+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Jamo IW 206 FG
Jamo IW 206 FG Jamo IW 206 FG Jamo IW 206 FG Jamo IW 206 FG

Jamo IW 206 FG

115 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Svet hudby, zvukov a efektov sa rozprestiera všade okolo nás. Všetci vnímaví počuje a vychutnávajú si akustickú dokonalosť podľa toho, aké majú na počúvanie podmienky. O tom, že hudba môže znieť skutočne všade, už sa všeličo vie. Vďaka vstavaným modulom ju môžeme mať aj v tých najintímnejších priestoroch alebo všade tam, kde by ju čakal málokto. Značka JAMO poskytuje inštalačnom reproduktorom komfort rodinného krbu, klientom potom spokojnosť a potešenie.

Jednoducho a prakticky

Bežným zabudovateľným modulom je JAMO typ IW 206 FG, ktorý svojim vzhľadom zapadne kamkoľvek, neruší a neuráža. Nie je náročný na miesto a spĺňa zásady moderného dizajnu. Reproduktorové zariadenie sa skrýva za elegantné, diskrétne bielou mriežkou. Zabudovanie čiže montáž je možná kdekoľvek, inštalácia produktu nie je nijako zložitým úkonom. Zabudovaný modul je v rovnako farebnom prostredí takmer neviditeľný, stena či strop ho pohltí, bez toho, aby vyčnieval či narušoval štýl akéhokoľvek interiéru.

Čo o ňom vieme

Inštalačné reproduktory majú svoje osobité parametre technické danosti, ktoré je dobré pred nadobudnutím, respektíve pred zabudovaním modulu, poznať. Tento typ je daný dvoma pásmami, pretože je osadený vysokofrekvenčným a basovým meničom. Dizajnové uchopenie je tradične veľmi štýlové, netrpia estetickými nedostatkami, pretože priemyselní návrhári sa zhostili dizajnérskeho úlohy veľmi zodpovedne.

Technický popis

Komplexne možno produkt opísať ako prístroj, ktorého neoddeliteľným základom sú dva reproduktory - 165 mm IMG nízkofrekvenčné reproduktor a 25 mm tweeter, teda vysokofrekvenčné DTT reproduktor. Funguje vo frekvenčnom pásme 68 - 21 000 Hz, pričom akustická citlivosť dosahuje 88 dB a impedancia je na úrovni 8 Ohm. Ak je možné hodnotiť výkon, potom dlhodobo dosahuje 55 W a krátkodobo až 110 W. Hmotnosť je adekvátne použitým materiálom, reproduktor váži necelé 2 kg.

Technologicky na úrovni

Technológia, ktorá je použitá na výrobu vysokofrekvenčného modulu, sa volá Decoupled Tweeter Technology (DTT) a znamená oddelením podporované zníženie nežiaducich vibrácií, čo dokresľuje neskutočne farbistý zvuk. Hard Conical Cone (HCC) má našliapnuté k bezkonkurenčnému jasnému zvuku, ktorý vyniká detaily a taktiež minimálnym skreslením.

Pivot tweeter znamená zásadný bod, o ktorý sa dá oprieť - zabezpečuje pre užívateľov prispôsobiteľnou smerovosť, vrátane rozmanitých možností umiestnenia. Jednoduchý návod na inštaláciu zaisťuje Tweeter bridge, komplexne smeruje k veľa tuhé a pevné ozvučnici. Bonusom je možnosť natrieť ochrannú mriežku takú farbou, ktorá zodpovedá koloritu izby či prostredie.

Spoločnosť s dánskym pasom

S využitím moderného dizajnu a všetkých dosiahnuteľných kľúčových technológií sa dánska spoločnosť Jamo opäť vyznamenala, pretože jej revolučný zákazkové inštalačné reproduktory sú vysoko výkonné, cenovo absolútne bezkonkurenčný a tým pádom dostupné všetkým. Prečo teda kupovať nákladnú aparatúru, keď to ide aj jednoduchšie.Model IW206 FG je toho dôkazom. 
Zakladatelia spoločnosti Preben Jacobsen a Julius Mortensen mali už od prvopočiatkov na pamäti hladký priebeh akustických procesov, v prvom rade potom vždy dokonalosť komponentov a pokročilé technologické momenty. V mnohých tisícoch produkovaných výrobkov splnili očakávania užívateľov a hneď vedľa toho si plnili aj svoje sny, hoci išli neľahkú cestou s pevne nastavenou stratégiou, majúc na pamäti filozofiu spoločnosti. 
Dobrá práca, skvelý dizajn, špičkové materiály a novodobej technológie sa rovnajú nadčasovým výrobkom, po ktorých je nekončiaci dopyt. Dať audiofilům to najlepšie JAMO vie, zvláda to na jednotku.

Dôležité informácie:

 • Určený pre inštaláciu do steny
 • 2 pásmový, zabudovateľný reproduktor
 • Injekčne tvarovaný, grafitový basový menič pre kombináciu maximálnej tvrdosti a ľahkosti pre mimoriadne nízke frekvencie
 • Magnetická, nabarvitelná mriežka

Technické údaje:

 • Výškový menič: 1 "
 • Basový menič: 6,5 "
 • Frekvenčný rozsah: 68 - 21000 Hz
 • Impedancia: 8 ohm
 • Rozmery (š xvxh): 231 x 325 x 107 mm
 • Rozmery otvoru do steny: 200 x 293 mm
 • Cena za kus


Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Jamo IW 206 FG

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Jamo
Počet pásem 3
Frekvenčná odezva od (Hz) 68
Frekvenčná odezva do (Hz) 21000
Impedancia (Ω) 8
Šírka (mm) 231
Výška (mm) 325
Hĺbka (mm) 107