Magnat Signature 707 - biela - demo pár

SKU
Magnat707Demo
-25%
Znížená cena 1 499 € Bežná cena 1 999 €
Skladom
Cena za pár

Dobre nastavený zvukový systém

Na vysokej nohe a to doslova si žijú všetky stĺpové zvukové aparatúry. Vďaka svojej výške sú prirodzene elegantné a zapadnú do rôznorodého interiéru. Obvykle si rýchlo získavajú obľubu pre svoj nadčasový dizajn, vynikajúce komponenty, použitie moderných technológií a v neposlednom rade aj skvelý výkon. Aj tieto sú bonusom série, ktorá má našliapnuté veľmi vysoko.

 

Prémiový dizajn aj zvuk

 

Signature je séria, ktorá stavia svoje základy na skutočných hodnotách a precízne vyrobených komponentoch. Magnat pyšne uvádza na trh svoj autentický podpis, s výbornými vlastnosťami, schopnosťami a cieľom nesklamať svojich priaznivcov. V tomto rade je stále čo objavovať – bez prestania sa vyvíjajú nové a nové prvky, sústavy a inovatívne technológie, vďaka ktorým sa výrobca drží dlhodobo na špičke trhu so spotrebnou elektronikou.

 

Zlatý priemer

 

Rada 700 dopĺňa Signature v zjavne luxusnej rovine. Kombinuje zvukové vlastnosti väčších modelov s elegantným puzdrom a nadčasovým vzhľadom. Technické vlastnosti patria k najlepším. Výrobca sa netají už legendárnym modulom s dvojitým výškovým reproduktorom a s certifikáciou Hi-Res, navyše odvážne pracuje s keramicko-hliníkovými membránami v dolnom a strednom rozsahu aj pri rade 700.

 

Signature 707

 

Tento špičkový 4-cestný podlahový reproduktor je tvorený duálnym výškovým modulom s dvoma fmax kalotami a s technológiou bass-reflexu. Dôležitými komponentmi sú 170 mm menič so stredným rozsahom a 170 mm basové reproduktory. Výškovo nastaviteľné celokovové hroty zaisťujú bezpečné a stabilné postavenie, vrátane akustického oddelenia. Masívny pripojovací terminál umožňuje bi-wire alebo bi-amp zapojenie. s filtrami 24 dB je optimalizovaný pre amplitúdu a fázu.

 

Technické špecifiká

 

Táto sústava funguje vo frekvenčnom rozsahu 22 – 54 000 Hz. Deliaca frekvencia je 350 Hz / 2700 Hz / 17 000 Hz. Výkon RMS je 220 W, maximum 380 W. Odporúčaný je zosilňovač s výkonom 30 W. Impedancia udáva 4 – 8 Ohm a účinnosť dosahuje 92 Db NA 2,8 V/1m. Výkonné neodymové magnetické systémy zaisťujú vynikajúcu dynamiku.

 

Technológia Tweeter a Super Tweeter

 

Novo vyvinutý výškový modul Hi-Res s dvoma fmaxmi zahŕňa 30 mm tweeter so širokou pätkou pre hlboké spojenie so stredným rozsahom, a ďalší 20 mm super tweeter pre ideálnu všesmerovú odozvu a rozšírenú reprodukciu až do viac ako 50 kHz. Sú uložené v špeciálne vypočítanej hliníkovej čelnej doske. Duo výškových modulov spoločne hrá v najvyšších registroch a je tak schopné reprodukovať aj tie najjemnejšie podtextové nuansy.

 

Výhody materiálov

 

Užitie vybraných kvalitných materiálov kombinuje nízku hmotnosť s maximálnou pevnosťou, pretože materiály majú rôzne rezonančné frekvencie a navzájom sa posilňujú, bez ohľadu na frekvencie. Nemagnetické koše reproduktorov vyrobené z tlakovo liateho hliníka držia reproduktory, aby boli na svojom mieste. Vetranie hlasovej cievky zaisťuje vysokú nosnosť. Všetky reproduktory sú optimalizované laserovým meraním Klippel.

 

Kompletné zhrnutie

 

Exteriér stĺpov Signature 707 je dokončený a úplne ušľachtilý. Masívne puzdro z MDF je niekoľkokrát vnútorne vystužené a rušivé vibrácie sú týmto eliminované. Všetky reproduktory v tejto sérii, vrátane povrchovej čiernej alebo čiernej úprave. Usmerňovač je prevedený v najjemnejšom vysoko lesklom prevedení, telo v hodvábne matnom prevedení. Vďaka tomu účinne odoláva poškodeniu. Odnímateľný textilný kryt je pripevnený magnetickým upínaním, takže žiadne viditeľné pripojovacie body nezasahujú do lesklé. nožičky tlmia rezonanciu a zaisťujú stoický pokoj tejto reproduktorovej sústavy.

 

Ukážka

 

Výrobca Magnat
Počet pásem 4
Meniče Super Výškové: 20 mm Ø
Výškové: 30 mm Ø
Středo-basové: 165 mm Ø
Basové: 2 x 165 mm Ø
Typ reproduktora Zadný bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenčná odezva od (Hz) 22
Frekvenčná odezva do (Hz) 54000
Impedancia (Ω) 4 - 8
Citlivosť (dB) 92
Minimálny vstupný výkon (W) 30
Maximálny vstupný výkon (W) 380
Farba Biela
Šírka (mm) 290
Výška (mm) 1070
Hĺbka (mm) 345
Príslušenstvo kovové hroty, gumové nožičky
Vaše hodnotenie