DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Cary Audio DMS-550 Network Audio Player

SKU
CADMS500NAP-4454074
6 299 €
Do 5 dní

Ako to vyzerá vo svete zvuku

Ste nároční, pokiaľ ide o elektroniku, prehrávače, zvukovú produkciu a hudbu? Hľadáte pôsobivú kvalitu zvuku a rozsiahly súbor funkcií? Čo tak pridať flexibilnú aplikáciu na ovládanie a vynikajúci dizajn ako bonus? Čo by to bolo za výrobcu, keby spoločnosť Cary Audio nemala odpoveď v predstihu alebo neponúkla priamo zodpovedajúci sieťový zvukový prehrávač.

Správne digitálne prehrávanie

Cary Audio je americký výrobca audio komponentov. Jej cieľom je vyrábať komponenty za rozumnú cenu pri zachovaní veľmi solídneho dizajnu a kvality. Cary Audio DMS-550 je prehrávacie zariadenie s rozsiahlymi funkciami a flexibilnými možnosťami zvukového výstupu, ktoré z neho robia správne zariadenie na prehrávanie digitálneho zvuku.

To najlepšie pre audiofilov

Sieťové audio prehrávače sú veľkým lákadlom pre audiofilov, ktorí milujú streamovanie hudby. Takéto komponenty môžu fungovať aj ako predzosilňovače, ak dokážu pojať externe pripojené zdroje, ako je napríklad CD prehrávač alebo gramofón - signál linkovej úrovne sa prenáša do zosilňovača. Po pripojení k sieti je možné streamovať zvukové súbory s vysokým rozlíšením aj z počítača alebo NAS.

Dizajnový charakter a vlastnosti

DMS-550 má funkcie, ktorými sú vybavené oveľa drahšie zariadenia. Používa čipy DAC AKM 4493EQ "Velvet Sound" s natívnym prehrávaním až 32-bitových/768 kHz súborov PCM a DSD512. Má certifikáciu MQA s dekódovaním súborov na výstup vo formáte 768 kHz. Okrem toho je DMS-550 pripravený na Roon a kompatibilný s routermi Wi-Fi MU-MIMO. Podporuje streamovanie cez Bluetooth AirPlay a aptX HD, má zabudovaný slúchadlový zosilňovač triedy A, ktorý si poradí so zvukom s impedanciou od 8 do 600 ohmov, a poskytuje nezávislé ovládanie hlasitosti. Skvelou funkciou je TrueBit DSD a PCM prevzorkovanie a konverzia, ktorá umožňuje prevzorkovať ľubovoľný súbor PCM až na 768 kHz (oproti 384 kHz v systéme AiOS) a ďalej ho konvertovať na formát DSD64, 128, 256 alebo 512 pomocou 128-bitového DSP enginu. Výhodná je aj funkcia OSO (Onboard Signal Origination), ktorá ukladá a prerámováva prichádzajúce signály, aby sa znížil jitter.

Ďalšie funkcie

Prehrávač má robustnú konštrukciu s pevným hliníkovým čelným panelom a odolnými gumovými izolačnými nožičkami. Funkčným doplnkom je veľký farebný LCD displej zobrazujúci obal albumu s interpretom a názvom skladby, uplynulý čas prehrávania, pôvodnú vzorkovaciu frekvenciu a formát. Hlasitosť je možné nastaviť v krokoch po 0,5 dB. Pripojenie na prednom paneli zahŕňa vstupy USB a SD karty vrátane výstupu na slúchadlá. Diaľkový ovládač prehrávača Cary Audio Player umožňuje vykonávať priame zmeny vstupu, upravovať jas displeja a prepínať medzi nastaveniami prevzorkovania a konverzie. Ovládacia aplikácia spoločnosti pre systémy iOS a Android umožňuje to isté ako hardvérový ovládač.

Flexibilné používanie

DMS-550 možno použiť ako sieťový audio prehrávač pripojený k predzosilňovaču alebo integrovanému zosilňovaču, ale možno ho použiť aj ako hlavný testovací predzosilňovač s analógovými výstupmi pripojenými k integrovanému zosilňovaču. Cary Audio poskytuje pomerne univerzálne nastavenie pre rôzne konfigurácie. Ak sa DMS-550 používa len ako prehrávač, používatelia majú možnosť používať nastavenie hlasitosti pre každý vstupný zdroj s vyrovnanými výstupnými úrovňami. Ak sa však bude používať len ako digitálny predzosilňovač, výrobca odporúča používať hlavné nastavenie hlasitosti, ktoré bude mať rovnakú úroveň pre všetky zdroje.
Výrobca Cary Audio
Digitálny vstup Koaxiálny RCA, Optický, USB-A, AES/EBU
Digitálny výstup Koaxiálny RCA, Optický
Analógový výstup RCA (Line), XLR
Frekvenčná odezva od (Hz) 2
Frekvenčná odezva do (Hz) 22 000
Odstup signál / šum (dB) 0,1
THD (%) 0,0004
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Qobuz, Spotify, TIDAL, MQA, Roon
Nadštandardny BT kodek aptX™
PCM - vzorkování (kHz) až 768
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD512 (22,6 MHz)
Farba Čierna
Šírka (mm) 438
Výška (mm) 95
Hĺbka (mm) 413
Hmotnosť (kg) 10,6
Vaše hodnotenie