SK: +421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
JBL PartyBox 300
JBL PartyBox 300 JBL PartyBox 300 JBL PartyBox 300 JBL PartyBox 300 JBL PartyBox 300 JBL PartyBox 300 JBL PartyBox 300

JBL PartyBox 300

449 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Popis

Bluetooth party reproduktor so svetelnými efektmi a vlastnou batériou

  • JBL Signature Sound - zvuk ako žiadny iný
  • Svetelná show pre každú príležitosť
  • Prenosný s vlastnou batériou s kapacitou 10.000 mAh
  • Vstupy pre mikrofón a gitaru
  • Bezdrôtové streamovanie hudby pomocou Bluetooth
  • USB prehrávanie z flash disku
  • True Wireless Stereo technológie pre párovanie 2 kusov
  • Stereo pripojenie dvoch kusov možno tiež docieliť pomocou RCA
  • PartyBox vie nabíjať externé zariadenia ako napr. Smartphone

Za zábavou nemusíme ďaleko

Aj doma je možné spáchať úžasnú párty, len mať na to prostriedky, respektíve aparatúru. Niektoré reproduktory vie urobiť poriadny rámus, ale to nestačí. JBL značka však vie, ako na to a ponúka vyšperkovaný a prenosný PartyBox s jedinečnou výbavou i skvelým image.
Za skúšku rozhodne stojí.

Kvalita sa vypláca

Moderný reproduktor, predstavený na výstave IFA v Berlíne, je na scéne a nemá sa rozhodne za čo hanbiť. Treba podotknúť, že tieto reproduktory nemieri do sekcie prenosných reproduktorov, aj keď majú zabudovanú batériu. Ale vďaka zaradenie v dostupnej cenovej kategórii si nachádzajú sympatie radu audiofilských fanúšikov.

Dôležité informácie a špecifiká

JBL PartyBox je určený podľa svojho názvu na párty, je prenosný, ale chce to silu, sám o sebe váži 15,84 kg pri rozmeroch 310 x 320 x 690 mm.
Je pevný, stabilný, moderný, vybavený a niečo vydrží. Však v sebe ukrýva 10 000 mAh batériu s transformátorom. Nie je potrebné hľadať nabíjacie zariadenie, pretože stačí univerzálny dvojkolíkový kábel. V jeho vnútri sa nachádzajú dva integrované woofery a tri výškové reproduktory, ktoré dodávajú trvalý výkon 120 W a maximálny výkon 240 W. Kto môže porovnávať s Boombox, tak si vie predstaviť výsledný efekt.

S hudbou je to ľahké

Hrať a hrať je však rozdiel. Ako hudbu dostať do reproduktora nie je nijako zložité. Štandardom súčasnej doby je Bluetooth rozhranie , čo majú dnes už všetky prenosné reproduktory JBL. Nechýba teda ani modelu PartyBox 300. Dokonca možno prehrávať s využitím USB vstupu, ktorého konektor je inštalovaný v zadnej časti. K dispozícii je Aux vstup, RCA konektory pre vstup aj výstup, vstup pre mikrofón a gitaru. Dosť slušná výbava na nijako veľký reproduktor.

Ovládanie zariadenia

Na ovládanie reproduktora slúži tlačidlá, ktoré sa nachádzajú na hornej časti reproduktora. Ponúka sa ovládanie hlasitosti s prehrávaním, vypínanie i zapínanie, párovanie s pomocou Bluetooth a tlačidlá pre svetelné efekty a zvýraznenie basov. Svetelné efekty sú pridanou hodnotou, bez ktorej sa správna párty zaobíde len zriedka. Fungujú vo viacerých režimoch a kopírujú obvod oboch dvoch wooferov.

Technické vybavenie

Napájacie vstupy sú dané 100 - 240 V AC a 12 V DC. Vstupné terminály tvoria RCA L / R, USB port, 3,5 mm Aux-in, Mic / Guitar s ovládaním hlasitosti. Bezdrôtové pripojenie zabezpečuje technológia Bluetooth. Nechýbajú ani výstupné svorky RCA L / R, vďaka TWS ( True Wireless Stereo ) je možné prepojenie dvojstranných reproduktorov s Bluetooth, ďalej možno zosilniť basovú zložku. Systém reproduktorov pracuje vo frekvenčnom pásme 45 - 20 000 Hz a závisí na batériu Lithium-ion 74,88 Wh (ekvivalent k 7,2 V 1040 mAh). Doba nabíjania batérie je 5 hodín, doba prehrávania až 18 hodín. Hmotnosť aj rozmery výrobku s obalom sú väčšie.

Podčiarknuté a sčítané

Tento na prvý pohľad skvele navrhnutý a konštruovaný model poskytuje bezvadný JBL Signature Sound, korenený svetelnými efektmi pre každú príležitosť. Je mobilný, vybavený vlastnou batériou s kapacitou 10 000 mAh, vstupy pre mikrofón a gitaru, vrátane schopnosti bezdrôtovo streamovať hudbu vďaka Bluetooth. True Wireless Stereo Technológia je určená na párovanie dvoch kusov zariadení, ich stereo pripojenie možno tiež docieliť pomocou RCA.

Predstavenie JBL PartyBox

 Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: JBL PartyBox 300

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca JBL
Lokálne streamovanie Bluetooth
Nadštandardny BT kodek
Rádio
Mikrofon
NFC
Hlasový asistent
Digitálny vstup USB-A
Analógový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analógový výstup RCA (Line)
Vlastní batérie
Výdrž batérie (hod.) 18
Doba nabíjania (hod.) 5
Níjanie iných zariadení
Sieťové pripojenie
Multiroom aplikácie
Výkon kontinuální (W) 120
Frekvenčná odezva od (Hz) 45
Frekvenčná odezva do (Hz) 20000
Farba Čierna
Šírka (mm) 310
Výška (mm) 690
Hĺbka (mm) 396
Hmotnosť (kg) 15,84