+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Jamo A 345 I/O
Jamo A 345 I/O Jamo A 345 I/O

Jamo A 345 I/O

99,05 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

Krátký popis

Cena za kus

* Povinné

99,05 €

Popis

Zvuková inštalácia za rozumnú cenu k domácemu či vonkajšie použitie sa ponúka rovno v dvoch farebných variantoch - v čiernej alebo bielej. Oboje dvoje reproduktory sú inak zhodné, pozostávajúcimi zo 102 mm basového meniča a 25 mm výškového meniča. Hravo si poradí s akustikou ako v interiéri, tak aj v exteriéri, aj keď sú neveľké konštrukcie. Dôležitým pomocníkom je kompaktný, obojsmerná strednej bassreflexová konfigurácie. K reproduktorom patrí aj príslušenstvo, obsahujúci držiaky pre pripevnenie na stenu.

Špecifické údaje prístroja Jamo A 345 I / O

Celková funkčnosť tohto modelu vychádza z jeho parametrov, vlastností a výbavy. Každý z reproduktorov je osadený basovým vodičom, ktorý koriguje najnižšia frekvencia, kdežto tweeterom sú spracované výšky.
Frekvenčný rozsah zasahuje písmo 70 - 20 000 Hz.
Impedančné údaj hovorí o 6 ohmoch a akustická citlivosť dosahuje 86 dB. Výkon je regulovaný tak, že v dlhodobom zaťažení činí 75 W, v špičke potom 100 W. Zo všetkých špecifických údajov vyplýva nezvyčajne dobrá kvalita a vysoká zaťažiteľnosť.

Prívetivá moderné vizáž

Reproduktory tohto typu vyzerajú veľmi seriózne a nadčasovo. Dizajnové uchopenie vyznáva klasické línie so zaobleným zadným traktom, praktický nosič - stojanček dopriava modulu toľko potrebný komfort, ktorý pôsobí veľmi dobre na pohľad.
Na rozdiel od tohto stolného stojana je potreba podlahový stojan dokúpiť zvlášť. Výrobok je vyrobený podľa parametrov 225 x 160 x 142 mm, s hmotnosťou 2 kg pre každý modul. Krycia mriežka je sympatickým elementom, spolu s logom značky dolaďuje celkový vzhľad a dojem z produktu.

Malý rozmerom, nie však výkonom

Zrátané a podčiarknuté sú tieto kompaktné satelity spracované podľa posledných technologických výskumov, ďalej sú kompaktné, výkonné, moderné, komfortné.
Pre tento model je úplne typická tiež možnosť spracovania vysokého výkonu. JAMO A 345 I/O veľmi vierohodne reprodukuje stredné a vysoké frekvencie, všetko je maximálne prirodzené, vrátane vokálov. Možností umiestnenia a uchytenie - upevnenie je viacero, stačí si len vybrať ideálny alternatívu. K dôležitým informáciám patrí technologická možnosť prepojenia za pomocou dodávaného kábla, nutné však podotknúť, že chýba ekvalizér.

Zakladatelia Jacobsen a Mortensen

Mená pánov zakladateľov sú raz a navždy spätá s materskou firmou. Počiatočné slabiky ich priezvisko potom navždy zostávajú v názve prestížnej dánskej spoločnosti JAMO, ktorý na základe nespočetných technologických úspechov brázdia vody najlepších výrobcov reproduktorových zariadení, sústav a audio video príslušenstva. Nikto by v roku založenia firmy (1968) neveril, akým smerom sa bude uberať a akým tempom bude modifikovať existujúci akustické zákonitosti. Experimenty, vynálezy, nové technológie, moderné kvalitné materiály a samozrejme aj výbava a dizajn sú faktami, ktoré dávajú tomuto JAMO produktu ocenenie á la číslo jedna.

Výsledok je ohromujúci

Ozvučenie moderným akustickým systémom znamená, že efektívny a optimálny výsledok sa dá predpokladať. Všetky údaje a špecifikácie nasvedčujú dobrému zvuku a poťažmo aj hodnotenie zo strán užívateľov. Z ich referencií vyplýva, že všetko, čo je drahé, nemusí byť nutne to najlepšie a naopak. Sekcia všestranne využiteľných reproduktorov s dobrým renomé je vyhľadávaným artiklom, reproduktory s vynikajúcim zvukom tejto značky sú výslednú rovnicou mnohých súvisiacich faktorov, ale jedno je nutné konštatovať bez akýchkoľvek okolkov úplne na rovinu. Kto vie, vie. JAMO má na to, aby sa držalo na špici audiovizuálnej produkcie tak dlho, ako mu jeho sláva a naplnená očakávania tisícov spokojných klientov dovolí.

Dôležité informácie:

 • Perfektná voľba pre inštaláciu vysoko kvalitného zvuku doma alebo v komerčných priestoroch, vnútri aj vonku
 • Voľba pripevnenie na stenu alebo postavenie na stôl - oboje príslušenstvo je súčasťou

Technické údaje:

 • Typ: 2 pásmový s bass reflexom
 • Výškový menič: 25 mm / 1 "
 • Basový menič: 102 mm / 4 "
 • Frekvenčný rozsah: 70 - 20.000
 • Impedancia: 6 ohm
 • Rozmery (š x v x h): 160 x 225 x 142 mm
 • Hmotnosť: 2 kg
 • Cena za kus


Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Jamo A 345 I/O

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Jamo
Frekvenčná odezva od (Hz) 70
Frekvenčná odezva do (Hz) 20000
Impedancia (Ω) 6
Citlivosť (dB) 86
Šírka (mm) 160
Výška (mm) 225
Hĺbka (mm) 142
Hmotnosť (kg) 2

Dokumentácia

Produktový list