+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
JBL Arena 180
JBL Arena 180 JBL Arena 180 JBL Arena 180 JBL Arena 180 JBL Arena 180 JBL Arena 180

JBL Arena 180

599 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

* Povinné

599 €

Popis

Pod záštitou americkej JBL si postupne získava zvuk duo stĺpových reproduktorov výrazných kvalít a ešte výraznejšieho vzhľadu, dokonca s možnosťou voľby prevedenia. Interiér, ktorý si žiada optimálne ozvučenie, ktoré by malo byť neformálne a estetické, rozhodne dokáže zabezpečiť moderná dizajnová zložka v tejto sérii.

Dajte im priestor

Pri umiestnení do malej miestnosti, nedostatočného priestoru či nevyhovujúceho prostredia neukážu ani zďaleka svoj celý potenciál a schopnosti. V priestore, kde budú splnené podmienky rozostavenia reproduktorov, ku ktorým patria aj správne vzdialenosti a uhly, ktoré pomyselne zviera poslucháč s nastavenou aparatúrou, je akustické hľadisko vo svojom konečnom dôsledku základným atribútom. V interiéri sa tento typ vyníma úplne unikátne a elegantne, je synonymom súčasného štýlu, hraničiaceho až s nadčasovým fenoménom. Mladá generácia ocení hlavné línie moderného a ​​sofistikovaného dezénu.

Veľké štúdiové monitorovanie

Systém obojsmerného podlahového reproduktora má niekoľko výhod. Vychádza z unikátnych M2 Master Reference monitorov, pričom výkonová hranica reproduktorov značky JBL je typickým a charakteristickým rysom jej celkovej produkcie. V ozvučnej skrini sa nachádzajú moderne navrhnuté meniče - 178 mm, pričom polycelulózový nízkofrekvenčný reproduktor je zastúpený hneď dvakrát. V technológii High Definition Imaging (HDI) je spracovaný inovatívny vlnovod a spolu s 25 mm výškovým meničom s jemným poťahom kupola sa starajú o precízny a vyvážený priestorový zvuk. Pokrok vo vývoji monitorov sa u JBL spoločnosti po celé desaťročia nezastavil ani na sekundu, preto výsledky sú viditeľné vo špičkovo výkonných modeloch, ktoré dokážu svojím výkonom uspokojiť aj tú najnáročnejšiu audiofilskú klientelu.

Čo by malo zaujímať každého klienta

Okrem vzhľadu, kvality a ceny je to samozrejme aj technologická dokumentácia, ktorá priblíži potenciálnemu záujemcovi každý výrobok tak, aby si mohol urobiť ten správny obraz o jeho kvalitách. Nemali by sme zabudnúť na technológiu bassreflexového výstupu do zadnej steny skrine, ktorý ruka v ruke s basovými meničmi reprodukuje stredné pásmo, pričom výškové efekty, čistotu aj ich presnosť spracováva tweeter. Celkový frekvenčný rozsah je 39 - 40 000 Hz. Výkon zosilňovača by mal mať dispozície 20 - 225 W. Ďalším údajom, ktorý špecifikuje tento model je akustická citlivosť - 88 dB a nominálna impedancia - 8 Ohm.

Vzhľad, dizajn a celkový dojem

Technické údaje o veľkosti stĺpového reproduktora hovoria o 1 086 mm vysokom, 217 mm širokom a 314 mm hlbokom kabinete, ktorý je vyrobený z pevných a tuhých MDF profilov. Výrobný systém vrátane dodávaných hrotov dopomáha stabilite, minimálnej rezonancii a šumu. Dizajnovým prvok je užitočná mriežka, logo produktu a rezané kovové pásy. Povrchová úprava je k dispozícii v bielej alebo čiernej farbe, čo dáva kupujúcemu možnosť výberu do interiéru. Vyzerá moderne a plne spĺňa požiadavky súčasného štýlu. Modernými technologickými úpravami robí Arena 180 dobré meno pre svoju značku. Na trhu s elektronikou sa objavuje celá rada komponentov rozmanitých značiek, napriek tomu však na čele pelotónu zvučných mien sa už nejakú dobu drží inžinierska základňa z JBL. Ich precíznosť a jasné filozofické smerovanie, alebo dokonca zámer, je požiadavkou pre mladú generáciu. Pri užívaní stĺpových monitorov či pri začlenení tohto modelu do komplexného radu ideálneho pre kino systémy je ich cieľ jednoznačný a tiež splnený.

Technické parametre:

  • Odporúčaný výkon zosilňovača: 20-225W
  • Frekvenčná odozva: 39 Hz - 40 kHz
  • Citlivosť: 88 dB
  • Menovitá impedancia: 8 ohmov
  • Hraničná frekvencia: 2,1 kHz - 18 dB / oktáva
  • Typ reproduktora: basový reflex cez zadnú časť otvoru
  • Rozmery (V x Š x H): 1086 mm x 217 mm x 314 mm
  • Hmotnosť: 15,2 kg
  • Cena za pár

Obsah balenia:

- JBL Arena 180

- návod na obsluhu

- tipy na použitie na koberciPoradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Zákaznícke recenzie

Lubo
21.11.2017

Opravdu perfektní, ve své cenové kategorii.

Reprobedny se konečně zahrály. Doporučená doba je kolem 200 hodin provozu na menší hlasitost. Zvuk je lepší a lepší. Od vážné hudby, po rock, folk., film. Zvuk je nyní dynamický, přirozený bez známek umělého vylepšení. Měl jsem i Klipsch, ale tohle je daleko barevnější a přirozenější zvuk, aniž by vás nějak obtěžoval. Ve své cenové kategorii nemají konkurenci a mohly by hravě konkurovat daleko dražším repro. Vzhled je také takový nenucený, až nenápadný a přesto luxusní. Zaujmou každého hned na první pohled a to nemluvím o tom, když je uslyší hrát. Opravdu mohutné basy, pokud jsou vyžadovány. U filmů pokud máte jen tyto dvě bedny po stranách, zvuk i přesto vychází před televizí. Nevím jak toho docílili, ale je to naprosto perfektní.

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: JBL Arena 180

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca JBL
Počet pásem 2
Frekvenčná odezva od (Hz) 39 Hz
Frekvenčná odezva do (Hz) 40000 Hz
Impedancia (Ω) 8 Ω
Citlivosť (dB) 88 dB
Šírka (mm) 217 mm
Výška (mm) 1086 mm
Hĺbka (mm) 314 mm
Hmotnosť (kg) 15,2 kg