+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Jamo 8.5CS-T
Jamo 8.5CS-T Jamo 8.5CS-T

Jamo 8.5CS-T

72,20 €

Dostupnosť: Skladom

Krátký popis

Cena za kus

Popis

S reproduktormi je to rôzne - sú buď zabudované alebo predurčené na zabudovanie, hotové alebo polotovary. Stropné dvojpásmové zo spoločnosti JAMO môžu byť naskrz univerzálne, využiteľné kdekoľvek, dokonca aj v obmedzenom priestore. Ani cenovo vás nezradí. Všestranné moduly sa hodí ideálne tam, kde sa ponúka využitie hudby napr. Ako kulisy. Polypropylén a Mylar nie sú kamaráti, ale použité materiály špičkových kvalít, ktorý dodávajú typu 8.5CS T na kvalite a vynikajúcich schopnostiach.

Detailný zvuk prístroja

Konštrukcia je rovnaká ako u reproduktorov hotových, ochranná a ozdobná mreža sa ponúka k pretretí adekvátnym farebným odtieňom tak, aby ladila s interiérom.
Stropná inštalácia reproduktorového modulu je moderná a navyše je ľahkou cestou ku komfortnému zvuku, ktorý uprednostňuje detaily a akustickú plnosť, farebnosť. Reproduktor patrí k sérii Contractor a netají sa skvelým pomerom ceny k vysokej kvalite výrobku. A preto sa tento JAMO model stáva veľmi priaznivým a obľúbeným kúskom, určeným na zabudovanie, na zabudovanie.

Hrajte si kdekoľvek

Javí sa ako štýlový kúsok, ktorý možno aplikovať na ľubovoľnom mieste, mriežka ničomu nevadí a činí reproduktor nenápadným, ladiacim s okolím. Modul je hodný aj pre ozvučenie väčších priestorov.
Polypropylénový woofer privádza na scénu hlboká basová pásma a mylarový menič zase zviditeľňuje vysoké zvukové pásmo, vynikajúce priezračnú čistotou. Dôležitou vlastnosťou je maximálna odolnosť, vďaka ktorej je možné ho využiť aj v garážach, pivničných priestoroch a inde. Hudba sa potom môže stať skutočnou súčasťou nášho života kdekoľvek a kedykoľvek.

Špecifiká a vlastnosti

Tento špeciálne navrhnutý reproduktor je osadený 203 mm meničom a 13 mm tweeterom. Materiály boli starostlivo vyberané a testované, aby optimálne dolaďovali komplexné akustický dojem. Výkonová energia je daná 25 W, v špičke potom až 50 W. Akustická citlivosť činí 88 dB pri 2,8V / 1m a impedančná hodnota dosahuje 8 Ohm. Frekvenčný záber sa pohybuje od hranice 50 do 22 000 Hz. Model váži 1,6 kg.

Kam s ním?

Reproduktor typu 8.5CS T je horúcim adeptom pre použitie v komerčnej sfére, ale veľkú parádu a službu odvedie samozrejme aj v súkromnom sektore. Veľmi nadčasové dizajnové uchopenie mu dodáva adaptabilitu a flexibilné schopnosti. Prečo by teda nemohol patriť do sekcie "neviditeľných" akustických zdrojov, ktoré dokonale dokresľujú atmosféru? Táto jeho imidž mu dáva krídla a pomerne široký záber využitia.

Jacobsen a Mortensen mali "za ušami"

Aby dnešné audiofilovia mohli svojim sluchom vnímať každý detail hudobnej produkcie, aby sa mohli naladiť na spoločnú nôtu a užívať si tak akustické vnemy naplno, museli v minulom storočí dva nadaní páni zapojiť svoju fantáziu, rozbehnúť výskum a začať robiť reproduktory inak.
Vďaka novo vzniknutej spoločnosti sa títo dvaja dánski propagátori nového audia zaslúžili o to, aby JAMO - ich "dieťa" - vnieslo do mnohých domácností a rôznorodého éteru komfortné, vyvážený a prirodzený zvuk, ktorý dokáže zaplniť každú medzierku detailné akustickú scenérií.
Vďaka starostlivo nalinkované stratégiu, ktorá má svoj základ v filozofickej línii firmy, a tiež vďaka skvele prepracovaným technológiám, materiálom, dizajnu a ďalším súvzťažnosti, mohlo svetlo sveta uzrieť na tisíce vyrobených špičkových modelov, komponentov, audio príslušenstva a doplnkového tovaru, ktorý urobí dobrú službu aj náročnejším klientom, vrátane hudobných fajnšmekrov.
JAMO má zvuk, na ktorý mnoho potenciálnych záujemcov o kvalitu dobre počuje. Voľba reproduktorov tejto značky je dobrým ťahom.

Dôležité informácie:

 • Určený pre stropné inštaláciu
 • 2 pásmový, zabudovateľný reproduktor
 • Meniče odolné voči vlhku
 • Prepínateľná impedancia 8 ohm / 70-100 volt
 • Nabarvitelná mriežka a rám

Technické údaje:

 • 2 pásma
 • Frekvenčný odozva: 50 - 22000 Hz
 • Impedancia: prepínateľných 4/8 Ohm
 • Výškový menič: 0,5 "
 • Basový menič: 8 "
 • Vstup: skrutkovacie terminály
 • Zabudovacie hĺbka: 93 mm
 • Priemer: 272 mm
 • Hmotnosť: 1,6 kg
 • Cena za kus


Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Jamo 8.5CS-T

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Jamo
Počet pásem 2
Frekvenčná odezva od (Hz) 50
Frekvenčná odezva do (Hz) 22000
Impedancia (Ω) 8
Citlivosť (dB) 88
Šírka (mm) 272
Hĺbka (mm) 93
Hmotnosť (kg) 1,6