Klipsch T5M - Čierná

SKU
743878040272
69,45 €
Skladom

Káblové slúchadlá do uší

  • Duál magnetické dynamické mikro reproduktoy
  • IPX4 odolné proti vode a potu
  • Patentované oválne špunty
  • Súčasťou je puzdro, sponka a 4 páry štupľov
  • Univerzálny ovládač s jedným tlačidlom

Cestovanie s všetkým komfortom

Aj na cestách sa môže každý cítiť dobre. S pohodlnými káblovými slúchadlami môže ktokoľvek zažívať ako domácu pohodu, tak bezkonkurenčnú akustickú kvalitu. S výbavou a dizajnom Klipsch už to lepšie byť nemôže, pretože spoločnosť maximálne ťaží zo svojich 60- ročných skúseností s výrobou reproduktorov.

Flexibilita má prednosť

Aká slúchadlá majú zelenú? V prvom rade pohodlná a univerzálne pre akékoľvek mobilné zariadenia a v druhom rade tá, ktorá fungujú s nemennou kvalitou zvuku, zrozumiteľnosťou a spoľahlivosťou. Legendárny zvuk Klipsch má s tým už dlhoročné skúsenosti, firemné dedičstvo bolo nespočetnekrát využité na výrobu revolučných slúchadiel. Od roku 2007 produkuje výrobca najinovatívnejšie slúchadlá na trhu. Rovnakých pokročilých audio technológií, vrátane industriálneho dizajnu je využité aj u reproduktorov domácich kín, ktoré sú známym svojím prednesom, zvukom a prevedením, čo sa premieta aj do série slúchadiel T5.

Konštrukčná charakteristika

Slúchadlá T5M Wired Earphones sú konštruované k čistej reprodukcii a navrhnutá tak, aby hrala, čo najlepšie a, čo najpohodlnejšie sa nosila. Sú tvorené dynamickými 5 mm mikro meničmi, k dispozícii je jednotlačítkový ovládač. Ďalej je v balený látkový obal a 4 páry ušných nástavcov. Originálne in-ear monitory využívajú patentované ušné nástavce, ktoré sú anatomicky vytvarované tak, aby presne sedeli vnútri ľudského ucha. Veľmi jemné oválne nadstavca zo silikónu tak zmierňujú únavu uší a súčasne poskytujú perfektný utesnenie pre maximálnu izoláciu hluku a basovú odozvu.

Všetko je skutočné

Úspech slúchadlového modelu závisí na ozajstného výkonu, skutočnej kontrole a unikátneho designu. Výkon je podrobný a dynamický. V kombinácii s vysokým výkonom a plným rozšírením basov tak opäť ožíva legendárna akustická čistota Klipsch s nefalšovaným dynamickým ovládačom T5M. Slúchadlový set spolupracuje s akýmkoľvek zariadením a ponúka krištáľovo čistú kvalitu zvuku z toho najlepšieho vo svojej triede bez statického mikrofónu, čím je poskytovaná bezkonkurenčná hodnota, pohodlie a spoľahlivosť.

Bez čoho by všetko nefungovalo

Samozrejmosťou sú patentované oválne špičky do uší, ktoré sú navrhnuté tak, aby presne sedeli vnútri zvukovodu. Mäkké oválne silikónové špičky znižujú únavu ucha, poskytujú maximálnu pohodu a vynikajú špičkovým tesnením pri izolácii hluku a pre vynikajúce basy. Nezastupiteľnými komponenty sú plne basové dynamické ovládače T5M Wired, ktoré boli navrhnuté s cieľom poskytnúť výkonnú prevádzku aj z najmenšieho balíčka. Sú kombináciou vysokého výkonu a plného rozšírenia basov.

Univerzálnosť a špecifiká

Táto univerzálne slúchadlá sú určené pre akékoľvek zariadenie. Špeciálna bola vyvinutá pre mobilné zariadenia, aby mohla užívateľovi pomôcť využívať hudobnú zbierku či už využíva Apple, Android alebo Windows. Jedná sa o dokonalá, bezproblémové slúchadlá s diaľkovým ovládačom s jedným tlačidlom pre ovládanie stôp a mikrofón. T5M je tiež ideálny pre mobilné hry. Certifikácia IPX4 znamená, že tieto slúchadlá sú odolné voči vode, potu, vlhkosti. Výrobca ich ponúka v čiernej a bielej povrchovej úprave, každý model je navyše dodávaný s odkladacou taškou, klipom na odevy a štyrmi špičkami do uší rôznych veľkostí, takže je možné prispôsobiť si ich vlastným predstavám. Typ in-ear monitorov je daný 5 mm mikro-reproduktorom s dynamickou pohyblivou cievkou a tlačidlom MIC / REMOTE. Frekvenčná odozva funguje od 10 - 19 000 Hz s akustickou citlivosťou 98 dB NA 1MW. Ich hmotnosť je 11,6 g.

Séria TRUE COMFORT

 

Predstavenie slúchadiel Klipsch T5M

Výrobca Klipsch
Typ slúchadiel Do uší
Konštrukcia Uzavreté
Meniče Dynamické
Priemer meniča (mm) 5
Frekvenčná odezva od (Hz) 10
Frekvenčná odezva do (Hz) 19000
Impedancia (Ω) 16
Citlivosť (dB) 110
Aktívne potlačenie hluku (ANC)
Výdrž batérie - ANC + drôtový prenos (hod.)
Mikrofon Handsfree
Konektor Jack (3,5 mm)
Farba Čierna
Hmotnosť (g) 11,6
Príslušenstvo Pouzdro, sponka, 4 páry špuntů
Vaše hodnotenie