Magnat SB 180

SKU
4018843713007
229 €
Skladom

Domáce kino - Soundbar so subwooferom s Bluetooth pripojením

  • Vysoko-výkonný pokročilý soundbar Magnat, plne aktívny s intuitívnym systémom diaľkového ovládania
  • Široká ponuka analógových a digitálnych vstupov, vrátane Bluetooth pre pohodlné streamovanie hudby
  • 2 x 2-pásmový systém, každý s dvoma 14mm tweetermi a 52 mm woofermi
  • 30 Wattov pre precíznu a detailnú reprodukciu
  • 165mm subwoofer s 70 Watty dodá solídny dynamický bas
  • Vhodné pre umiestnenie na stenu

Plne aktívny zvuk

Ako si vylepšiť akustiku v domácom prostredí? Veľmi výkonné a spoľahlivé audio systémy ponúka značka Magnat. Plne aktívny zvuk domáceho kina obohatený o subwoofer a Bluetooth funkciu je ideálnym a jednoduchým riešením, vedúcim k maximálnej užívateľskej spokojnosti. Vysoko výkonný a elegantný zvukový panel je vybavený intuitívnym systémovým diaľkovým ovládaním.

Centrum hudby a riadenia

Nie je nereálne zriadiť s týmto setom audio centrum priamo v obývacej izbe. Vybavenie zvukovej lišty, vrátane mnohých analógových, digitálnych vstupov a technológie Bluetooth (verzia 3.0 + EDR) je úplne postačujúce pre pohodlný zvukový prenos.

Výhody setu Magnat SB 180

Toto už bežné moderné zariadenie prináša do každej domácnosti plnohodnotný a dynamický zvuk. Priamo na zvukovom paneli je umiestnený RCA stereo port s 3,5 mm jack konektorom a dva analógové konektory. Tak možno systém jednoducho a komfortne ovládať prostredníctvom príslušného diaľkového ovládača. Tento model je výnimočný nielen svojou jednoduchou inštaláciou, ale zároveň aj svojim vysoko elegantným vzhľadom.

Štíhly kabinet ukrýva silný zvuk

Za ozvučnou stenou je inštalovaný 2 x 2- pásmový systém, každý s dvoma 14 mm výškovými reproduktormi a 52 mm basovými reproduktormi, pričom funkčnosť je zaistená impulzným výkonom 30 W s veľmi presnou a detailnou reprodukciou. Samostatná subwooferová jednotka disponuje 165 mm modulom sa 70 W impulzným výkonom a zaisťuje tak pevné, dynamické basové zázemie. V kombinácii zvukovej lišty a subwoofera možno docieliť obzvlášť priestranného a atmosfericky hustého zvuku.
Za pohon zariadenia zodpovedá 3- kanálový výkonový zosilňovač s celkovým výkonom 130 W (samostatné zosilňovače pre ľavý / pravý kanál a subwoofer), poskytujúci ideálny zvuk pre všetky kanály za pomoci digitálneho filtrovania s cieľom zdokonaliť ako dynamiku, tak celkovú kvalitu zvuku. K dispozícii sú štyry nastavenia zvukových parametrov (predvoľby ekvalizéra), vďaka ktorým je možné SB 180 ideálne prispôsobiť pre prehrávanie filmov, hudby a rozšíriť zrozumiteľnosť reči.

Špecifiká a parametre

Kľúčovým aspektom je využitie aktívneho bass-reflexného subwooferu, ktorého hmotnosť dosahuje 3,1 kg. Výstupný RMS výkon je 1 x 35 W, maximálne 70 W, u zvukového panelu potom 2 x 15 W, maximálne 30 W (kanál L + R). Frekvenčná odozva je daná 30 - 22 000 Hz s deliacim kmitočtom 200/3400 Hz. Parametre 1, 8 kg vážiaceho Soundbar sú 998 x 78 x 55 mm, subwoofer je vyrobený podľa rozmerov 160 x 283 x 310 mm.
Špecifikom je systémové diaľkové ovládanie všetkých funkcií, unikátna integrácia do obývaného interiéru, ktorú je možné uskutočniť s pomocou tenkého zvukového rámu s robustným nástenným držiakom. K dispozícii je tiež LED informačný displej, umiestnený na prednom paneli.

Aké sú prednosti zariadenia?

Pre ideálny zvuk je využitý dekodér Dolby Digital (digitálny vstup), montáž na stenu umožňuje robustná plastová skriňa. Výhodou je nízka spotreba energie v pohotovostnom režime, menej ako 0,5 W. Otvor pre bass-reflex optimalizovaný prúdom vzduchu je situovaný v prednej časti kompaktnej dizajnovej skrine. Konektivita je zaistená optickým digitálnym vstupom, pre sieťové napájanie sú využívané dva analógové a jeden digitálny audio vstup. V sete je počítané aj s analógovým prepojovacím káblom.
Prečo si zaobstarať práve soundbar?
Tento typ zvukového systému vnesie do každej domácnosti plnohodnotný systém domáceho kina. Je výnimočný nielen jednoduchou inštaláciou a rýchlym pripojením k televízoru, k hernej konzole alebo set-top boxu, ale aj svojim exkluzívnym vzhľadom, ktorým pozdvihne estetickú úroveň daného interiéru.

Výrobca Magnat
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul súčasťou
Surround - objektové formáty
Surround - kodek Dolby Digital
Výkon kontinuální (W) 65
Výkon maximálny (W) 130
Meniče Vysoké frekvence: 2 x 13 mm / Střední frekvence: 2 x 50 mm / Subwoofer: 165 mm
Frekvenčná odezva od (Hz) 30
Frekvenčná odezva do (Hz) 22000
Analógový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analógový výstup
Digitálny vstup Optický
Digitálny výstup Koaxiální 3,5 mm
Sieťové pripojenie
Multiroom aplikácie
Internetové streamovacie služby
Lokálne streamovanie Bluetooth
Nadštandardny BT kodek
HDMI - vstupy
HDMI - výstupy
Farba Čierna
Šírka (mm) 998 / 160
Výška (mm) 78 / 283
Hĺbka (mm) 55 / 310
Hmotnosť (kg) 1,8 / 3,1 (soundbar / subwoofer)
Vaše hodnotenie