DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Klipsch R-120SW
Klipsch R-120SW Klipsch R-120SW Klipsch R-120SW Klipsch R-120SW Klipsch R-120SW Klipsch R-120SW Klipsch R-120SW

Klipsch R-120SW

385 €

Dostupnosť: Skladom

Popis

Subwoofer s mohutným basem

  • 305 mm veľký menič vyžarujúci dopredu
  • Digitálny zosilňovač poskytuje dostatok výkonu s vysokou účinnosťou, vďaka tomu naplní zvukom celý váš domov
  • Ovládánie hlasitosti, prepínanie fázy aj nastavenie deliacej frekvencie na zadnej strane
  • Vstupy Line Level / LFE RCA pre maximálnu kompatibilitu s vašimi prijímačmi
  • Luxusné spracovanie textúrovaný drevený vinyl
  • Zosilnená konštrukcia MDF znižuje vibrácie skrine pre menej počuteľné sfarbenie a  vylepšenú presnosť zvuku
  • Extenzívne spojovacie prvky, magnetické mriežky s nízkym profilom a vinyl z dreveného dreva odolné proti poškriabaniu

Zvuk, ktorý vyruší susedov

Vo vzhľadnom zovňajšku subwooferu je ukryté dunivé srdce, ktoré mnohým ľuďom nedá spať. Domáce kino po ňom túži tak, že bez neho je zvuk len nudný prúd, pretože s ním je svet dynamický a farebný. Počuť je všetko, čo počuť chceme a preto nie je zlé zaobstarať si jeden zo širokej škály značkových basových komponentov.

Klipsch subwoofery

Bez použitia subwooferu sú tradičné reproduktorové sústavy tak trochu ochudobnené.
Klipsch preto ponúka veľký výber veľkostí a štýlov, takže je potrebné len trochu zapátrať. Káblové alebo bezdrôtové moduly sú ihneď k dispozícii s rôzne veľkými basovými reproduktormi, či už majú podporiť domáce kino alebo dvojkanálový systém.

Sub–basové novinky

Okrem subwooferov rady SPL možno vyberať referenčné subwoofery. Tie v sebe variujú medené a čierne komponenty, ktoré sú vyrobené podľa exkluzívnych technológií, dodávajú epický výkon a majú akusticky dokonalý dizajn. To všetko je nápomocné vysoko výkonnej konfigurácie domáceho audia. Nové referenčné subwoofery značky Klipsch sú navrhnuté tak, aby poskytovali prvotriedne basy hudobné i filmové. Plne digitálny 400 W zosilňovač s predným Spun-Copper IMG wooferom napája zvuk a vytvára tak čistú, hlbokú basovú odozvu pre domáci audio systém.

R-120SW je pánom interiéru

Moderný dizajn dostal tento subwoofer s rozmermi 419 x 356 x 488 mm do vienka od svojich návrhárov, s 304,8 mm wooferom a digitálnym zosilňovačom je ideálny tiež po stránke funkčnej. K dispozícii je ovládanie hlasitosti, nízke priechodnosti a riadenie fáz. Vstupy Line Level / LFE RCA slúžia pre maximálnu kompatibilitu prijímača.

Z technického zázemia produktu

Povrch 14,1 kg vážiaceho kabinetu tvorí čierna textúra dreva kombinovaná s vinylom, čelná časť zaberá Spun-Copper MIG woofer. IMG grafitový materiál vyniká extrémnou ľahkosťou, pričom je ale dostatočne tuhý, takže je schopný poskytnúť nízkofrekvenčnú odozvu s minimálnym rozdelením a deformáciou kužeľa, s ponukou čo najhustejších a najčistejších basov. Integrovaný je digitálny zosilňovač, ktorý poskytuje výkon, zabezpečujúci vysokú účinnosť a presnú reprodukciu, teda aj maximálny výkon a detailnosť. Frekvenčná odozva je v rozsahu 29 - 120 Hz s toleranciou +/- 3 dB. K dispozícii je Bass-Reflex s portom zadného výstupu.

Tento subwoofer sa maximálne prispôsobí

Zosilnenie subwoofera R-120SW, vrátane nízko-priechodového prechodového a fázového ovládania zaisťuje previazanie tónov s nízkymi frekvenciami iných reproduktorov a vytvára tak ideálnu úroveň basov pre daný interiér. Vstupy Line / LFE RCA zabezpečujú prísnu kompatibilitu so štandardnými prijímačmi domácich kín.

Pokročilý dizajn

Vysokú latku v estetike prevedení nastavil inovatívny kabinetný dizajn, ktorý podporuje funkčnosť produktu. Zosilnená konštrukcia MDF skrine lobuje pre elimináciu vibrácií, pre menej počuteľné sfarbenie a dokonalejšieíprejav i presnosť zvuku. Výsledným efektom je dokonalý zážitok z počúvania, ktorý by mal byť stabilný. Dizajnovú eleganciu podtrhuje línia extenzívnych spojovacích prvkov, magnetické mriežky s nízkym profilom a vinyl s dezénom dreva s maximálnou odolnosťou proti poškriabaniu. Módny vzhľad subwooferu je dokonale vyvážený a zdôrazňuje prednosti reproduktorov radu Reference.

S dobrou aparatúrou od Klipsch je to zábava

Reproduktory Klipsch majú svoju vlastnú charizmu - vyznačujú sa jedinečným zvukovodom a špeciálnou ozvučnicou s využitím vlastných firemných technológií. Rokmi preverený konštrukčný systém je súčasťou týchto reproduktorov, o ktoré záujem neklesá. Klipsch zvuk má obrovský potenciál a dopriať si ho môže každý.Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Klipsch R-120SW

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Klipsch
Typ subwoofera Aktívny
Meniče 305 mm z jemné mědi
Typ reproduktora Zadný bass reflex
Výkon kontinuální (W) 200
Výkon maximálny (W) 400
Frekvenčná odezva od (Hz) 29
Frekvenčná odezva do (Hz) 120
Maximálny výkon - SPL(dB) 116
Farba Čierna
Šírka (mm) 356
Výška (mm) 419
Hĺbka (mm) 488
Hmotnosť (kg) 14,1