DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Focal Chora 826 - Tmavé drevo

SKU
3544054691397
1 455,02 €
Skladom
Cena za pár

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

2%
Cena pri zakúpení 2 655 €
Takže ušetríte 78 €
2 577 €

Po predchádzajúcej dohode možno počuť u nás v štúdiu v Zlíně, Na Slanici 444. Vždy je potrebné sa objednať dopredu. Prostredníctvom mailu info@l-e.cz nebo na tel. čísle +420 721 123 123

 


 Stĺpové reproduktory

  • Hi-Fi 3-pásmové reproduktory s precíznym a dynamickým zvukom
  • Nové meniče sa Slatefiber kužeľom vyrábané vo Francúzsku spoločnosťou Focal
  • Časová synchronizácia zvuku vďaka zakloněnému dizajnu
  • Magnetické masky
  • TNF výškové meniče z hliníka a magnézia
  • Cena za pár

Vodca medzi modelmi

Vlajkovým modelom rady FOCAL Chora je atraktívny reproduktorový set s bass-reflexom, pretože predstavuje dostupnú exkluzivitu Hi-Fi pre kompletné posluchovej potešenie. K výbave patrí inovatívne kužeľ Slatefiber, vyvinutý a vyrobený vo Francúzsku. Vyvážené a presné stredy, dokonale členené basy a s nimi prichádzajúce veľký, plný, štedrý zvuk.

Všadeprítomná elegancia

Moderný dizajn v kombinácii s užívateľskou voľbou prevedení a naklonený stojan pre lepší zvukový obraz robia z modelu Chora 826 absolútne unikátny solitér v sérii, hodiací sa pre veľké miestnosti. Elegancia, ale nie je všetko, čo môže ponúknuť - prítomnosť aerodynamického predného portu eliminuje skreslenie a má väčší vplyv na basy.

Focal je vesmír, Chora planéta

Focal je francúzska značka, svetový líder v oblasti vysoko štandardných riešení. Jeho know-how "Made in France" bolo uznané viac ako 40- ročným záujmom verejnosti. Spoločnosť Focal navrhla Chora, aby sprístupnila high-fidelity čo najväčšiemu počtu ľudí. Tieto reproduktory prinášajú technológie Focal všetkým milovníkom zvuku, ktorí túžia po kvalitnom audiu a ocenia elegantný trendy dizajn. Je zaručené, že tu nájdu najlepší produkt vo svojej kategórii. Rad Chora prekoná mnohé očakávania. S starostlivým dizajnom, vysokým výkonom a tromi štýlovými povrchovými úpravami je z čoho vyberať, a preto sa stala nepopierateľným lídrom vo svojej cenovej kategórii. Tým najzaujímavejším v rade sú však stĺporadie velikáni Chora 826.

Starostlivá výroba a presný, dokonale vyvážený zvuk

Reproduktorová sústava integruje ovládače reproduktorov a vyznačuje sa exkluzívnym kužeľom Slatefiber - ovocím 40- ročného akustického výskumu. Každý detail bol starostlivo premyslený, aby spĺňal očakávania zvukové reprodukcie a estetiky. Spolu s výškovým reproduktorom z hliníka a horčíka TNF aj s jeho hodvábnymi výškami poskytujú basové reproduktory Slatefiber silné basy. Tiež strednej medze sú veľmi presné, rozhodne nechýba harmónie, zatiaľ, čo funkcia Time Alignment poskytuje zvukový obraz, zameraný na poslucháčov.

Kľúčové body

Vysoko verný 3- pásmový podlahový reproduktor poskytuje presný a dynamický zvuk. Vyrovnanie času vďaka naklonenému stojanu a lepšia zvuková scéna šliapu na päty nenútenej elegancie v modernom spracovaní. Perfektná funkčnosť zaisťujú ovládače - 165 mm Slatefiber Woofer, 165 mm Slatefiber Midrange a 25 mm invertovaný tweeter.

Technické špecifiká

Akustická citlivosť je 91 dB pri 2,83 V / 1 m. Frekvenčná charakteristika pri ± 3 dB zasahuje pásmo 48 -28 000 Hz. Nízkofrekvenčný bod (-6 dB) je 39 Hz. Menovitá impedancia dosahuje 8 Ohm a minimálna impedancia 2,9 Ohm. Doporučený výkon zosilňovača je 40/250 W. Deliaca frekvencia sú na 270 Hz - 2 700 Hz. Každý stĺp je 1 053 mm vysoký, 303 mm široký, 388 mm hlboký a váži 21,15 kg. Rozmery balenia sú 1130 x 340 x 480 mm, čistá hmotnosť je 24 kg.

Čo sa práve nosí

Mäkké a presné výšky. Penový materiál zvaný Poron. Priestorový zvuk. Skvelé počúvanie z každého miesta v miestnosti. Podopiera a naklonený stojan. Optimálna zvuková scéna. Príjemné farby i prevedenie. Rafinovanosť a autenticita. Zameranie na poslucháčov. In sú pokročilé technológie a progresívne audio systémy, ktorými sa FOCAL pýši už po niekoľko rokov v rámci klasických i atypických sériových produktov, ktoré majú štýl a cieľ: Osloviť všetkých záujemcov o naozajstný zvuk o ktorý sa môžu oprieť. Chora je takým piliarom.

Výrobca Focal
Počet pásem 3
Meniče Výškové: 25 mm Ø (TNF Al/Mg)
Středové: 165 mm Ø (Slatefiber)
Basové: 2 x 165 mm Ø (Slatefiber)
Typ reproduktora Predný bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenčná odezva od (Hz) 48
Frekvenčná odezva do (Hz) 28000
Dělící frekvence (Hz) 270 / 2700
Impedancia (Ω) 8
Citlivosť (dB) 91
Minimálny vstupný výkon (W) 40
Maximálny vstupný výkon (W) 250
Farba Orech
Šírka (mm) 303
Výška (mm) 1053
Hĺbka (mm) 388
Hmotnosť (kg) 21,15
Vaše hodnotenie