Vážení zákazníci, 28. 2. 2020 bude štúdio v Zlíne zatvorené z dôvodu návštevy výstavy Audio Video Show v Prahe. Ďakujeme za pochopenie.

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Marantz NA6006 - Čierna
Marantz NA6006 - Čierna Marantz NA6006 - Čierna Marantz NA6006 - Čierna Marantz NA6006 - Čierna Marantz NA6006 - Čierna

Marantz NA6006 - Čierna

519 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobok môžete zakúpiť tiež v akčnom sete so zľavou

Cena pri zakúpení samostatne: 904 €
Ušetříte: 27,21 €
876,79 €

Popis

Sieťový prehrávač s D/A prevodníkom (DAC)

  • Audiofilný D / A prevodník 192kHz / 24bit (ESS9016) a dvoj-kryštalické hodiny pre výnimočnú hudobnú výkonnosť
  • Proprietárne HDAM obvody Marantz pre minimalizáciu interferencie a zlepšenie zvuku
  • HEOS Multiroom
  • Spotify (Connect), Tidal, Amazon Music, Deezer a desiatky ďalších služieb vrátane internetového rádia
  • Amazon Alexa skill pre pripojenie Alexa zariadení

Novodobý prehrávač digitálnej hudby

Kto hľadá nového parťáka do svojej sekcie, starajúci sa o kvalitný zvuk a hudbu, môže sa spoľahnúť na sieťový prehrávač z dielne Marantz. Tento model je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky požiadavky súčasného audiofila. Je plnohodnotným nasledovníkom vysoko uznávaného modelu ND8006, ktorý je vybavený technikou a zvukovým konceptom, dosahujúcim najlepšieho možného zvuku.

Tento výber je vopred schválený

Milovníci hudby akoby tušili, že NA6006 obsahuje vybrané komponenty a jedinečný obvod HDAM značky Marantz. Ten zaručuje rýchle zosilnenie signálu s dostatočnou šírkou pásma. Spojenie s vysoko kvalitnou konverziou D / A, pevnou mechanickou konštrukciou a čistým napájaním sú základom pre hudobné zvuk v jedinečnej kvalite. Vo výsledku sa môže každý tešiť na kvalitné prehrávanie z domácich sietí, miestneho úložiska USB, internetových streamingových služieb, internetového rádia, Bluetooth a AirPlay 2. K dispozícii sú služby Spotify, Tidal, Deezer, Amazon Music, ďalej prehrávanie zvuku súborov DSD (2.8 / 5.6 MHz), WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC a ALAC.

Čo je pre prehrávač NA6006 kľúčové?

Samozrejmosťou je pohodlný streaming s integrovanou technológiou siete HEOS, bezdrôtové pripojenie k inteligentnému zariadeniu a prenos hudby cez Bluetooth alebo Airplay 2. Integrovaná technológia Bluetooth a Wi-Fi s podporou pásiem 2,4 GHz / 5 GHz dáva k dobru skvelú stabilitu siete aj tam, kde je preplnená Wi-Fi. K domácej zábave treba optický digitálny vstup pre pripojenie zdroja, optické a analógové audio výstupy a voliteľný pevný alebo variabilný výstup pre flexibilné nastavenie systému.
Nepostrádateľnou súčasťou je i Amazon Alexa - hlasové ovládanie, vyžadujúce zariadenie Amazon Echo. Spoločnosť Marantz vsádza tiež na vlastné obvody HDAM, ktoré minimalizujú ruchy a zlepšujú zvuk. Nemožno zabudnúť ani dobre vyberané kvalitné audio komponenty pre bezkonkurenčný výkon. Vďaka HEOS možno ovládať hlasitosť pripojeného zosilňovača, slúchadlá s voliteľným ovládaním zosilnenia je možné pripojiť s pomocou slúchadlového výstupu.

Čo znamená MMDF?

Jedinečný hudobný digitálny filter Marantz Musical Digital Filtering je inšpirovaný firemnou technológiou audiophile reference. Táto technológia umožňuje vybrať si z dvoch volieb digitálnych filtrov, ktoré zaisťujú presné prispôsobenie zvuku podľa priania a požiadaviek užívateľov. Každý algoritmus spracováva jemné detaily hudby a mení nové multimediálne súbory na výnimočné prehrávanie zvuku vo vysokom rozlíšení.

Profecionálne vybavenie

Zariadenie NA6006 je vybavené audiofile-standard ESS9016 Saber DAC s dvojitými kryštálmi, slúžiace k presnému ovládaniu všetkých digitálnych signálov. Pridané analógové obvody v kombinácii s modulmi Marantz Hyper-Dynamic Amplifier (HDAM) predstavujú široký dynamický rozsah a nižšie skreslenie. Sú vyrobené zo samostatných komponentov a modifikované pre výnimočnú kvalitu zvuku. Variabilné výstupné terminál slúži pre pripojenie priamo k aktívnym reproduktorom alebo k výkonovému zosilňovaču pre použitie s digitálnym zdrojovým prehrávačom - predzosilňovačom. Riadenie je dané tromi rôznymi voľbami, vďaka ktorým je možné bezproblémovo a účinne korigovať slúchadlá s nízkou alebo vysokou impedanciou.
Prioritou aj samozrejmosťou je vynikajúca konštrukcia

Pevný základ prehrávača tvorí dvojvrstvové šasi, kedy jednotlivé dosky s obvodmi zabraňujú vzájomnému rušeniu. Väčšie množstvo vysokorýchlostných a vysokoprúdiacich bariérových diód Schottky zaisťuje rýchle zotavenie a ochranu proti spätnému prúdu. Prémiové pasívne i aktívne komponenty a presné tolerančné odpory zvyšujú presnosť zvuku. Existuje aj možnosť samostatného prevodníka D / A. Všetky precedensy spoločne predstavujú špičkový sieťový audio prehrávač.Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Marantz NA6006 - Čierna

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Marantz
Digitálny vstup Optický, USB-A
Digitálny výstup Optický
Typ streamera Hybridný
D/A prevodník ESS9016
Analógový výstup RCA (Fixní), RCA (Variabilní)
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokálne streamovanie AirPlay 2, Bluetooth, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Nadštandardny BT kodek
Multiroom aplikácie HEOS
Hlasový asistent Amazon Alexa Skills
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Dalšie funkcie streameru Prehrávanie CD
Podporované disky CD, CD-R, CD-RW
Farba Čierna
Šírka (mm) 440
Výška (mm) 106
Hĺbka (mm) 329
Hmotnosť (kg) 6,6

Odporúčame