DYNAVOICE Classic CL-16 - Čierna

SKU
DYN-CLA-CL16-BLK
-35%
Znížená cena 359 € Bežná cena 549 €
Do 5 dní
Cena za pár

S nadšením pre akustiku

Záujemcovia o bezkonkurenčný zážitok z počúvania z nie príliš veľkých skriniek budú prekvapení. Výnimočný dizajn, precízna montáž a úplná zhoda ceny a výkonu hovoria za všetko. V prípade spoločnosti Dynavoice to nemožno povedať inak - dostupný tovar, navrhnutý a vyrobený vo Švédsku, je funkčný, atraktívny a vysoko kvalitný. Objavte Dynavoice!

Séria podporujúca High-Tech

Zvukový priemysel sa stále vyvíja a akustický boom sa aj dnes rozbieha v nečakanom rozsahu. Pokrokové metódy a technológie v elektronike sú veľmi zreteľné, počuteľné a merateľné. Každý, kto uprednostňuje počúvanie modelu reproduktorov Classic CL-16, môže zmerať zvukový výstup vychádzajúci z regálových reproduktorov.

Impulz prichádza zo severu

Úspešný švédsky výrobca kvalitných reproduktorov sa presadil na trhu uvedením špičkových audio produktov, pričom aj v základných výrobkoch používa hi-tech materiály. Spoločným menovateľom všetkých produktov je masívna a mimoriadne pevná konštrukcia, prvotriedny zvuk a precízne remeselné spracovanie. Výrobný tím venuje mimoriadnu pozornosť každej modelovej sérii bez výnimky. Na konci tejto starostlivej práce je dokonalý vzhľad a cena úplne úmerná výslednému efektu. Spoločnosť Dynavoice nastavuje latku kvality na tejto cenovej úrovni naozaj vysoko. Reproduktorové sústavy sú tak zaujímavé pre záujemcov a audiofilov v každom smere, pretože kvalitný zvuk za rozumnú obstarávaciu cenu je to pravé.

Vezmite medzi seba Dynavoice

Jednoduchý nadčasový dizajn samozrejme ocenia používatelia pri začleňovaní skriniek do svojho interiéru. Slogan "V jednoduchosti je sila" sa pri tomto konkrétnom páre reproduktorov plne potvrdil. V sérii Classic majú malé skrinky nezastupiteľné miesto. Reproduktorové skrine obsahujú stredobasový menič s priemerom 165 mm, ktorý dopĺňa 25 mm výškový reproduktor s látkovou kupolou. Vysoko detailný a prirodzený zvuk priblíži poslucháčom ich obľúbenú hudbu a zároveň je pastvou pre oči.

Technické pozadie reproduktorov

Všetky reproduktory série Classic sú známe tým, že majú špeciálny povlak na papierových kužeľoch, ktorý zabraňuje ich rozbitiu aj pri vysokej hlasitosti. Povrchová úprava súčiastky spolu s hliníkovým košom odliatym pod tlakom tak udržiava reproduktor pevný, čo dopĺňa nízka hmotnosť a minimálne skreslenie. Dynavoice si tak zachováva vysokú kvalitu zvuku.

Preferovaný zvuk, moderný dizajn

Reproduktory Classic majú moderný zvukový obraz s množstvom detailov vo vyššom pásme, bez toho, aby došlo k preriedeniu vysokých frekvencií alebo iných hlasitostí. Basy sú dobre kontrolované, s otvorenosťou medzi stredmi a výškami. Výsledkom je prirodzený zvuk, v ktorom je umiestnenie hlasov a nástrojov v pokojnej rovnováhe. Kužely reproduktorov so špeciálnou povrchovou úpravou umožňujú stabilne zachovať vysokú kvalitu zvuku aj vďaka robustnej, vnútorne vystuženej skrinke a dobre postavenej konštrukcii. Súčasťou dizajnu sú aj magnetické mriežky v dvoch povrchových úpravách - tmavosivej a retro sivej. Obe sa dobre hodia k čiernym a orechovo hnedým skriniam.

Technické údaje a špecifikácie

Každá skrinka je vysoká 380 mm, široká 220 mm, hlboká 300 mm a váži 8,1 kg. Súprava funguje ako 2-pásmový systém so zadným bassreflexom vo frekvenčnom rozsahu 50 - 20 000 Hz (-3 dB) a hraničnou frekvenciou 2 500 Hz. Citlivosť zvuku dosahuje 86 dB, impedancia je 4 Ohm. Výrobca udáva zaťažiteľnosť systému 75/120 W. Pokiaľ ide o konektory a kabeláž, uprednostňuje sa model Bi-wire, svorky sú na povrchu pozlátené. Reproduktory Classic CL-16 si tak získali svoje pevné a nezastupiteľné miesto medzi ostatnými reproduktorovými systémami Dynavoice.
Výrobca Dynavoice
Počet pásem 2
Meniče 6,5" středobasový, 25mm výškový s látkovou kalotou
Typ reproduktora Zadný bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenčná odezva od (Hz) 50
Frekvenčná odezva do (Hz) 20000
Dělící frekvence (Hz) 2500
Impedancia (Ω) 4
Citlivosť (dB) 86
Minimálny vstupný výkon (W) 75
Nominálny vstupný výkon (W) 120
Farba Čierna
Šírka (mm) 220
Výška (mm) 380
Hĺbka (mm) 300
Hmotnosť (kg) 8,1
Vaše hodnotenie