JBL STAGE A120

SKU
hjsa120
219 €
Skladom
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Prebuďte zvuk u vás doma s modernými výkonnými a cenovo dostupnými reproduktormi!


Úderný audio systém

Tento regálový set prekvapí nielen bohatým zvukom. So svojim 140 mm poly-celulózovým basovým reproduktorom a 25 mm mäkkým kopulovým výškovým reproduktorom je tento set prebudením a povzbudením pre každého, kto túži po kvalitnom zvuku. Arena 120 je inšpirovaná legendárnym JBL M2 Master Reference Monitorom, vďaka tomu sú počuť pozoruhodné detaily v akejkoľvek polohe v miestnosti.


Firemné technológie

High Definition Imaging (HDI) je technológia vlnovodu, ktorá čerpá podnety od legendárneho JBL M2 Master Reference Monitor. Počítačom optimalizované umiestnenie meniča a sieťová integrácia má za následok ideálny výkon a realistické zvýraznenie zvukového prostredia. Osvedčená akustická prevaha je výsledkom prísneho testovania a skutočného hodnotenia. Pre model A 120 BLK je charakteristické, že dokáže zaplniť JBL zvukom hudbu, TV relácie, filmy aj hru na hernej konzole. Vďaka tweeteru sú výšky čisté a výkonné, dôraz je kladený predovšetkým na presnosť štandardného nastavenia.


Špecifický vzhľad a skvelý zvuk

Umiernená vizáž neznamená, že k dokonalosti majú tieto krásky ďaleko. Opak je pravdou. Moderný tvar ozvučníc je typický zrezaným bočným a horným panelom, čím poskytuje dômyselný, moderný vzhľad. Užívatelia majú teda na dosah integrované riešenie montáže na stenu, teda flexibilnú inštaláciu a systémovú konfiguráciu. Okolo prevodníkov a na vlnovode je hapticky príjemná jemná farba. K dispozícii je tento model v čiernom a bielom prevedení povrchu, doplneným minimalistickými mriežkami a brúsenými kovovými lištami.


Slušne ohodnotená reproduktorová zostava

Ten kto si praje optimálny zvukový výkon za prijateľnú cenu, je na tej správnej adrese. JBL A120 BLK ponúka jedinečnú zmes výkonu, presnosti a cenovej dostupnosti. Funguje ako regálový alebo priestorový reproduktor v stereo alebo multikanálových systémoch. Konkrétne je určený na použitie v spojení s celým radom reproduktorov JBL Arena, ku ktorým sa radia stĺpové reproduktory, regálové reproduktory, stredový reproduktor a subwoofer.


Z technického zázemia

Je potrebné nahliadnuť aj do arény technickej špecifikácie sústav. A120 majú odporúčaný výkon zosilňovača od 20 do 100 W, pričom frekvenčná odozva sa rozprestiera medzi 100 a 40 Hz s audio citlivosťou 86 dB a nominálnou impedanciou 8 Ohm. Hraničná frekvencia sa pohybuje na 2,5 kHz. Výrobca stavil na bass-reflexnú ozvučnicu s dozadu vyžarujúcim otvorom. Každý modul je 341 mm vysoký, 188 mm široký, 113 mm hlboký, pritom váži 3,5 kg. V balení je okrem páru reproduktorov návod na obsluhu, montážna šablóna, samolepiace gumové nožičky. Ako zadné reproduktory sú ideálne.


Ohlasy a použitie

JBL je značka, ktorá predáva samý perfektný tovar s mimoriadnym akustickým výsledkom. V spojení s niektorými dobrými prednými reproduktormi poskytujú ostrú hudbu a detaily filmu z nahrávacieho štúdia. Technologicky vyspelé a pokročilé výrobky sú najlepšie ako vo zvukovej kvalite, tak v odolnosti, vzhľade i parametroch. Svedčia o tom početné recenzie z pera spokojných klientov, ktorí si zamilovali domáce kino, pretože nielen úžasne znie, ale aj vyzerá. Okrem neho má táto spoľahlivá značka vo svojom portfóliu oveľa viac rozmanitých produktov, prenosnými modulmi počnúc, soundbarmi, ozvučením vozidiel, DAB rádií, párty ozvučením a slúchadlovými setmi končiac. Audio JBL by Harman Kardon prekvapí skutočne zvučným výsledkom a pozýva k vyskúšaniu.
Výrobca JBL
Počet pásem 2
Meniče 1" (25 mm) hliníkový kopulový výškový reproduktor / 4,5" (114 mm) středobasový reproduktor
Typ reproduktora Zadný bass reflex
Frekvenčná odezva od (Hz) 60
Frekvenčná odezva do (Hz) 40 000
Dělící frekvence (Hz) 3200
Impedancia (Ω) 6
Citlivosť (dB) 86
Farba Čierna
Šírka (mm) 170
Výška (mm) 285
Hĺbka (mm) 170
Hmotnosť (kg) 3.81