+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Jamo 6.5CS-T
Jamo 6.5CS-T Jamo 6.5CS-T

Jamo 6.5CS-T

57,70 €

Dostupnosť: Skladom

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Tam, kam za nami hudba nemôže, treba trochu invencie. Doviesť experiment a dobrý nápad k zdarnému koncu je riešením, reproduktor zabudovaný v tom správnom mieste zabezpečí, že zvuk má cestu otvorenú. Kvalitu za príjemnú cenu ponúka reproduktor z rady Contractor, spoločnosť JAMO totiž neponecháva nič na náhodu. Tento dvojpásmový reproduktor nepotrebuje veľa priestoru a ideálne ozvučí akýkoľvek priestor. Dokonca môže zostať úplne "inkognito".

Aj väčšia miestnosť môže byť skvele ozvučená

Typ 6.5CS T je skvelou voľbou, pretože ho možno ukryť za mriežku. Po pretretí potrebným odtieňom môže splynúť dokonale s prostredím a zvuk nesúce sa éterom bude menším prekvapením. Jeho všestrannosť naňho prezradí, že tento unikátny a univerzálne reproduktor zvládne oboje - domáci komfort aj komerčné využitie. Vynikajúci pomer výkonu voči cene tento model radí k žiadaným a vítaným.

Kto sa stará o akustiku?

Že by bol nejako nápadný a extravagantné sa povedať nedá. Zato splní všetko, čo sa od neho očakáva. Hlboké basové pásmo bravúrne zaisťuje polypropylénový woofer, čistý a jasný zvuk vysokých frekvencií obhospodaruje mylarový reproduktor. Ten disponuje tou vlastnosťou, že odoláva úspešne vlhku, takže môže aj do garáží, pivníc a ďalších atypických priestorov. Polypropylén a mylar sú vybrané materiály vynikajúcich schopností, vďaka ktorým je zvuk unikátne vycibrený.

Špecifikácie priestroja Jamo 6.5CS-T

Vlhku odoláva ľahko, je výnimočný po všetkých stránkach a vo všetkých frekvenčných pásmach. Účinný frekvenčný rozsah sa pohybuje medzi 25 a 22 000 Hz, výkon je 25 / 50W, akustická citlivosť činí 88 dB / 2,8 V / 1m. Rozmery basového reproduktora sú 165/61 (mm / in), tweetera 13/1 (mm / in), celý modul váži 1,1 kg. Vyrába sa v základnej bielej farbe, ale mriežku možno ľahko prefarbiť na žiadaný odtieň. Primárne je určený na zabudovanie, využiť ho možno kdekoľvek, odborná montáž je v popise a zvládne ju každý šikovný aktér.

Značka JAMO

Pravdou je, že sortiment dánskej spoločnosti JAMO sa radí k tým lepším výrobkom. História spoločnosti siaha až k roku 1968, kedy sa dvaja páni, Preben Jacobsen a Julius Mortensen rozhodli zasvätiť svoju prácu koníčku - ich záujem zlepšovať akustický prejav sa stretol so záujmom verejnosti, preto výskum a následná výroba produktov vošla v úvahu prvých klientov. Reproduktory, jednotlivé komponenty a príslušenstvo začal produkčný tím vyrábať vo veľkom, značka tak neskôr vďaka kvalite a precíznemu spracovaniu dosiahla svetového ohlasu.
Skvele nastavená firemnej filozofie, poťažmo aj stratégia, viedla k úspechu a dosahovaní nemalých, náročných cieľov. JAMO - skratka tvorená počiatočnými slabikami priezvisko oboch zakladateľov - získala slušné renomé a nie je čomu sa čudovať. Ich modely majú navyše veľmi nadčasový vzhľad, firemné dizajnéri totiž odvádzajú vynikajúcu prácu.
Spoločnosť sa tak radí k vyhláseným výrobcom reproduktorov, pretože ich tovar je kvalitný, vzhľadné, vyrobené podľa najnovších technológií z tých najlepších komponentov a materiálov. V záverečnom procese prechádza každý kus tiež prísnym testovaním.

Prečo si zaobstarať reproduktor JAMO

Jednoducho pre jeho pomer veľmi dobrej kvality voči cene a finálnemu výsledku v praktickom procese. Výskum spoločnosti dáva základ všetkým produkovaným výrobkom, ktoré garantujú užívateľskú spokojnosť. Pravdou je, že vďaka skúsenostiam a referenciám už nepotrebujú "vynášať do neba". Obrázok nech si urobí každý audiofil sám, dôvera v JAMO sa oplatí. S využitím modelu 6.5CS T si hudobné nadšenci môžu pohodlne vychutnávať svoju obľúbenú hudbu kedykoľvek a kdekoľvek.

Dôležité informácie:

 • Určený pre stropné inštaláciu
 • 2 pásmový, zabudovateľný reproduktor
 • Meniče odolné voči vlhku
 • Prepínateľná impedancia 8 ohm / 70-100 volt
 • Nabarvitelná mriežka a rám

Technické údaje:

 • 2 pásma
 • Impedancia: prepínateľných 4/8 Ohm
 • Výškový menič: 0,5 "
 • Basový menič: 6,5 "
 • Vstup: skrutkovacie terminály
 • Zabudovacie hĺbka: 81 mm
 • Priemer: 227 mm
 • Hmotnosť: 1,1 kg
 • Cena za kus


Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Jamo 6.5CS-T

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Jamo
Počet pásem 2
Impedancia (Ω) 8
Šírka (mm) 227
Hĺbka (mm) 81
Hmotnosť (kg) 1,1