Vážení zákazníci, 28. 2. 2020 bude štúdio v Zlíne zatvorené z dôvodu návštevy výstavy Audio Video Show v Prahe. Ďakujeme za pochopenie.

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
HECO Victa Prime 702
HECO Victa Prime 702 HECO Victa Prime 702 HECO Victa Prime 702 HECO Victa Prime 702 HECO Victa Prime 702 HECO Victa Prime 702 HECO Victa Prime 702

HECO Victa Prime 702

Cena za 1ks: 219 €

* možno objednať minimálne 2ks

438 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

* Povinné

Cena za 1ks: 219 €

* možno objednať minimálne 2ks

438 €

Popis

Trojpásmová sústavou stĺpových reproduktorov HECO Victa Prime 702

Zoznámte sa s trojpásmovú sústavou stĺpových reproduktorov so zabudovaným bassreflexom nemeckej firmy HECO, ktorej produkty sú známe ako výbornou kvalitou zvuku, tak presným dielenským spracovaním. Potencionálneho zákazníka zaujme nielen nadčasovým dizajnom, ale predovšetkým vynikajúcim pomerom ceny ku kvalite výrobku.

Heco Victa Prime a čo je dobré vedieť ...

S najvyšším modelom reproduktorov série Victa Prime, ktorá patrí do stále sa vyvíjajúci modelového radu Victa, prichádza na trh vysoko kvalitné reproduktorové zariadenia, smelo šliape na päty značkám drahšie konkurencie (svedčia o tom výsledky posluchových testov a celá rada kladných recenzií, čo zodpovedá súčasnému vysokému štandardu firmy Heco).
Victa Prime stavila na inovatívny zmeny nielen pri úprave reproduktora, ktorý má najväčší podiel na výslednej kvalite zvuku, ale prišla aj s konštrukčnými zmenami, ktoré zaznamenala stĺpová skriňa, vrátane podstavca. Základná premenou ozvučnice je žiaduce spevnenie a výstuha vďaka kvalitným, pevným MDF doskám s mierne zaoblenými bočnicami. Oproti predchádzajúcej verzii je stabilnejší a o málinko užší. Stabilite skrine napomáha pevný podstavec - ukotvením sú kovové nastaviteľné hroty, vrátane gumových podložiek, čím je minimalizovaná zvuková deformácie, spôsobená transpozíciou vibrácií do podlahy.

Zaujímavosti zo sveta techniky ...

Stĺpové skrine sú osadené 2 x 170 mm basovým meničom, 1x 170 mm středotónovým meničom s papierovou membránou (s povrchom odpudzujúcim prach), vďaka čomu je reprodukovaný zvuk maximálne presný, 1x 25 mm hodvábnym vysokotónovým meničom - tweeterom - s využitím silného feritového magnetu a Ferrofluid , ktorý podporuje chladenie.
Tým je zvýšená nielen výkonnosť meniča, ale tieto úpravy majú tiež pozitívny vplyv na zaťažiteľnosť: 170 W / 300 W. Dostatočný frekvenčný rozsah 25 - 40 000 Hz dokáže zaistiť pomerne hutné basy, excelentné výšky, vďaka citlivosti dokáže zvuk vyplniť interiér ako v tichých pasážach , tak pri výrazne hlasitom Fortissimo.
Bassreflexový, novo tvarovaný nátrubkový systém už nie je lepený, ale skrutkovaný, s výdychom v zadnom trakte skrine. Jednotlivé kvalitné terminály, vrátane pozlátených skrutkovacích svoriek, sú izolované a umožňujú pripojenie reproduktorových káblov systémom Bi - Wiring v dostatočnej kvalite. Celý rad nových technológií a použité vysoko kvalitné materiály sú základom konečného dynamického zvukového prejavu, ktorý je oslobodený od skreslenia a disonancia, naprieč celým akustickým pásmom.

Vychutnajte si dokonalý počúvanie

Filmová aj zvuková produkcia bez rozdielu dokáže predviesť unikátny výkon. Bohaté, zvučné a aktívny basy, optimálne stredy aj výšky, dostatočný výkon reproduktorov, decentnosť a čistota celkového sluchového vnemu - to je dokonalý a jedinečný zážitok, ktorý si možno dopriať práve s Victa Prime 702, navyše vo viac než prijateľné cenovej relácii.
Ktorékoľvek miestnosti či interiéru pristanú, lebo sú štíhle, elegantné, vyrobené na základe najnovších dizajnových trendov. Stĺpové reproduktory so svojou výškou 1052 mm majú čistý dizajnový štýl a hodí sa všade tam, kde poslucháči prahnú po unikátnym zvukovom zážitku.
Môžu byť súčasťou domáceho kina a poskytovať tak veľmi kvalitný zvuk pri filmovej alebo koncertné produkcie, postačí však aj hudobnému fanúšikovi pri stereofónnym počúvaní. Reproduktorová sústava sa ponúka v troch štýlových prevedeniach - dezénoch: Decentný a nenápadný espresso dekor zalichotí nadčasovým vzhľadom, v popolavo čiernom prevedení vedia dodať kontrast majestátne reprosústavy obzvlášť svetlému minimalistickému interiéru. Priaznivci prírodných farieb a štýlov môžu zvoliť ideálne pre svoju obľubu v tradičnom, prirodzenom vzhľadu dekor "koňak", je vykonaný v tóne svetlého dreva. Doprajte si pohodlie a vytúženú relaxáciu v dobrej spoločnosti tejto súpravy, prvé tóny obľúbené skladby z vás urobia nerozlučné priateľov.

Technické parametre, Heco Victa Prime:

 • 3-pásmová reprosústava s bassreflexom
 • Stabilná MDF skriňa reprosústav
 • Výkon: 160/280 Watt
 • Impedancia: 4 - 8 Ohm
 • Frekvenčný rozsah: 25Hz - 40kHz
 • Deliaca frekvencia: 350 / 3.250 Hz
 • Citlivosť: 91 dB
 • Rozmery: 203 x 1052 x 315 mm
 • Cena za pár

Osadenie:

 • 2 x 170 mm basový reproduktor
 • 1 x 170 mm stredobasový reproduktor


Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: HECO Victa Prime 702

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca HECO
Počet pásem 3
Frekvenčná odezva od (Hz) 25 Hz
Frekvenčná odezva do (Hz) 40000 Hz
Impedancia (Ω) 8 Ω
Citlivosť (dB) 91 dB
Šírka (mm) 203 mm
Výška (mm) 1052 mm
Hĺbka (mm) 315 mm