DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Denon AVR-X1600H
Denon AVR-X1600H Denon AVR-X1600H Denon AVR-X1600H Denon AVR-X1600H Denon AVR-X1600H

Denon AVR-X1600H

549 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Popis

7.2 kanálový AV receiver

 • Výkon 145 W / kanál
 • Podporuje Dolby Atmos, technológiu Dolby Atmos Height Virtualization, DTS: X a DTS Virtual: X
 • 6 HDMI vstupov s plnou podporou HDCP 2.3, 1 HDMI výstup
 • 4K / 60 Hz, Dolby Vision, HDR10, HLG, 4: 4: 4 farebné rozlíšenie a BT.2020
 • Oceňovaný Sprievodca Nastavením Denon a grafické užívateľské prostredie
 • Hlasové ovládanie pomocou Amazon Alexa, Google Assistant alebo Apple Siri
 • Bezdrôtová technológia HEOS pre viac zónové ozvučenie a streamovanie
 • Kompatibilita so Smart TV
 • eARC
 • Herný režim
 • Spotify, Deezer, TuneIn, Deezer a ďalšie služby
 • Súbory vo vysokom rozlíšení - DSD (2.8 / 5.6MHz), FLAC, ALAC a WAV
 • Vstavaný Phono vstup
 • DSP čip so štyrmi 300MHz jadrami
 • Audyssey MultEQ XT kalibračný softvér

Zastaraným recieverům odzvonilo

Ak chceme lepší zvuk, je potreba aktualizovať zariadenie. AV reciever, ktoré "nestíhajú" dnešnej uponáhľanej dobe, začala renovovať aj japonská elektronická spoločnosť DENON. Pod rukami vývojového tímu spoločnosti potom začali vznikať nové modely, dvaja z nich ponúkajú 7.2 kanálový zvuk aj Dolby Atmos, AirPlay 2, hlasové ovládanie s Google Alexa, Siri či Google Assistant. Tohtoročný update receiverom pridal aj technológiu Dolby Atmos Height Virtualization.

Modernizácia domáceho kina

Domáce kino je s Denon AVR-X1600H zmodernizované a zvuk aj obraz tak naberá úplne iný rozmer. Vylepšený audio video prijímač je finálne prestavaný ako po stránke vizuálnej, tak po stránke funkčné.

Charakteristika prístroja

Vďaka 145 W na kanál / 6 Ohm, 1 kHz, s THD skresleným 1%, poskytuje tento výkonovo vyladený AV prijímač nefalšovaný a nekompromisný 3D zvukový zážitok. Funguje s podporou Dolby Atmos, technológií virtualizácie výšky Dolby Atmos, DTS: X a DTS Virtual: X. Sledovať video s najlepším možným obrazom možno len s najnovšími 4K video technológiami, ako sú Dolby Vision, HDR10 a HLG. Podporovaný je priechod eARC, 6 vstupov HDMI a 1 výstup s plnou podporou HDCP 2.3 na všetkých portoch, takže je umožnené užívať bezproblémovú kompatibilitu s najnovšími televízormi HD a Ultra HD, prehrávaču Blu-ray aj hernými konzolami. Na prednom paneli je USB port, ktorý ponúka pohodlné prehrávanie audio formátov MP3 a Hi-Res (súbory WAV, FLAC, ALAC a DSD 2,8 / 5,6 MHz).

Rozšírené služby

Streamovanie populárnej hudby je dnes už bežnou záležitosťou, preto tiež služby ako Spotify, Deezer, Tidal alebo bezdrôtové cez Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi s vstavanou HEOS sú samozrejmosťou. Denon AVR-X1600H tiež kooperuje s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri, umožňuje tak ľahké hlasové ovládanie. Krok za krokom nastavením možno ľahko prejsť až k cieľu, načo ocenený Denon Setup Assistant zariadi, že nastavenie je možné získať hneď pri prvom spustení. Odlišnosti domácich kín rieši špičková technológia kalibrácie miestnosti od Audyssey - automaticky meria a optimalizuje AV prijímač, aby poskytoval skutočne pohlcujúci a efektné audio vizuálny výsledok.

Každý AV receiver je iný

Pre porovnanie je dobré uviesť, že tento nižší model ponúka 7.2 kanálový výstup s výkonom 145 W na kanál, kdeže vyšší model Denon AVR-X2600H bude mať už výkon 150 W na kanál.Oba modely aktuálne nahrádzajú minuloročnej AV receivery. Denon vylepšil HDMI, model AVR-X1600Hdisponuje 6 HDMI vstupmi a jedným výstupom, zatiaľ, čo vyšší AVR-X2600H má už 8 HDMI vstupov a dva výstupy. Oba sú plne kompatibilné s HDCP 2.3. Pribudla podpora eARC, teda vyššiu dátovú priepustnosť a vyššiu kvalitu zvuku (až 32 kanálov Dolby Atmos či DTS: X). Novo výrobca pridáva Auto Low Latency Mode (Allmi - automatické nízke oneskorenie zvuku), čo bude kvitovaná najmä pri hraní hier. Televízor musí, ale tento režim podporovať.

Čo všetko zvládnu nové technológie

Dolby Atmos a DTS: X Denon je obohatení aj o DTS Virtual: X, pre upmix zvuku v DTS formáte. Inovatívny Dolby Atmos Height Virtualization vie dopočítať horný zvukový kanál (3D zvuk) do štandardnej zostavy s menej reproduktormi, rovnako tak dokáže horný zvukový kanál dopočítať do zvuku (stereo či surround), ktorý ho nemá. Obaja AV receivery majú FA / AM tuner.

Ukážka Denon AVR-X1600HPoradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobry den,chcel by som sa spytat , ci su vhodne k JBL 180.Chcem vymenit Onkyo 575 za nejaky iny receiver, mozte mi poradit.Vdaka
1


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Denon AVR-X1600H

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Denon
Počet kanálů 7.2
Výkon na kanál (W) 145 (1kHz, THD 1%, 6Ω, 1ch)
80 (20Hz-20kHz, THD 0,08%, 8Ω, 2ch)
Analógový vstup RCA, RCA (Phono)
Analógový výstup RCA (Subwoofer)
Phono predzosilňovač MM
Farba Čierna