JBL Stage A135C

SKU
hjsa135c
399 €
Skladom
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Ako mať lepšie dialógy z obľúbených filmov a televíznych relácií? So zosilňovačom a čiernym dvojpásmovým stredovým reproduktorom JBL Stage A135C to bude hračka.


Zvuková charakteristika

Centrum s 25,4 mm hliníkovým kopulovým výškovým reproduktorom a šiestimi 76,2 mm poly-celulózovými basovými reproduktormi vie zapáliť výkon 20 až 150 W. Po strane sú bass-reflexné porty, ktoré pomáhajú zlepšiť nízkofrekvenčnú odozvu. Ak je integrovaný s celým domácim zvukovým systémom, bude produkovať dialógy na obrazovke skôr než zvukové efekty, prichádzajúce z ostatných reproduktorov.


Aký bude zvuk s centrom?

Zásadný je zobrazovací vlnovod s vysokým rozlíšením, ktoré spolu s hliníkovým tweeterom pomáha zaistiť bohatý, živý, presný zvuk. Centrálne alebo stredové kanály majú väčšinou na starosti dialógy, vokály, hudbu a zvuky, vychádzajúce priamo pred poslucháčov - diváka. Ak sú dobre nastavené a fungujú všetky súčasti centra v dokonalom súlade tak, aby poskytovali to najlepšie v čistom, zrozumiteľnom a dynamickom prevedení, sprostredkovávajú a prinášajú extrémne silný, presvedčivý zvukový zážitok.


Čo patrí do príslušenstva

V škatuli sú zároveň aj štyri podložky na nohy, štyri kovové vyrovnávacie nožičky a návod na obsluhu s 5-ročnou zárukou. Väčšina centier sú hranaté krabice, zaisťujúce ostré a jasné dialógy, ale sú také veľké, že takmer zakrývajú spodnú polovicu televízie. Model A135C z dielne svetoznámej americkej spoločnosti JBL je dokonalým nízko-profilovým stredovým kanálom pre ukotvenie akéhokoľvek systému pre priestorový zvuk. Faktom je, že k dispozícii sa ponúka v tradičnejšom kryte JBL Stage A125C. Avšak skombinovať A135C s ďalšími reproduktormi JBL Stage sa pri doplnení domáceho kina javí ako dobrý nápad. Kto má doma regálové reproduktory A120 alebo A130, stojacie reproduktory A170, A180 alebo A190 či napájané subwoofery A100P, A120P, môže prikročiť bližšie k stredovému kanálu a smelo sa zoznámiť.


Hlavné prednosti produktu

Malý hliníkový kopulovitý výškový reproduktor s technológiou vlnovodu HDI (High Definition Imaging) je nositeľom detailného zvuku v širokej oblasti počúvania, šesť väčších poly-celulózových basových reproduktorov a bass-reflexný dizajn s bokom ladenými portami zaisťuje odozvu frekvencií od 70 do 40 . Zvuková citlivosť dosahuje 90 dB, impedancia je 6 Ohm, odporúčaný je výkonný zosilňovač s 20 -150 W. Pridanou hodnotou je odnímateľná mriežka a otvory pre montáž na stenu.


Kto vie, vie

Stage A135C je navrhnutý a skonštruovaný vo svetoznámom zariadení akustického inžinierstva JBL v Northridge v Kalifornii. Úzky pôdorys sa vyznačuje 2-pásmovým dizajnom s patentovanou geometriou vlnovodu HDI a basovými reproduktormi pre charakteristické basy JBL. Legendárny tvorca vydarených sérií tomuto modelu dal hmotnú odpoveď o 7,45 kg. Precízna práca a atraktívna vizáž mu dodáva charizma s nutnou dávkou praktickosti. Konštrukcia centrálneho reproduktora má ako najväčší rozmer šírku, ktorá má 745 mm, do hĺbky meria 166 mm a na výšku iba 104 mm. Fungujúci center má nastavenú deliacu frekvenciu na 2,5 kHz. Všetky informácie a technické údaje vypovedajú o značke JBL len to najlepšie. S dedičstvom z počiatkov firmy pokračuje v jasnom nastavení, ktoré je zacielené hlavne na spokojných a nadšených užívateľov, túžiacich po jedinom – po špičkovom zvukovom výstupe, ktorý plne uspokojí tú najširšiu audiofilskú klientelu. JBL je výrobca zvučného mena, ktorému sa to zjavne darí. S úspechom ide ďalej a hľadá odpovede na ďalšie, nové otázky. Vy už však hľadať nemusíte – stredový kanál bol práve teraz odtajnený a pozýva na využitie.
Výrobca JBL
Počet pásem 2
Meniče 1" (25 mm) hliníkový kopulový výškový reproduktor / 6 x 3" (76 mm) středobasový reproduktor
Typ reproduktora Bočný bass reflex
Frekvenčná odezva od (Hz) 75
Frekvenčná odezva do (Hz) 40 000
Dělící frekvence (Hz) 2500
Impedancia (Ω) 6
Citlivosť (dB) 90
Farba Čierna
Šírka (mm) 745
Výška (mm) 104
Hĺbka (mm) 166
Hmotnosť (kg) 7.45