+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Jamo 6.52DVCA2 FG
Jamo 6.52DVCA2 FG Jamo 6.52DVCA2 FG Jamo 6.52DVCA2 FG Jamo 6.52DVCA2 FG Jamo 6.52DVCA2 FG

Jamo 6.52DVCA2 FG

95 €

Dostupnosť: Skladom

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Moderné technológie hýbu svetom. Inovovaný systém reproduktorov s dvojitou konštrukciou kmitacej cievky (DVC) a dvojkanálový zvuk z jedného reproduktora toho urobia naozaj veľa. Dvojica kvalitných výškových reproduktorov je ďalšiou skvelou výbavou JAMO reproduktorov, pretože konštrukčné DVC je vítanou vlastnosťou, využiteľnú v mnohých každodenných situáciách. Tento modifikovaný model patrí k stropným reproduktorom zo série Outdoor.

Využiť sa dá predovšetkým v exteriéri

Ak trávime častejšie voľný čas vonku, volíme vždy alternatívu ozvučenie takú, ktorú nebude ohrozovať napríklad nepriazeň počasia. Aj tento modul je možné totiž bez obáv použiť vonku, pretože vonkajšie vplyvy nemajú šancu vyzrieť na jeho odolnosť a vybavenia.

Bezkonkurenčné maličkosti

Vynikajúce otočné kupole, prefarbiteľný rám aj mriežka, ktorý zabezpečí splynutie s prostredím, a duálne kmitacie cievky, ktoré sú nepostrádateľné pre naozajstný stereofónny zvuk, vychádzajúci z jedného reproduktora, sú nepostrádateľným vybavením, ktorý riešenie v strope činí viac ako dobrým, poťažmo aj cenovo výhodným. Dvoj-pásmová stropná sústava disponuje frekvenčným rozsahom v rozmedzí 65 - 22 000 Hz, ďalej potom duálnym výkonom 50 W dlhodobo a 100 W v krátkodobom špičkovom prejavu. Impedancia činí 8 + 8 Ohm, akustická citlivosť je na hranici 89 dB. Hmotnosť modulu činí 1,3 kg. Jeho rozmery sú Ø 272 mm a montážny otvor pre vstavanie je potrebné vytvoriť s priemerom 198 x 85 mm. V tomto podaní je stropný reproduktor zodpovedajúcim a po všetkých stránkach výhodným akustickým riešením.

Konštrukčné vlastnosti Jamo 6.52DVCA2 FG

Architektúra reproduktorov vychádza z celistvosti a kompaktnosti modulov, komplexné poňatie zdroja zvuku musí byť z vysoko kvalitných elementov, na tom si výrobca, spoločnosť JAMO, dáva záležať najviac. Tento typ tiež disponuje ochrannou mriežkou, ktorej veľkou výhodou je možnosť prefarbiť túto v požadovaný odtieň, s ktorým možno dosiahnuť absolútneho súlade s okolitým prostredím. Detailný, výnimočný zvuk je výsledným efektom modulu, hneď ako spustí svoju pesničku. Dvoj-pásmový systém, inštalovaný predovšetkým do stropnej časti stien, sa vyznačuje výškovým meničom, vyrobeným s priemerom 13 mm, a druhý, basový menič je vyrobený s priemerom 165 mm.

Môže za to JAMO

V tejto sérii sú JAMO reproduktory vyrábané podľa najnovších technológií, z vybraných materiálov, pričom sú spracované veľmi presne a bezchybne. Zistiť kontrolou akejkoľvek odchýlky od parametrov a žiaducich vlastností, znamená začať znova. Dánska spoločnosť JAMO totiž zdedila od svojich zakladateľov (Preben Jacobsen a Julius Mortensen) všetky prioritné aspekty, vrátane jasného cieľa, precízne vymedzené stratégie a prísne kontroly.
Cesta k úspechu nebola vždy jednoduchá a bez prekážok, avšak aj napriek tomu sa táto renomovaná značka dokázala presadiť a z malej manufaktúry vyrástla svetovo známa produktívna spoločnosť, ktorá sa môže pýšiť skvelými výsledkami svetového kalibru.
Výrobky tejto spoločnosti prinášajú bezkonkurenčnú kvalitu a pritom neruinují domáci rozpočet prípadných potencionálnych klientov.
Prečo teda zvoliť alternatívu stropné reproduktorovej vstavby?
Odpoveď je jednoznačná: Je to in, progresívne a výhodné. Treba dať šancu modernizácie, inovácie a modifikáciu produktov, pretože veda a technika ide stále dopredu. Aj akustická oblasť je strhnutá týmto novodobým trendom, nechajme sa teda prekvapiť špičkovým zvukovým efektom, ktorý podľa všetkých dostupných informácií nemá v audio svete obdobu.

Dôležité informácie:

 • Určený pre inštaláciu do stropu
 • Otočné kupola pre nasmerovanie zvuku do správneho miesta v miestnosti
 • Nabarvitelná konštrukcie a mriežka
 • Dual voice coil pre skutočných stereo z jedného reproduktora
 • Nenápadne zapadne do stropu a pre zmysly zostane len detailný, skvelý zvuk

Technické údaje:

 • Typ: 2 pásmový
 • Impedancia: 8 + 8 ohm
 • Výškový menič: 13 mm / 0,5 "
 • Basový menič: 165 mm / 6,5 "
 • Finiš: oceľ
 • Frekvenčný rozsah: 65 - 22.000 Hz
 • Rozmery (priemer x hĺbka): 229 x 85 mm
 • Rozmery otvoru (priemer x hĺbka): 198 x 87 mm
 • Hmotnosť: 1,3 kg


Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Jamo 6.52DVCA2 FG

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Jamo
Počet pásem 2
Frekvenčná odezva od (Hz) 65
Frekvenčná odezva do (Hz) 22000
Impedancia (Ω) 8+8
Citlivosť (dB) 89
Šírka (mm) 229
Výška (mm) 229
Hĺbka (mm) 85
Hmotnosť (kg) 1,3