DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Klipsch R-41SA
Klipsch R-41SA Klipsch R-41SA Klipsch R-41SA Klipsch R-41SA Klipsch R-41SA Klipsch R-41SA Klipsch R-41SA Klipsch R-41SA Klipsch R-41SA Klipsch R-41SA Klipsch R-41SA Klipsch R-41SA

Klipsch R-41SA

299 €

Dostupnosť: Skladom

Krátký popis

Cena za pár

Popis

Dolby Atmos reproduktory Klipsch-41 SA

  • Dolby Atmos® vertikálny zvuk
  • Umiestnenie na predné reproduktory pre odraz od stropu
  • Umiestnenie na stenu nad predné reproduktory pre priamu reprodukciu
  • Otvor ( "kľúčová dierka") na zavesenie na stenu
  • Odnímateľná pevná a flexibilná mriežka
  • 1 "hliníkový tweeter
  • 4" medený IMG woofer
  • Cena za pár

Skvele vylepšený systém

Ako zdokonaliť domáce kino k spokojnosti všetkých?
Je to možné s pomocou neuveriteľných zvukových efektov reproduktora Klipsch R-41SA Dolby Atmos. Využitím technológie Klipsch s inovatívnym patentovaným hornom s riadenou smerovosťou je zvuk odrážaný od stropu tak, aby dokázal vytvoriť neuveriteľne úchvatný zážitok z počúvania.

Flexibilné využitie

Model R-41SA je možné tiež využiť ako elevátor na stene alebo ako priestorový reproduktor, ktorý pomocou ľahko použiteľného montážneho systému poskytne dokonalý uhol pre vylepšenie zvukových efektov.

Funkčnosť zaistená

Dolby Atmos je nositeľom zvukových efektov. Ponúka sa konštrukčná úprava pre použitie na steny pre lepšiu priestorovosť zvuku. Zariadenie funguje vďaka 25 mm hliníkovým výškovým reproduktorom s lineárnym pojazdom a 102 mm IMG-woofera typu Spun-Copper z medeného materiálu. Nechýba ani estetická dizajnová a silná, flexibilná, odnímateľná mriežka. Vizuálna stránka je daná čierno textúrovaným materiálom, ktorým je vinyl s dekorom dreva.

Počúvanie na novej úrovni

Obdivovatelia filmovej a hudobnej tvorby radi posúvajú hranice svojich zážitkov k lepšiemu. Vďaka týmto reproduktorom s podporou Dolby Atmos možno získať živý zvuk zo všetkých smerov. Veľký potenciál poskytuje úprava 90° x 90° Tractrix Horn - exkluzívna patentovaná Klipsch technológia prináša energiu, detaily a emotívne nabitú živú hudbu s veľmi čistým, prirodzeným zvukom.

LTS Tweeter a IMG Woofer

Dôležité pre funkčnosť zariadenia je LTS Linear Travel Suspension hliníkový výškový menič s povrchom z materiálu Kapton. Exkluzívne lineárny jazdný záves (LTS) minimalizuje skreslenie pre lepší, detailný výkon. Kapton je extrémne ľahký a pevný, ideálne pre použitie u tweetera, ktorý zaisťuje vysokú účinnosť, navyše zlepšuje rozlíšenie a detaily. Výškové reproduktory LTS sú charakteristickým znakom reproduktorov Klipsch a to z nich robí hlavnú súčasť niektorých najlepších reproduktorov svetového formátu. Spun Copper IMG Woofer je z grafitu (IMG), vyniká výnimočnou ľahkosťou a extrémnou tuhosťou. Poskytuje pozoruhodnú nízkofrekvenčnú odozvu s minimálnym rozdelením aj skreslením. Pri spárovaní s tweeterom LTS s funkciou Tractrix Horn je zaistená najvyššiu účinnosť reproduktorov v danej triede.

Súčasný, moderný vzhľad

Expanzné spojovacie prvky, vrátane magnetickej mriežky s nízkym profilom, robí z reproduktorov unikátne komponenty vysoko moderného vzhľadu. MDF kabinet poskytuje štýlový, estetický vzhľad s absolútnou trvanlivosťou, čo vedie k nekompromisnému začleneniu do ľubovoľnej interiérovej ​​dekorácie. Projekt kabinetov je daný vysokou kvalitou spracovania a zosilnenou konštrukciou. Všetko napomáha zníženiu vibrácií skrine pre lepšiu zvukovú presnosť.

Čo upresňujú technické špecifiká?

Z dokumentácie k produktu je zrejmé, že všetky frekvencie zodpovedajú špecifikáciám technológie Dolby Atmos, rovnako ako údaje o citlivosti zvuku. Nominálny výkon má 50 W, maximálny potom 100 W. Nominálna impedancia činí 8 Ohm, kompatibilný deliaci kmitočet dosahuje 4,237 Hz. MDF materiál, uzavretý typ zariadenia, single vstupy, pozlátené viazacie stĺpiky a korektné parametre (180 x 146 x 331 mm), vrátane hmotnosti 2,7 kg dokončujú komplexnú charakteristiku nových audio komponentov, ktoré vznikli z návrhu konštruktérov spoločnosti Klipsch. Klipsch je americký výrobca reproduktorov, ktorý bol založený roku 1946 legendárnym zvukovým inžinierom Paulom Wilbur Klipsch. Rovnomenná značka sa tak radí k renomovaným producentom reproduktorov v USA.Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Klipsch R-41SA

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Klipsch
Počet pásem 2
Meniče Vysoké frekvence: 25 mm (hliníkový, Tractrix® Horn) / Střední a nízké frekvence: 100 mm (IMG)
Typ reproduktora Uzavretý
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenčná odezva od (Hz) Dle Dolby Atmos specifikací
Frekvenčná odezva do (Hz) Dle Dolby Atmos specifikací
Dělící frekvence (Hz) 4237
Impedancia (Ω) 8
Nominálny vstupný výkon (W) 50
Maximálny vstupný výkon (W) 100
Farba Čierna
Šírka (mm) 146
Výška (mm) 180
Hĺbka (mm) 331
Hmotnosť (kg) 2,7