JBL STAGE A130

SKU
hjsa130
275 €
Do 5 dní
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

So všestrannými reproduktormi, ktoré sa zmestia kamkoľvek, bude audio produkcia vylepšená, vzrušujúca, akčná.


Nová séria

Robiť veci inak, novo, s inováciou a nábojom nie je ľahké. O to viac pochopenia a očakávania si zaslúži všetko progresívne a odlišné. Modifikácia a inovácia v akustickej sfére nie sú ničím výnimočným či nečakaným. Audiofili po nich priamo volajú. S novým radom reprosústav JBL Stage prichádza množstvo zaujímavých zmien, ktoré naštartovali éru novodobej, nielen hudobnej produkcie.


Premyslená koncepcia je základom

JBL je spoločnosť, ktorá stavia na pevných základoch. Stage je premyslený a precízne skomponovaný rad reproduktorov, navrhnutý odborníkmi a skonštruovaný vo svetoznámom centre akustického inžinierstva spoločnosti JBL v Northridge v Kalifornii v USA. Je vylepšená a určená priamo pre domáce stereo a domáce kiná. Pripravte sa na vzrušujúce zážitky či už zo živého hudobného koncertu alebo akčnej filmovej scény priamo vo vašej obývačke.


Aby sa všetky nuansy zvuku prepojili

Zvukové spektrum je taký malý vesmír, ktorého celky keď sa prepoja, nastane neskutočná extáza audia a teda aj číra radosť z dokonalého počúvania. Regálová reprosústava sa honosí audiofilskými ambíciami, nevysoké náklady poteší a prekvapí. Je ideálne dimenzovaná pre väčšinu miestností. Medzi vlastnosti tejto zostavy rozhodne patrí všestrannosť, pretože je možné ju použiť ako kompaktné Hi-Fi reproduktory či ako väčšie stolné reproduktory. V oboch prípadoch budú zárukou presnej a detailnej reprodukcie.


Konštrukčný charakter

Kompaktná ozvučnica je tvorená 1,6 cm hrubou frézovanou MDF doskou s úzkym pôdorysom, povrchom je textúrovaná matná čierna vinylová fólia. Bass-reflexný nátrubok smeruje na zadnú stenu nad skrutkovacie pripojovacie terminály, ktoré umožňujú pripojenie silných holých vodičov a vodičov, zakončených banánmi alebo vidličkami. K tomu nerozlučne patria odnímateľné čierne krycie mriežky z priezvučnej tkaniny a osmero gumových podložiek.


JBL legendárne monitory

Dvojpásmová konštrukcia je inšpirovaná legendárnymi JBL štúdiovými monitormi - 25 mm hliníkový kopulový výškový reproduktor s patentovanou geometriou zvukovodu High-Definition Imaging (HDI) a 133 mm stredo-basový reproduktor s bielou kužeľovou poly-celulózovou membránou na základnom závese. Technológia Professional M2 Master Reference Monitor zlepšuje citlivosť výškového reproduktora a rozptyl v mieste výhybky, poťažmo nastupuje aj lepšia prezentácia jemných detailov v presne definovanom priestore. Potom sú zaručené nízke frekvencie už od 55 Hz, s charakteristickou kresbou basových tónov a pevnou kontúrou, to všetko je možné objaviť skôr pri drahších firemných modeloch. Crossover je nastavený na 3,2 kHz.


Špecifika a parametre

Dvojpásmový pasívny systém s 6 Ohm impedanciou predpokladá zosilňovací výkon 20 až 125 W, akustickú citlivosť 86 dB na 1 m / 2,83 V. Frekvenčná odozva je charakteristická od 55 Hz do 40 kHz. Každý regálový reproduktor je 321 mm vysoký, 190 mm široký, 230 mm hlboký a 5,45 kg. Dizajnové reproduktorové sústavy JBL Stage A130 sú ideálne vhodné všade tam, kde je vítaná krása, precíznosť, funkčnosť, flexibilita, kompaktnosť a špičkový zvuk. Môžu stáť v akomkoľvek zoskupení, v ľubovoľnom prostredí ako kompaktné Hi-Fi reproduktory alebo ako väčšie stolné reproduktory. Renomovaná americká spoločnosť prepožičiava nielen zvučné meno, ale predovšetkým spoľahlivosť všetkým svojim produktom, ktoré si v rebríčku špičkových zariadení vedú viac ako skvele. Na zvukovej scéne sú vysoko cenené hlavne pre svoju dostupnosť a originalitu.
Výrobca JBL
Počet pásem 2
Meniče 1" (25 mm) hliníkový kopulový výškový reproduktor / 5,25" (133 mm) středobasový reproduktor
Typ reproduktora Zadný bass reflex
Frekvenčná odezva od (Hz) 55
Frekvenčná odezva do (Hz) 40 000
Dělící frekvence (Hz) 3.2kHz
Impedancia (Ω) 6
Citlivosť (dB) 86dB
Farba Čierna
Šírka (mm) 190
Výška (mm) 321
Hĺbka (mm) 230
Hmotnosť (kg) 5.45 (kus)