniky.

 

Technické údaje:

 • Reproduktorový systém: 2x celofrekvenční menič, subwoofer a pasívne basový žiarič
 • Bluetooth
 • NFC
 • 1x 3,5 mm AUX
 • 1x USB port pre napájanie
 • Hmotnosť: 1,2 kg
 • Rozmery (Š x V x H): 246 mm x 128 mm x 67 mm
 • Výdrž batérie: 14 hodín

 

Predstavenie Cambridge Audio YOYO S

 

Představení Cambridge Audio YOYO SPoradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Zákaznícke recenzie

Luboš
8.6.2018

Celkom pekný a čistý zvuk, len slabšie basy s porovnaním s JBL charge 2

Velmi dobré

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Cambridge YOYO S

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Cambridge Audio
NFC
Výdrž batérie (hod.) 14
Šírka (mm) 246
Výška (mm) 128
Hĺbka (mm) 67
Hmotnosť (kg) 1,2