SK: +421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Magnat Transpuls 1500
Magnat Transpuls 1500 Magnat Transpuls 1500 Magnat Transpuls 1500 Magnat Transpuls 1500 Magnat Transpuls 1500

Magnat Transpuls 1500

Cena za 1ks: 499,50 €

* možno objednať minimálne 2ks

999 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Krátký popis

Při dostupnosti do 5 dní je možné, že se dostupnost prodlouží

Popis

 3-pásmové podlahové retro reproduktory

 • Veľké meniče reproduktorov optimalizované podľa Klippel® technológie pre vynikajúci stupeň účinnosti a veľmi vysokú maximálnu hlasitosť
 • Dvojitý kompresný hviezdicový horn (DC-Horn) s dvoma 25 mm tkanými kopulami pre vynikajúcu dynamický a prirodzený zvuk
 • Hlboká a presná reprodukcia basov pomocou 38 cm basového reproduktora v špeciálnej basovej skrini CRA (Controlled Reflex Alignment) s bass reflexy
 • Výkonný optimalizovaný stredový menič pre vysokú efektivitu
 • 12 dB filtrovanie s fázovou korekciou pre basový a stredový menič
 • Tweeter so strmým 18 dB filtrovaním a s korekciou fázou pre obzvlášť vysoký stupeň odolnosti
 • Robustná skriňa z MDF
 • Vysoko kvalitné dekorácie z tmavého dreva, boky v kontrastnej čiernej
 • Odnímateľný textilný kryt v retro dizajne s pevným rámom z MDF
 • Pevná konštrukcia nôh z MDF pre optimálnu stabilitu
 • Štýlové celokovové logo

Cestou za lepším zvukom

Hovorí sa, že kto hľadá, nájde. Reproduktorové systémy, ktoré z bežných produkcií vyžmýkajú maximum, však nerastú ako huby po daždi. Napriek tomu v produkcii spoločnosti Magnat sa zaujímavé kúsky čas od času objavia. High-end stereo elektronika tejto značky uprednostňuje rýdze čistý zvuk, ktorý možno počuť hlavne vďaka moderným vývojovým nástrojom, inováciám a použitým pokročilým technológiám.

Z histórie Magnat

Viac ako 40 rokmi skúseností sa môže pochváliť práve Magnat. Nemecký výrobca pokračuje vo svojom firemnom raste, tešia sa z radu úspechov. Nezaspáva však na vavrínoch, ale vyvíja nové produkty, technológie a systémy, ktoré využívajú mnohoročného know-how spoločnosti. Audiofilská verejnosť oslnili nielen veľmi vydarené SoundBar a zvukové palubné systémy, rovnako úspešne si na trhu vedú i reproduktory, systémy domáceho kina a high-end stereo elektronika.

Stĺpové reproduktory majú zelenú

Sú očividne veľmi vzhľadné, meter vysoké, nabitými inováciami a uhrančivé, vďaka neobvyklému potenciálu. A nielen skvelou výbavou vedia zaujať mnoho hudby chtivých audiofilov - dielo je korunované skvelým konštrukčným dizajnom, ktorý pozornosti používateľov neujde.

Sila a dynamika vždy na prvom mieste

Faktom je, že ich môžete postaviť takmer kamkoľvek - ich retro dizajn s 380 mm basovým meničom a dynamickým Hornom tweetera nemožno len tak prehliadnuť. Tento vyšperkovaný reproduktorový systém je vybavený klasickými komponenty z kategórie reproduktorov, na výpomoc však bola prizvaná celý rad moderných vývojových nástrojov, ku ktorým patrí napríklad laserový merací systém KLIPPEL.

Nečakanú silu a dynamiku však neurčuje len veľkosť basového reproduktora, k dokonalej funkčnosti prispieva veľkou mierou aj presne definovaný a štrukturálny realizovaný vnútorný objem.

Špecifiká a funkcie zariadenia

Tento 3- pásmový set s bass-reflexom je osadený 380 mm basovým, 165 mm stredovým meničom a duálnym 25,4 mm DC Hornom výškového meniča. RMS výkon dosahuje 250 W, maximálny výkon je až 500 W. Akustická citlivosť pri 2,8 V / 1m činí 95 dB, s impedanciou 4 - 8 Ohm.

Frekvenčná odozva sa pohybuje medzi 16 a 35 000 Hz, s deliacim kmitočtom 920, 4800 Hz. Odporúčaný je zosilňovač s výkonom 30 - 500 W. Každý kabinet je vyrobený podľa rozmerov 514 x 1000 x 835 mm, pričom jeho hmotnosť dosahuje plných 37 kg. Dizajn je umocnený tmavou drevenou dyhou (Dark Wood,) ktorá reproduktorovej sústave dodáva charizma.

Zásadné benefity produktu

Vynikajúci stupeň účinnosti aj maximálnu akustickú úroveň zaisťujú veľké KLIPPEL optimalizované meniča. Skvelú dynamiku a prirodzenosť dodáva dvojica kompresných hornových tweeterov (DC-Horn) s dvoma tkanými kupolami a akustický obraz dokresľuje hlboká a presná reprodukcia basov s pomocou špeciálneho CRA (Controlled Reflex Alignment) basového kabinetu. Bezkonkurenčný výkon s vysokou efektivitou a 12 dB filtrovanie s fázovou korekciou pre basový a stredový rozsah je jasnou devízou, pričom špeciálny výškový reproduktor so strmým 18 dB filtrovaním s fázovou korekciou lobujú ešte naviac pre obzvlášť vysoký stupeň odolnosti. Nechýba ani odnímateľný textilný kryt v retro dizajne s pevným MDF rámom, pevná MDF konštrukcia zaručuje optimálnu stabilitu stĺpov.

Magnat servíruje dokonalý zvuk

Firemnou stratégiou Magnat je využiť kvalitu a inovácií s cieľom poslucháčom predkladať dokonalý zvuk. Všetky produkty Magnat sú testované priamo v ústredí firmy, každý problém je analyzovaný a riešený za pomocou vysoko sofistikovaných meracích technológií a simulačných softvérov. Ovšem najdôležitejším testom je počúvanie samotný, čo samozrejme nie je pri testovaní opomenulo.

Ukážka Magnat Transpuls 1500

 Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Magnat Transpuls 1500

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Magnat
Počet pásem 3
Meniče Vysoké frekvence: 2 x 25 mm / Střední frekvence: 165 mm / Nízké frekvence: 380 mm
Typ reproduktora Predný bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenčná odezva od (Hz) 16
Frekvenčná odezva do (Hz) 35000
Dělící frekvence (Hz) 920 / 4800
Impedancia (Ω) 4 - 8
Citlivosť (dB) 95
Minimálny vstupný výkon (W) 30
Nominálny vstupný výkon (W) 250
Maximálny vstupný výkon (W) 500
Farba Čierna
Šírka (mm) 514
Výška (mm) 1000
Hĺbka (mm) 385
Hmotnosť (kg) 37