+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Jamo IC 206 FG
Jamo IC 206 FG Jamo IC 206 FG Jamo IC 206 FG

Jamo IC 206 FG

99,70 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Ideálne je mať akustické zdroje a aparatúru pekne po ruke, aby hudba mohla dokresľovať domácu atmosféru, navodiť náladu či pridať zážitku na intenzite. Aby bolo všetko dobre počuť, nemusíme za to minúť majland. Vstavané ozvučenie s menším JAMO modulom je jednoduché a schodné riešenie. Reproduktor nemusí byť kompletný a v skrini, možno pracovať aj so samotným modulom a dať ho priamo tam, kde je potreba. Zabudovanie čiže vstavba výrobku nie je ničím zložitým, ide o bežný postup, ktorý nesie okamžité ovocie.

Dizajn ako sa patrí

Nie sú to žiadne čiary, ale číre dobrodružstvo - línie, ktorými sa dmou oceňovanej série, majú rad priaznivcov, pretože idú s dobou. Aj tento model predkladá vysoko výkonný zvuk práve vďaka skvele navrhnuté konštrukcii, plochá magnetická pretierateľná mriežka dovoľuje vizuálnu únik, tak dokonale zapadne do prostredia, že je očiam takmer skrytá. Tento produkt je mocný aktér, ktorý je odporúčaný aj do väčších obývacích priestorov či miestností, kde je potrebné zvýšené hlasitosti.

Čo je zašifrované v reči parametrov

V tomto prípade má JAMO na svedomí vznik dvojpásmového modulu, ktorý sa dá zabudovať do steny úplne ľahko a rýchlo. Basový menič je konštruovaný s priemerom 165 mm z lisovaného grafitu a zaručuje veľmi nízke skreslenie. Výškový kužeľovitý menič - tweeter - má priemer 25 mm, zabezpečuje presnú odozvu stredných i vysokých pásiem, jasných a tvrdých tiež pri vyšších frekvenciách. 
Reproduktor dosahuje výkon 55 W, krátkodobo potom max 110 W. Akustická citlivosť činí 88 dB a impedančná hodnota má klasických 8 Ohm. Čo sa týka frekvenčného rozsahu, pohybuje sa v škále 68 - 21 000 Hz. Modul váži necelé 2 kg a je vykonaný v bielej farbe.

Výborné funkčné vlastnosti

Pre správne fungovanie modulu sú určené funkcie a technológie, ktorý zabezpečujú bezproblémový chod a dobrý zvuk. DTT čiže Decoupled Tweeter Technology znamená oddelenie tweetera, čo je dobré pre odstránenie nežiadúcich vibrácií a zachovanie klasických vlastností a farby zvuku. 
Použitá technológia HCC - Hard Conical Cone - zaisťuje zvukovú jasnosť a detailnosť, s minimálnym skreslením. Pivot tweeter technológie značí ústredný bod výškového meniča, okolo ktorého sa všetko "točí", ktorý určuje a prispôsobuje smerovosť s cieľom užívateľskej spokojnosti. Ďalej tiež poskytuje neobmedzené možnosti umiestnenia. 
Tweeter bridge je takým praktickým mostíkom pre kompletnú, jednoduchú inštaláciu a zaručuje maximálnu tuhosť ozvučnice. S takou výbavou je radosť pozerať, ale hlavne počúvať a vychutnávať si príjemný akustický prúd,

JAMO a kľúčové technológie

Dánska spoločnosť, ktorú založili dvaja kolegovia Preben Jacobsen a Julius Mortensen roku 1968, aj u iných produktov využíva hojne svojich vylepšených technologických prvkov, ktoré sú kľúčom k dokonalejšiemu zvuku. Spolu s firemnou filozofiou a stratégiou spoločnosť JAMO dosahuje v audio svete vynikajúce výsledky a stala sa synonymom vynikajúceho zvuku. 
Základným prvkom všetkých vyrobených produktov bol a stále je okrem geniálneho akustického dojmu prvotriedny dizajn a veľmi solídne cena. JAMO tak na trhu tohto artiklu zapálilo doslova revolúciu, zákazková výroba inštalačných reproduktorových modelov nezaostáva za komplexnými výrobky, ale je toho na prospech veci žiarivým príkladom. Audiofonní výkon týchto modulov zaberá bezkonkurenčné postavenie medzi podobne vybavenými reproduktormi iných značiek.

Dôležité informácie:

 • Určený pre stropné inštaláciu
 • 2 pásmový, zabudovateľný reproduktor
 • Injekčne tvarovaný, grafitový basový menič pre kombináciu maximálnej tvrdosti a ľahkosti pre mimoriadne nízke frekvencie
 • Magnetická, nabarvitelná mriežka

Technické údaje:

 • Výškový menič: 1 "
 • Basový menič: 6,5 "
 • Frekvenčný rozsah: 68 - 21000 Hz
 • Impedancia: 8 ohm
 • Rozmery (š xvxh): 201 x 201 x 99 mm
 • Cena za kus


Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Jamo IC 206 FG

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Jamo
Počet pásem 2
Šírka (mm) 201
Výška (mm) 201
Hĺbka (mm) 99