DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Klipsch RP-600M - Čierna

SKU
743878035704
529 €
Skladom
Cena za pár

Po predchádzajúcej dohode možno počuť u nás v štúdiu v Zlíně, Na Slanici 444. Vždy je potrebné sa objednať dopredu. Prostredníctvom mailu info@l-e.cz nebo na tel. čísle +420 721 123 123

 


Mimoriadne čisté regálové reproduktory

  • 1 "titánový LTS ventilovaný tweeter s Hybrid Tractrix® Hornem
  • Jeden 6,5 "Cerametallický ™ stredobasový menič
  • Bass-reflex skrz zadné Tractrix® port
  • Duálne terminály pre bi-wire / bi-amp zapojenie
  • Silná a flexibilne magneticky nasadzovacia mriežka

Hudobné zážitky v exkluzívnom háve

Investovať do regálového setu reproduktorov znamená získať kvalitu aj excelentný vzhľad v jednom balíku. Využívať skvelé vybavenie a potenciál referenčných prémiových debien plných energického zvuku by si prial každý audiofil, s novým hybridným Tractrix systémom a neuveriteľnou akustikou obzvlášť.

Robustné basy aj krištáľovo čistý zvuk

Moderne ladené kabinety v Ebony dizajnovom prevedení využívajú 25 mm tweeter z titánu s firemnou úpravou Tractrix. Aj vďaka wooferovm vedia zaplniť domov hlasným, extra čistým zvukom a zároveň prekvapujú mohutnosťou basovej sekcie, čo žiadny iný štandardný policový reproduktor nezvládne.

Špecifiká a funkčnosť RP-600M

Inovatívna hornová technológia závisí na LTS vetranom výškovom meniči, zároveň necháva hovoriť aj 165 mm medený reproduktor z materiálu Cerametallic a využíva všetkých kladov Bass-Reflex portu so zadným vyústením. K prvotriednej funkčnosti napomáhajú tiež dvojité viazacie stĺpiky pre bi-wire / bi-amp pripojenie a pevná, odnímateľná magnetická krycia mriežka.

Pokročilá technológia

Reproduktory Klipsch známej série Premiere sú prerobené celé - od základov až po najmodernejšie akustické inžinierstva a dizajn. Využitie modifikovaných komponentov a inovatívne spracovanie vedie k produkcii špičkového sortimentu, ktorý je verejnosťou obľúbený aj vďaka cenovej dostupnosti.

Prednosti a klasifikácia

Reproduktory pracujú vo frekvenčnom rozsahu 45 - 25 000 Hz (+/- 3 dB) a akustická citlivosť je 96 dB pri 2,83 V / 1m. Výkon je daný 100 W, maximálne však 400 W. Nominálna impedancia činí 8 Ohm a kompatibilná deliaca frekvencia dosahuje 1500 Hz. K výrobe je využité pevných a stabilných MDF dosiek, ktoré sú základom každého 7,3 kg vážiaceho kabinetu s gumovými nožičkami, vo finálnej úprave sa ponúka čierny eben, orech a klavírna čierna. Celý set možno ľahko umiestniť v ľubovoľne zvolenom priestore čoby najlepšie regálové reproduktory, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii.

Nová konštrukčná technológia je zodpovedajúca modernej dobe

Konštrukčný tím spoločnosti Klipsch prehodnotil vyústenie Tracrtix hornu z 60 x 90 na modul 90 x 90, ktorý účinne napomáha širšiemu rozptylu akustického prúdu. Tvarované štvorcové hrdlo je kompatibilné s kruhovým tak, aby zaistilo lepší zvuk a zachovalo dynamicky silný efekt reproduktora. Flexibilná mriežka je pomerne silná a oddeľuje otvorené prepážky. Na rozdiel od série Reference II sú magnety implantované do prepážky pre ideálnu reprodukciu vysokofrekvenčnej difrakcie.

So značkou Klipsch ide všetko lepšie

Spoločnosť Klipsch zäžitkovala viac ako 70 rokov akustických technológií a noviniek, aby ich implantovala do svojich špičkových reproduktorov. Na využitie sa ponúka účelne vystupňovaný výkon alebo vysoko moderný dizajn, keďže reproduktory Klipsch možné uplatniť tak v regáli, tak na polici. Od ikonické radu Reference až po vizuálne ohromujúcu sériu Galéria - regálové reproduktory Klipsch však nevyžadujú, aby bola obetným baránkom práve kvalita. Ziskom je vizuálne ohromujúci vzhľad reproduktorov a rovnako tak aj ich špecifický výkon, ktorý audiofilskú verejnosť očakáva. Konštrukčne je systém stvorený pre praktické a viacúčelové domáce využitie, čomu dodáva šmrnc zbrusu nová prémiová polymérová dyha z dreveného zrna s kefovanou polymérovou úpravou. Faktom je, že prvoplánové línie týchto inovatívnych komponentov prekvapujú pridanou hodnotou, ktorou je najmä novodobá estetika systému Referencie Premiere. Konštrukčné línie sú čisté a bezproblémové, načo reproduktorom dovoľujú, aby boli začlenené do akéhokoľvek dekoru či štýlu.

Výrobca Klipsch
Počet pásem 2
Meniče Vysoké frekvence: 25 (hliníkový, Tractrix Horn) mm / Střední a nízké frekvence: 165 mm (Cerametallic)
Typ reproduktora Zadný bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenčná odezva od (Hz) 45
Frekvenčná odezva do (Hz) 25000
Dělící frekvence (Hz) 1500
Impedancia (Ω) 8
Citlivosť (dB) 96
Nominálny vstupný výkon (W) 100
Maximálny vstupný výkon (W) 400
Farba Čierna
Šírka (mm) 202
Výška (mm) 399
Hĺbka (mm) 301
Hmotnosť (kg) 7,3
Vaše hodnotenie