+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
JBL Endurance SPRINT - Zelená
JBL Endurance SPRINT - Zelená JBL Endurance SPRINT - Zelená JBL Endurance SPRINT - Zelená JBL Endurance SPRINT - Zelená JBL Endurance SPRINT - Zelená JBL Endurance SPRINT - Zelená

JBL Endurance SPRINT - Zelená

49,90 €

Dostupnosť: Skladom

Popis

Vodotesné bezdrôtové športové slúchadlá

  • 8 hodín výdrže batérie na jedno nabitie
  • Quick charge - 10 minút nabíjania zaistí 1 hodinu počúvania
  • MagHook - zabezpečí, aby slúchadlá pevne držala a pri nepoužívaní je možné k sebe magneticky pripnúť
  • Vodotesné IPX7
  • Dotykové ovládanie
  • Hands-free hovory

Cieľová skupina - športovci

Aktívni bežci a športovci by mali zbystriť. Práve im, ale nielen im je určený model, ktorý stratiť nie je zase tak jednoduché. Na ušiach drží tak dobre a pevne, že všetky obavy sú neopodstatnené. JBL Endurance Sprint je zaujímavý model, ktorý cieli na všetky veľa aktívnych jedincov.

MagHook

Nejde o pojem z indiánskeho jazyka, ani o filmovú postavu. Tento špecifický názov predstavuje možnosť bezpečného uchytenia ucha, ktorý poskytuje maximálnu stabilitu pri tréningu. Pokiaľ nie je využívaný, magnetický háčik poskytne pre ukladanie slúchadiel pohodlné riešenie. Aby sa dal tento posluchový model ľahko spravovať, možno si ho pripevniť ku košeli alebo k taške. Vďaka technológii TwistLock a FlexSoft je set ľahký. Ergonomicky navrhnutý je tak, aby zabezpečil pohodlie a stabilitu.

Netreba zastavovať tréning

Slúchadlá bezdrôtová a IPX7 vodotesná sú užívateľský veľmi žiaduce. Preto slúchadlá JBL Endurance SPRINT sú vždy pripravená pre športovcov a vďaka funkcii rýchleho nabíjania možno po nabití batérie po dobu iba 10 minút získať ďalšiu hodinu počúvania.

Čo je ukryté vo vnútri

Tento modul disponuje dvojicou 10 mm vodičov s frekvenčným rozsahom 20 - 20 000 Hz a až osemhodinovou výdržou batérie s podporou pre rýchle nabíjanie. Inovovaný ergonomický systém pre uchytenie v ušiach, dotykové ovládanie a prítomnosť mikrofónu pre hands-free hovory sú hlavnými prednosťami výrobku. Na našom trhu sú slúchadlá dostupné v troch farebných variantoch a to v čiernej, červenej a žltej.

Konštrukčný dizajn a ergonómia

Na prvý pohľad vždy zaujme dizajn, ten dáva najavo, pre koho je zariadenie určené. Dômyselne je vedený systém úchytov, pretože využíva tvaru uší a upozorňuje na to, že je tento model vytvorený predovšetkým pre bežcov a všetkých, ktorí ocenia spoľahlivý systém uchytenia slúchadiel v ušiach. Telo majú čiastočne plastové a čiastočne pogumované. Obe slúchadlá navyše prepája tenký pogumovaný kábel. 
Ďalším dôležitým momentom je u športových slúchadiel práve ergonómie. Je celkom nepríjemné behať alebo cvičiť so slúchadlami, ktorá nesedí. V balení k tomuto modelu sú tri sady silikónových koncoviek do uší, takže svoju veľkosť si ľahko vyberie každý. Vďaka systému TwistLock sú slúchadlá usadená veľmi pevne. Komfort ovládania rieši dotyková plocha, umiestnená na pravom slúchadle.

Ďalšie funkcie

Užívateľ ocení, keď vie zariadenie rozpoznať klasické ovládacie gestá ako napr. Stlačenie pre play / pause, dvojité stlačenie pre prehrávanie ďalšie skladby, trojité stlačenie pre opakovanie prehrávanej skladby. Podobne je ovládaný príjem, zavesenie či odmietnutie hovorov. Pre nastavenie hlasitosti je potrebné posunúť prst po hrane slúchadiel smerom nahor alebo smerom nadol a podľa potreby hlasitosť zvyšovať, znižovať. Vypnúť a zapnúť slúchadlá možno troj sekundovým "stlačením" dotykovej plochy.

Technická upresnenie

Plných 8 hodín bezdrôtového prehrávania umožňuje batérie Speed ​​Charge. Bezdrôtová technológia Bluetooth, verzia 4.2 umožňuje streamovať hudbu vo vysokej kvalite bez rušivých káblov. Na ušné špičky bol vybraný ako materiál kremík. Funkčnosť zaisťujú 10 mm vodiča s citlivosťou zvuku pri 1kHz / 1mW je -20 dB. Impedancia dosahuje 16 Ohm. 
Rozsah dynamickej frekvenčnej odozvy je 20 -20 000 Hz. Na nabíjanie je využitý Lithium-ion polymér (3.7 V, 120 mAh). Maximálna doba prehrávania hudby s vypnutou funkciou ANC je 8 hodín. Nechýba integrovaný mikrofón, Hands Free, Secure Fit, služby Siri a Google Now.Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: JBL Endurance SPRINT - Zelená

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca JBL
Typ slúchadiel Do uší
Konštrukcia Uzavreté
Meniče Dynamické
Priemer meniča (mm) 10
Frekvenčná odezva od (Hz) 20
Frekvenčná odezva do (Hz) 20000
Hlasový asistent
Aktívne potlačenie hluku (ANC)
Bezdrôtový prenos Bluetooth
Nadštandardny BT kodek
Dosah signálu (m) 10
NFC
Odolnosť voči vonkajším vplyvom Odolnosť voči potu, Vodotěsnost IPX7
Výdrž batérie (hod.) 8
Mikrofon Handsfree
Konektor
Farba Zelená
Príslušenstvo 3 páry špuntů různých velikostí