DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Magnat Tempus Center 22 Mocca

SKU
4018843452326
129 €
Skladom

Máme odskúšané.
Spolu to funguje ... a oveľa lacnejšie.

5%
Cena pri zakúpení 1 004 €
Takže ušetríte 60 €
944 €
6%
Cena pri zakúpení 772 €
Takže ušetríte 47 €
725 €
5%
Cena pri zakúpení 1 144 €
Takže ušetríte 68 €
1 076 €
5%
Cena pri zakúpení 745 €
Takže ušetríte 44 €
701 €
6%
Cena pri zakúpení 1 171 €
Takže ušetríte 71 €
1 100 €
6%
Cena pri zakúpení 1 031 €
Takže ušetríte 62 €
969 €

Stredový reproduktor svojím rozsahom predvádza predovšetkým hlasové spektrum, na túto oblasť je človek ako poslucháč veľmi citlivý. Po hlase možno identifikovať aj také detaily, ako keď sa niekto hnevá, raduje alebo je smutný. Dobre naladený stredový reproduktor je vnímaný ako veľmi príjemný, hlasový prednes je komplexný a zvukoví experti tu dovedú využiť mnoho zvukových efektov.
Spoločnosť Magnat dokázala funkcie centre zo série Tempus optimalizovať tak, že počúvanie je skutočným zážitkom.

Priamo v centre diania

Tento model je z členov rodiny Tempus ten najvyváženejší, pretože sa vždy stane stredobodom pozornosti. Jeho koncepcia je daná dvoma pásmami, vybavením sú dva 130 mm stredobasové meniče, konštruované v systéme FE Dynamics.
Vysoká nosnosť, robustný kovový kôš reproduktora s veľkorysými vetracími otvormi, kvalita vetrané jednotky kmitacej cievky a kužeľovitá membrána z kriedového papiera sú dôsledkom vynikajúcej presnosti a rýchlosti. Doplňujúcim komponentom je novo vyvinutý 25 mm výškový menič, ktorý tiež dokáže vybaviť optimálne rozlíšenie v celom spektre výšok, a to hlavne vďaka výkonnému neodymovému pohonu. Airflex port v drevotrieskové E1-MDF skrini s veľmi nízkou rezonanciou usmerňuje tok hluku generovaným basreflexom.

Stredový reproduktor v šírke špecifických údajov

Výsadou a výhodou je samozrejme užitá KLIPPEL originálna konštrukcia, frekvenčný rozsah je daný 34 - 45 000 Hz. Prechodová frekvencia je 3 300 Hz. RMS výkon má 85 W a maximálny výkon sa vyšplhal na 150 W. Akustická účinnosť dosahuje 91 dB na 2,8 V / 1 m, impedančné hodnota je orientovaná 4 - 8 Ohm. Odporúčaný výkon zosilňovača by mal mať 20 W. Center je vyrobený v rozmeroch 460 x 180 x 230 mm a váži 6 kg.

Je to moderné, funkčné krásavec

Výrobca vsadil na správnu dizajnovú kartu a produkuje stredový reproduktor hneď v dvojakom možnom prevedení. Jaseňové drevo v kombinácii s dekorom Black alebo v kombinácii s dekorom Mocca? To je ale dilematická situácia, v oboch prípadoch je vizuálny dojem viac ako príjemný.
Priestrannú skriňu a jej reproduktory lemuje okružie s kovovým leskom, k dobru slúžia tiež praktická odnímateľná tkaná mriežka, gumené hroty na funkčných nôžkach plnia svoju funkciu a tlmí rezonančné vplyvmi. V zadnej časti kabinetu je taktiež situovaný terminál s veľkými skrutkovacími konektormi a pozlátenými kontakty, s možnosťou Bi-wiring / Bi-Amp pripojenie.

Nemecká zvuková technika

V spoločnosti Magnat je na prvom mieste zároveň veľa vecí. Nie je jediným cieľom robiť perfektné audio techniku ​​za pre všetkých ideálnu cenu. To ani nejde. Ale možno sa uspokojiť kompromisom, že stratégia zodpovedá filozofii spoločnosti. Nikdy nie je zabúdané na kvalitu použitých materiálov, precízne výrobu a testovanie ako komponentov, tak celých produktov.
Elektronické súčiastky na výrobu reproduktorov sú najlepšími svojho druhu, ale aj zodpovedajú vynikajúcim pomerom ceny voči kvalite a výkone. V neposlednom rade by nemala byť ignorovaná vzhľadová stránka veci, Magnat chce, aby sa jeho tovar ľuďom páčilo už na prvý pohľad. Desiatky rokov prieskumu, bádania, vylepšovanie a nachádzanie nových technologických postupov sa zúročilo, všetky technológie sa od základu mení znovu a znovu. Idú dopredu, vrátane špeciálnych funkcií a technologických piktogramov, ktoré vedia poskytnúť rýchly prehľad o inštalovaných funkciách. Vedieť viac je vždy lepšie, na základe toho budú očakávania zákazníka lepšie naplnená.

Car audio alebo Home Cinema

V oboch prípadoch vie Magnat poriadne zabojovať a oprieť sa celou svojou existenciou o technologickú výbavu, konštrukciu, výkon. Zahrá perfektne, čisto a obdivuhodne ako v interiéri automobilu, tak v domácom či komerčnom prostredí. Vďaka technologickému prelomu a precíznemu spracovaniu prvotriednych materiálov sa drží na špičke trhové kampane v audio priemysle.
Komu dáte prednosť vy?
Je Magnat dosť atraktívne, aby sa mohol stať aj vaším spoločníkom?

Technické parametre:

 • Konštrukcia: 2-pásmová so zadným basreflexom
 • Osadenie: 25 mm výškový menič a 2 x 130 mm stredobasový menič
 • Citlivosť: 91 dB
 • Impedancia: 4 - 8 Ohm
 • Frekvenčný rozsah: 34 - 45.000 Hz
 • Deliaci kmitočet: 3,300 Hz
 • Doporučený výstup zosilňovača: od 20 W
 • Zaťažiteľnosť RMS / Max .: 85/150 W
 • Rozmery (Š x V x H): 460 x 180 x 230 mm
 • Hmotnosť: 6 kg
 • Cena za kus
Výrobca Magnat
Počet pásem 2
Frekvenčná odezva od (Hz) 34
Frekvenčná odezva do (Hz) 45000
Impedancia (Ω) 8
Citlivosť (dB) 91
Farba Mocca
Šírka (mm) 460
Výška (mm) 180
Hĺbka (mm) 230
Hmotnosť (kg) 6
Vaše hodnotenie