SK: +421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Klipsch The Sixes - Walnut
Klipsch The Sixes - Walnut Klipsch The Sixes - Walnut Klipsch The Sixes - Walnut Klipsch The Sixes - Walnut Klipsch The Sixes - Walnut Klipsch The Sixes - Walnut

Klipsch The Sixes - Walnut

Běžná cena: 896,61 €

Special Price 834 €

Dostupnosť: Skladom

Krátký popis

Pokud nejsou skladem, dostupnost je 14 dní

Výrobok môžete zakúpiť tiež v akčnom sete so zľavou

Cena pri zakúpení samostatne: 1 777,20 €
Ušetříte: 8,20 €
1 769 €

Popis

Ďalšie ocenené produkty Heritage Wireless sú v oku a alarm. Neskutočný, talentovaný a všestranný zvukový systém hrá ako boh. Jeho schopnosť ľahko sa pripojiť k čomu (TV, PC, gramofón) poskytuje prakticky všestranný Bluetooth systém. Výsledkom je úžasná akustická energia bez ohľadu na zdroj. Niet divu, že Klipsch je taký malý kúzelník, ktorý ide bez pokusov o prekážky.

Univerzálny zvukový systém

Nie je to šesť ako šiesty. The Sixes nie je hudobnou skupinou, ale sú to dva aktívne monitory, ktoré dokážu vyvolať celú miestnosť akustických výbojov. Nepotrebujú žiadne zariadenie alebo zosilňovač, len s výkonnými reproduktormi dokážu produkovať čo najväčší zvuk s vysokou vernosťou. Integrovaný predzosilňovač Phono, špičková technológia a vstupy (digitálne optické, analógové RCA a USB) zaisťujú skutočnú všestrannosť, ktorú môže počuť publikum.

Splnenie špecifických údajov

Výška reproduktorového systému je 426 mm, šírka 220 mm a hĺbka 280 mm, každý s hmotnosťou 15,3 kg. Robustná konštrukcia skrinky je vyrobená z trysky z dreva z vlašských orechov s vysoko elegantným dizajnom. Sú vybavené 25,4 mm titánovými výškovými reproduktormi s technológiou Tractrix Horn, 165,1 mm basovým reproduktorom a maximálnym akustickým výkonom 106 dB (stereo pár 1 M). Nepretržitý výkon je 100 W x 2, krátky čas pri 200 W. Okrem vstupov je výstup subwooferu tiež funkčný.

Čo patrí súboru

"Príslušenstvo" znamená všetko, čo prichádza v balíku spolu s hlavnými modulmi. Zahŕňajú vzdialený bezdrôtový ovládač, 4-vodičový kábel reproduktora, 3,5 mm aux kábel, napájací kábel, USB kábel typu B a USB typ A, optický kábel TOSlink.

Príprava na skvelý koncert

Vďaka použitým luxusným materiálom je dokonalým zvukovým systémom vitrína perfektnej akustiky spojená s skvelým dizajnom, pokrokovou technológiou a super dresom. Jeho pôsobivý výkon si môžete vychutnať aj bez prijímača, ale výkon a výsledok nebudú ohrozené a The Sixes prinesú najvyššiu úroveň zvuku. Jednou z nenahraditeľných komponentov sú zosilňovače s mimoriadne nízkym šumom, ktoré sú pre tento model vyrobené na mieru. Majú za úlohu zvýšiť výkon tak, že nie je potrebný žiadny externý zosilňovač. Všetky vybrané komponenty sú kompatibilné v najvyššej možnej miere, ich absolútna konzistencia pomáha akustickej dokonalosti. Zvuk je bezprecedentný, s bezkonkurenčnou silnou farbou basov.

Dobrá voľba - Klipsch

Výber správneho a kvalitného audio systému je často nutnosťou. Nie, ale keď značka alebo produkčná spoločnosť má dobrú povesť a je známa verejnosti. V roku 1946 bola spoločnosť založená v Brooklyne založená Paul Wilbur Klispch, priekopníkom a výrobcom kvalitnejších a pokročilejších technológií. S tímom firemných inžinierov vytvoril spoločnosť s filozofiou, stratégiou a tradičnými hodnotami. Jeho usilovná práca sa skrýva za prvými reproduktormi, slúchadlami a všetkými progresívnymi technológiami, ktoré spoločnosť robili, vrátane výsledkov, ktoré sa dostali do popredia svetového trhu. Mnoho sérií prešlo modifikáciami a úpravami, inovácie vo forme prepracovaných rohov (technológia Tractrix Horn). Výsledkom je efektívnejší zvuk, veľká dynamika a veľmi jasná reprodukcia vysokých a hlbokých frekvencií. Poslucháč a audiofil sú šťastní a nezávislý klient dokáže vytvoriť obraz. Odkazy na Klipsch pomáhajú viacerým ľuďom, aby urobili správny krok správnym smerom a zvolili správny zvukový systém na vyplnenie svojho obytného priestoru jedinečným akustickým dojmom.

Dôležité informácie:

 • Aktívne reproduktory pracujúce bez externého prijímača
 • Pripravený na pripojenie gramofónu, počítača alebo televízora
 • Luxusné materiály
 • Klasický dizajn
 • Bezdrôtová technológia Bluetooth
 • 3,5 mm analógový vstup
 • USB Audio
 • Cinch stereo vstup
 • Vstup predzosilňovača Phono

Technické údaje:

 • Maximálny akustický výkon: 106 dB
 • Vysoké frekvencie: pohon 25,4 mm
 • Nízke frekvencie: basový reproduktor 165,1 mm
 • Frekvenčná odozva: 40 - 20000 Hz
 • Vstupy: Bluetooth, 3,5 mm, predzosilňovač phono, Cinch stereo, USB typ B, optický
 • Rozmery (š xvxh): 22 x 42,55 x 27,9 cm
 • Hmotnosť: 7,26 kg (ľavý reproduktor); 8,05 kg (pravý reproduktor)
 • Príslušenstvo: 3,5 mm pomocný kábel, napájací kábel, diaľkové ovládanie, typ USB B -> typ A

 

Luxusní-Elektronika.cz rozbaluje KLIPSCH The SIXES!Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Klipsch The Sixes - Walnut

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Klipsch
Vlastní batérie
Farba Čierna
Šírka (mm) 22
Výška (mm) 42,55
Hĺbka (mm) 27,9

Odporúčame