DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Denon CEOL RCD-N11 DAB - Biela

SKU
RCDN11DABW
559 €
Produkt bude k dispozici od: 27.12.2021

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

5%
Cena pri zakúpení 1 299 €
Takže ušetríte 65 €
1 234 €
4%
Cena pri zakúpení 1 008 €
Takže ušetríte 50 €
958 €

Na základe úspechu predchádzajúcich modelov CEOL nový CEOL N11 DAB rozhlasový tuner DAB+/DAB dopĺňa svoju pôsobivú ponuku možností o hlasové ovládanie Amazon Alexa a Google Assistant, ako aj o integrovanú platformu HEOS na streamovanie hudby vo viacerých miestnostiach.

Neobmedzené prehrávanie hudby

Pripravte sa na prakticky neobmedzené možnosti prehrávania hudby, ktoré vám prináša stereo receiver s CD prehrávačom Denon CEOL N11DAB. K dispozícii sú všetky hlavné hudobné služby alebo môžete počúvať vysokokvalitné rozhlasové stanice DAB+ či streamovať obsah priamo z telefónu alebo tabletu pomocou technológií Bluetooth a AirPlay 2. Nechýba ani podpora<nbsp;Amazon Alexa, Google Assistant a Siri. Vychutnajte si výnimočný zvuk v minimalistickom štýle!

Počúvajte svoje obľúbené CD, streamujte zoznamy skladieb zo služieb Spotify, Deezer Premium alebo Tidal alebo vytvorte multiroom systém s technológiou HEOS Built-in.

S prehrávačom Denon CEOL N11DAB sú možnosti prehrávania nekonečné.

Jedno zariadenie, veľa možností

CEOL N11DAB je kompaktný all-in-one hi-fi systém, ktorý sa ľahko pripojí k domácej sieti (Wi-Fi alebo Ethernet) a umožňuje streamovať a prehrávať hudbu z hudobných súborov uložených v akomkoľvek inom zariadení pripojenom v rovnakej sieti - PC, notebooku, pevnom disku NAS. Okrem toho sú k dispozícii technológie Bluetooth a AirPlay 2 na bezdrôtové streamovanie hudby z mobilných zariadení, ako aj port USB na prednom paneli na pripojenie úložných zariadení USB. Môžete tiež počúvať vysokokvalitné rozhlasové stanice DAB+.

CEOL N11DAB nezabúda na fyzické médiá a je vybavený vstavaným CD prehrávačom. Je vybavený dvomi optickými výstupmi, takže ho môžete prepojiť napríklad s televízorom a zlepšiť si tak zážitok zo sledovania filmov. Okrem toho ho možno ovládať priamo pomocou diaľkového ovládača televízora. Vďaka kompatibilite so zariadeniami Amazon Echo a službou Alexa Voice  môžete pomocou jednoduchých hlasových príkazov  vybrať režim alebo zdroj zvuku, zvýšiť hlasitosť alebo preskočiť na ďalšiu skladbu.

Hudba pre celý váš domov

Vďaka zabudovanej technológii streamovania HEOS vo viacerých miestnostiach si môžete vychutnať zvuk HEOS v celej domácnosti. Jednoducho použite domácu sieť na zoskupenie viacerých zariadení a reproduktorov kompatibilných so systémom HEOS do jedného uceleného zvukového systému a vaša hudba bude znieť v celom dome. V každej miestnosti môžete tiež prehrávať iný obsah. Všetko záleží na vás. S viaczónovými zvukovými systémami HEOS máte naozaj veľa možností. Všetko máte na dosah ruky aj vďaka bezplatnej aplikácii HEOS, ktorá umožňuje jednoduché a pohodlné ovládanie celého systému.

Minimalistický dizajn

Na prvý pohľad zaujmeminimalistickým dizajnom. CEOL N11DAB kombinuje jednoduché geometrické línie s najmodernejšou technológiou. Ústredným bodom je novo vyvinutý podsvietený dotykový ovládací panel, ktorý zdobí hornú časť zariadenia. Umožňuje intuitívne a rýchle ovládanie bez narušenia elegantného vzhľadu. Ako novinka v tejto sérii je teraz systém CEOL k dispozícii aj v štýlovom sivom vyhotovení. Samozrejme, elegantná biela a výrazná čierna farba zostáva rovnaká. Pribudol aj vylepšený displej OLED.

Unboxing

 

Výrobca Denon
Reproduktory
Funkcie CD prehrávač, Sieťový prehrávač
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 65
Dynamický výkon (W) 80 (při 4 ohm)
Frekvenčná odezva od (Hz) 20
Frekvenčná odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 86
THD (%) 0.1 (1kHz/5W/ 4 ohms)
Analógový vstup RCA
Analógový výstup RCA (Subwoofer), Jack (3,5 mm)
Digitálny vstup Optický, USB-A
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL, Amazon Music
Lokálne streamovanie AirPlay 2, Bluetooth
Multiroom aplikácie HEOS
Rádio DAB/DAB+, AM
PCM - vzorkování (kHz) až 192
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, WMA , MP3, AAC
Podporované disky CD, CD-R, CD-RW
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Farba Biela
Šírka (mm) 280
Výška (mm) 108
Hĺbka (mm) 305
Hmotnosť (kg) 3.5
Atributdatum 27. 12. 2021
Vaše hodnotenie