Vážení zákazníci, 28. 2. 2020 bude štúdio v Zlíne zatvorené z dôvodu návštevy výstavy Audio Video Show v Prahe. Ďakujeme za pochopenie.

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Lumin D2 - Čierna
Lumin D2 - Čierna Lumin D2 - Čierna Lumin D2 - Čierna Lumin D2 - Čierna Lumin D2 - Čierna Lumin D2 - Čierna

Lumin D2 - Čierna

2 199 €

Dostupnosť: Skladom

Popis

Prehrávač môžete počuť u nás v štúdiu v Zlíne, Na Slanic 444. Objednať sa môžete na odkaze tu alebo na tel. Čísle + 420 721 123 123.

Rovnako výnimočná muzikálnosť LUMIN, tentoraz v cenovo dostupnejšom balení. Snáď najúžasnejší produkt v rade LUMIN

LUMIN D2 zachováva rovnakú funkčnosť streamovanie, prevodníky Wolfson a plne symetrický dizajn od svojich renomovaných súrodencov a otvára svet s vysokým rozlíšením.

 • Rýchlejší procesor umožňujúce prehrávanie DSD128 5.6MHz
 • Vnútorné napájací zdroj, ktorý udržuje nežiaduce rušenie na uzde
 • Prevodníky Wolfson WM8741 (každý pre jeden kanál)
 • Plne symetrický dizajn radu LUMIN - nechýba teda ani XLR výstupy
 • Kompaktné puzdro s pevným hliníkovým čelným panelom
 • Pripojenie k internetu prostredníctvom Gigabitový LAN Ethernetu (1000Base-T Gigabit on X1 / U1 / D2 / M)
 • FLAC, Apple Lossless (ALAC), WAV, AIFF (loss), MP3, AAC až do rozlíšenia 384kHz, 16 - 32bit, Stereo
 • DSD Lossless: DSF (DSD), DIFF (DSD), DOP (DSD) do rozlíšenia DSD128 5.6MHz, 1-bit
 • Podpora služieb Tidal vrátane MQA, Qobuz, Spotify, internetové rádiá (Tune In) a Roony, ktorá vám umožní prístup k desiatkam miliónov skladieb
 • Unikátny a intuitívne aplikácie LUMIN App
 • Možnosť Upsampling do DSD pre všetky súbory do 96kHz
 • Možnosť Upsampling do PCM 192kHz pre všetky súbory do 96kHz

Výnimočný streamer

V rade LUMIN je niekoľko úžasných prehrávačov, ktorých muzikálnosť a cenová dostupnosť ich robí pre audiofilskou verejnosť atraktívnymi. Sú stvárnením vízie o tom, ako uľahčiť intuitívne, vizuálne aj hmatateľný spôsob prehliadania, výberu a prehrávanie hudby.

Vždy o krok napred

LUMIN, či už značka alebo hardvér, sa neustále vyvíja. Celý rad produktov LUMIN ťaží z programu neustáleho vývoja, ktorý prináša najnovšie technológie streamovanie. V roku 2017 získal každý model LUMIN kompatibilitu s Roony, MQA a Spotify Connect. Výrobca vynakladá veľké úsilie na získavanie tých najkvalitnejších potrebných komponentov, vytvára vyvážené okruhy, navrhuje vzorce, ktoré chránia pred rušením. Preto nie je prekvapením, že konečný výsledok efektívne komunikuje so zámermi umelca. Spoločným zámerom v každom spotrebiteľskom prehľade všetkých produktoch LUMIN je muzikálnosť.

Lumin D2 plne funkčný a pripravený

Tento pokročilý prehrávač si zachováva rovnakú funkčnosť streamovanie vďaka prevodníka Wolfson WM8741 DAC, plne vyváženému dizajnu, bohatosti siete s vysokým rozlíšením a možnostiam internetového vysielania. Je jednoznačne tým najlepším uvádzačom do audiofilského streamingu.

Vlastnosti a prednosti prehrávače

Rýchlejší procesor umožňuje prehrávanie DSD128 5.6 MHz, vnútorný napájací zdroj udržiava rušenia nižšia. Zachováva plne vyvážený dizajn radu LUMIN - vrátane XLR výstupov. Celý komplet uzatvára kompaktné puzdro s pevným hliníkovým čelným panelom CNC a k dispozícii je v čiernej eloxované úprave, alebo v surovom hliníku. Od MQA po DSD, FLAC až WAV môže LUMIN prehrávať všetky formáty s vysokým rozlíšením, platí natívna podpora pre Tidal, Qobuz, Spotify a AirPlay, čo poslucháčom dopraje prístup k desiatkam miliónov skladieb. K modelu neodmysliteľne patrí tiež unikátne a intuitívne LUMIN App.

Technické špecifiká

Zariadenie podporuje DSD128 5,6 MHz, 1- bit, PCM: 384 kHz, 16-32-bit, Stereo. Existuje možnosť DSD Upsampling pre všetky súbory do 96 kHz a možnosť PCM 192 kHz Upsampling pre všetky súbory do 96 kHz. So zariadením súvisí zdroj napájania pre vnútorné striedavý rozsah 100 - 240 V AC. Parametre prístroja sú 300 x 244 x 60 mm, pričom váži iba 2,5 kg. S obalom je však rozmer i hmotnosť väčší - 470 x 340 mm x 170 mm, 4,5 kg. Je potrebné pripomenúť použitý streamingové protokol:
UPnP AV protokol s rozšírením audio streamingu (OpenHome) a kompatibilita s Roony Ready, Spotify Connect, Apple AirPlay, takže sa dá predpokladať bezproblémové prehrávanie. Natívne podporované sú služby Tidal, MQA, Qobuz a TuneIn Radio.

High-res prehrávanie

Ku podarenému výsledku prispievajú Qobuz high-res ikony pre identifikáciu high-res hudby, možnosť ovládania hlasitosti, takže umelecké diela s vysokým rozlíšením tu nájdu pochopenie. Precízne funguje vyhľadávania, manipulácia s viacerými značkami, podpora značky skladateľa, identifikácia skupín albumov v zozname skladieb alebo automatické internetové odkazy na umelcov, album, piesne, ukladanie a obnova playlistov (vrátane Tidal a Quobuz).
K dispozícii je USB úložiska, flash disk, pevný disk USB (Single-partition FAT32, NTFS a EXT2 / 3) a analógové audio výstupy. Podporovanými riadiacimi zariadeniami sú všetky modely Apple iPad (V2 alebo novší) alebo Android 4.0 a neskoršie. Vyžadovaný je iOS 8.0 alebo novší. Plne podporovaný je displej Retina. Program nepretržitého vývoja sa stará o firmware, ktorý je možné aktualizovať pre ďalšie dobré rysy a možno vylepšenia. Pohodlnému domácemu streamovanie už nestojí nič v ceste.Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Lumin D2 - Čierna

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Lumin
Digitálny vstup USB-A
Digitálny výstup Koaxiálny BNC
Typ streamera Digitálny
D/A prevodník Wolfson WM8741 DAC pro každý kanál
Analógový vstup
Analógový výstup RCA (Fixní), RCA (Variabilní), XLR, XLR (Pre-out)
Sieťové pripojenie Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL, MQA
Lokálne streamovanie AirPlay, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Nadštandardny BT kodek
Multiroom aplikácie
Hlasový asistent
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Podporované disky
Farba Čierna
Šírka (mm) 300
Výška (mm) 60
Hĺbka (mm) 244
Hmotnosť (kg) 2,5