DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Klipsch R-820F

SKU
743878036107
798 €
Skladom

Máme odskúšané.
Spolu to funguje ... a oveľa lacnejšie.

4%
Cena pri zakúpení 1 467 €
Takže ušetríte 73 €
1 394 €

Stĺpové reproduktory Klipsch R-820F

  • 1" hliníkový LTS ventilovaný tweeter s Hybrid Tractrix® Horn
  • Duálny 8" IMG (Injection Molded Graphite) stredobasový menič
  • Bass-reflex skrze zadný Tractrix® port
  • Silná a flexibilná magneticky nasadzovacia mriežka
  • Cena za pár

Počúvanie na jedničku

Stĺpy strednej veľkosti sa snaží povzniesť hudbu a akustické efekty do nebeských výšin. Výškový kanál je situovaný v hornej časti kabinetov, pričom napríklad reproduktor Dolby Atmos poskytuje nielen stereofónny zvuk smerom do posluchovej miestnosti, ale tiež odráža zvuk od stropu. Klipsch riadená direktivita a vysoký výkon nechýbajú vo výpočte dôležitých zásad spoločnosti pre akustický dizajn po celé roky. To je dôvod, prečo je Klipsch ideálnym reproduktorom špičkovej zvukovej scény, model R-820F nevynímajúc.

Všetko má svoj technologický základ

Firemné originálne technológie sú exkluzívne a dávajú produktom Klipsch pevný základ, na ktorom je možné stavať a modifikovať. Nový systém tweetera Tractrix Horn a využitie hliníka čoby materiálu výškového meniča prináša pôsobivú špičkovú odozvu, väčšie rozšírenie, dokonalejšie zobrazovanie a silnejšiu dynamiku. Tak sa rodia najčistejší a najprirodzenejší zvuk.

LTS - Linear Travel Suspension

Táto inovatívna technológia spočíva v lineárnom cestovnom závese, ktorý minimalizuje skreslenie na účel získať vylepšený, podrobnejší výkon. Výškové meniče obohatené technologickou pomôckou LTS sa stávajú základnou súčasťou vynikajúcich reproduktorov, pričom na ceste k úspechu im pomáha tiež nový ventilovaný Tweeter dizajn, aby účinne eliminoval výskyt stojatých vĺn a nežiadúcich frekvencií. Všetko spoločne prispieva k lepším detailom a zreteľnosti pri reprodukcii vysokých frekvencií.

Konštrukčné uspôsobenie a Tractrix Horn technológia

Perfektné prispôsobenie skrinke a basovým reproduktorom zaisťuje konštrukcia a umiestnenia základných komponentov, podporujúcich ideálne prúdenie vzduchu s minimálnym skreslením. Dizajnér vsádza na meď a čiernu farebnosť, zástupcom sú grafitové (IMG) woofery - výnimočne ľahké a extrémne tuhé, ktoré poskytujú minimálnu nízkofrekvenčnú odozvu s ideálnym rozdelením a skreslením. Pri párovaní s reproduktorom LST Tractrix Horn-Loaded poskytujú špičkovú kvalitu vo svojej triede. Výskumný oddiel výrobca vsádza divokú kartu na podobu zadného portu Tractrix, čím vytvára ideálne prúdenie vzduchu s eliminovaným skreslením a turbulencií aj pri najnižších frekvenciách.

Moderný dizajn s nutnou dávkou exkluzivity

Referenčné reproduktory svojou eleganciou zaujmú hneď na prvý pohľad. Ich extenzívne spojovacie prvky, uhlové nôžky, magnetické mreže s nízkym profilom a drevené obloženie odolné proti poškriabaniu poskytujú najmä R-820F podlahovým reproduktorom leštený, vysoko módny vzhľad. Vizuálna stránka kabinetov je daná konštrukčným dizajnom, teda zosilnenou konštrukciou z materiálu MDF, čo znižuje vibrácie skrine pre menej počuteľné sfarbenie a vylepšuje presnosť zvuku. K dispozícii je teda dokonalý zážitok z počúvania, ktorý je podporený kvalitným spracovaním všetkých komponentov.

V čom spočíva unikátnosť podlahových reproduktorov?

Stĺpy v elegantnom balení poskytujú jedno, čo im nemožno uprieť - intenzívny zvukový zážitok najmä vďaka svojej jedinečnej, vzrastajúci výške. Ozvláštni tak existujúci domáci interiér a audiofilům spriehľadní istotu, silu a vernosť zvuku, ktorú poskytujú práve Klipsch reproduktory s plným rozsahom. Stavba veží R-820F núti svoje obecenstvo počúvať viac hudby, pre ktorú je najdôležitejšia kvalita reproduktora.
Všetky vlastnosti novo vznikajúceho zvuku idú ruka v ruke s presným zobrazovaním, širokým dynamickým rozsahom, pričom tónovú kvalitu možno prirovnať k jasnosti krištáľu a transparentnej neutralite. Výrobná spoločnosť s vynikajúcim renomé má vo svojom portfóliu početné série špičkových audio foriem, ktoré získavajú ocenenie a obdiv verejnosti po celom svete. Nevytvárajú nežiaduci kontrast kvality voči cene, reproduktorové sústavy tejto značky sú v obľube aj v dosahu širokých vrstiev audiofilskej verejnosti.

Výrobca Klipsch
Počet pásem 2
Meniče Vysoké frekvence: 25 (hliníkový, Tractrix Horn) mm / Střední a nízké frekvence: 2 x 200 mm (IMG)
Typ reproduktora Zadný bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenčná odezva od (Hz) 35
Frekvenčná odezva do (Hz) 21000
Dělící frekvence (Hz) 1700
Impedancia (Ω) 8
Citlivosť (dB) 97
Nominálny vstupný výkon (W) 150
Maximálny vstupný výkon (W) 600
Farba Čierna
Šírka (mm) 277
Výška (mm) 1093
Hĺbka (mm) 443
Hmotnosť (kg) 24,5
Vaše hodnotenie