DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Indiana Line DIVA 752

SKU
8025094000264
-11%
Znížená cena 339 € Bežná cena 379 €
Skladom

Taliansko je krajinou, kde ľudia dokážu prostredníctvom svojich výrobkov sprostredkovať emócie. Je to krajina, kde vznikajú legendárne značky v každom priemyselnom odvetví, ako napríklad Ferrari, Maserati, Armani, Gucci, Prada, De´Longhi a mnohé ďalšie. To isté platí aj pre audio priemysel, kde je jednou z najstarších talianskych značiek Indiana Line, založená v roku 1977. Reproduktory Indiana Line sú výnimočné nielen svojím luxusným dizajnom v klavírnom laku, ale predovšetkým prirodzene živým, živým zvukom, bohatým na jednotlivé detaily a priestor.

Dvojpásmový centrálny reproduktor Indiana Line Diva 752 so zadným bassreflexom v klavírnom čiernom laku, výnimočný výkon a kvalita zvuku pre domáce kiná.


Séria reproduktorov Diva

Hlavným poslaním spoločnosti Indiana Line pri produkte DIVA bolo vytvoriť výnimočný rad reproduktorov, presahujúci vlastnú cenovú kategóriu, s atraktívnym dizajnom a živým, bezprostredným zvukom s vynikajúcim priestorovým zvukom. Rovnako tak ponúkať výrobky za fantastickú cenu v porovnaní s najlepšími výrobkami konkurencie, a tak osloviť čo najširší okruh poslucháčov, ktorí požadujú kvalitné spracovanie, prirodzený a neutíchajúci zvuk na dlhé hodiny počúvania. Reproduktory série DIVA sa vyznačujú prirodzenou, rýchlou a mimoriadne presnou impulznou odozvou s teplými a bohatými basmi.


Výškový reproduktor s technológiou FLOAT a RVT - Radiálne vetranie.
Celý výškový reproduktor je pomocou radiálne riadeného vetrania oddelený gumovou antivibračnou objímkou, ktorá zabraňuje prenosu vibrácií skrine na samotný výškový reproduktor.


Nekompromisne kvalitný stredobasový reproduktor s membránou Curv.
Materiál Curv je vytvorený zo 100 % polypropylénových zŕn. Tieto zrná sa vmiešajú do tenkej vrstvy polypropylénu. Táto vrstva sa potom nakrája na tenké pásiky široké jeden centimeter. Tieto pásy sa stlačia 10 až 15-krát pod vysokým tlakom, aby bol materiál neuveriteľne tenký a pevný. Pásy sa potom spoja a prepletú. Výsledkom je vrstva natiahnutej a utkanej polypropylénovej tkaniny s vynikajúcou ľahkosťou a pevnosťou.


Diva 752, reproduktor so závideniahodnou definíciou

Centrálny reproduktor Diva 752 je prirodzeným doplnkom pri budovaní kvalitného systému domáceho kina. Obsahuje rovnaké komponenty ako regálové modely Diva a zachováva si vlastné tonálne charakteristiky: závideniahodnú definíciu a prirodzenosť reprodukcie hlasu s rýchlou a presnou prechodovou odozvou. Ak chcete zvuk reproduktora Diva 752 prispôsobiť akustickým vlastnostiam vašej miestnosti, môžete zmeniť úroveň nízkych frekvencií jednoduchým vložením dodanej penovej zátky do reflexnej trubice. Na spevnenie celej konštrukcie umiestnili konštruktéri do centrálneho reproduktora špeciálne navrhnutú výstuhu.

Výrobca Indiana Live
Počet pásem 2
Meniče Středobasový měnič: 2 x 140mm; Výškový měnič: 26 mm hedvábná kalota
Typ reproduktora Zadný bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenčná odezva od (Hz) 50
Frekvenčná odezva do (Hz) 22000
Dělící frekvence (Hz) 2200
Impedancia (Ω) 4-6
Minimálny vstupný výkon (W) 30
Maximálny vstupný výkon (W) 140
Farba Čierna
Šírka (mm) 420
Výška (mm) 160
Hĺbka (mm) 270
Hmotnosť (kg) 8
Atributdatum 4. 6. 2021
Vaše hodnotenie