Indiana Line Tesi 742 - Biela

SKU
TESI-742HG-WH
-13%
Znížená cena 209 € Bežná cena 239 €
Skladom

Taliansko je krajinou, kde ľudia dokážu prostredníctvom svojich výrobkov sprostredkovať emócie. Je to krajina, kde vznikajú legendárne značky v každom priemyselnom odvetví, ako napríklad Ferrari, Maserati, Armani, Gucci, Prada, De´Longhi a mnohé ďalšie. To isté platí aj pre audio priemysel, kde je jednou z najstarších talianskych značiek Indiana Line, založená v roku 1977. Reproduktory Indiana Line sú výnimočné nielen svojím luxusným dizajnom v klavírnom laku, ale predovšetkým prirodzene živým, živým zvukom, bohatým na jednotlivé detaily a priestor.

Indiana Line Tesi 742 High Gloss 2-pásmový centrálny tienený reproduktor so zadným bassreflexom pre domáce kino v klavírnom laku.

Séria reproduktorov Tesi s vysokým leskom

Vysoké rozlíšenie a prirodzená reprodukcia hlasu v kombinácii s rýchlou a presnou prechodovou odozvou charakterizujú všetky reproduktory série Tesi. V modeloch Tesi je reprodukcia vysokých frekvencií zverená výškovému reproduktoru s mäkkou a veľmi ľahkou hodvábnou kalotou s priemerom 26 mm, ktorá má prirodzený prejav a vynikajúce smerové vlastnosti.


Kupola je vyrobená z veľmi ľahkého hodvábu. Pohyb zabezpečuje silný magnet zo zliatiny neodýmu, železa a bóru. Samotný snímač je umiestnený v plastovom antivibračnom ráme, ktorý obsahuje aj exkluzívnu zadnú komoru v tvare kužeľa navrhnutú počítačom. Táto skriňa maximálne eliminuje prenášané vibrácie skrine a kontroluje odvetrávanie výsledných emisií kopuliek spôsobených možným akustickým odskokom membrány.
Stredotónové a nízkofrekvenčné meniče sú vyrobené z polypropylénového materiálu, do ktorého sa v procese tvarovania vstrekuje horúca sľuda. Výsledkom je materiál, ktorý je ľahký, tuhý a dobre tlmený. Vyžarovanie je optimalizované pomocou pevného (mäkko pogumovaného) fázového difúzora. Výškový reproduktor držia na svojom mieste 4 skrutky a ostatné meniče až šesť skrutiek.
Precízne a stručné lakovanie robí z reproduktorov série Tesi nádherné modely s vysokým leskom.

 

Kompaktný stredový kanál Tesi 742 High Gloss

Kompaktný stredový kanál tvoria dva 120 mm stredotónové meniče so sľudou vystuženou polypropylénovou membránou a 26 mm výškový reproduktor s ľahko opracovanou hodvábnou kopulkou, neodymovým magnetom a radiálne odvetrávanou zadnou komorou. Reproduktor sa vyznačuje rýchlou prechodovou odozvou a vernosťou vokálov. Tesi 742 je k dispozícii v čiernom alebo bielom lesklom vyhotovení.

Výrobca Indiana Live
Počet pásem 2
Meniče 1x 26 mm výškový měnič / hedvábná kalota; 2x 120 mm středobasový měnič
Typ reproduktora Zadný bass reflex
Frekvenčná odezva od (Hz) 55
Frekvenčná odezva do (Hz) 22000
Dělící frekvence (Hz) 2600
Citlivosť (dB) 92
Minimálny vstupný výkon (W) 30
Maximálny vstupný výkon (W) 100
Farba Biela
Šírka (mm) 350
Výška (mm) 135
Hĺbka (mm) 240
Hmotnosť (kg) 5,1
Vaše hodnotenie