Marantz PM7000N - Čierna

SKU
MR32STRMBLCK0009
Rating:
100%
Znížená cena 819 € Bežná cena 859 €
Do 5 dní
Spolu to funguje
Rating:
100%
Znížená cena 819 € Bežná cena 859 €
+
=
1 340,00 €
Spolu to funguje
Rating:
100%
Znížená cena 819 € Bežná cena 859 €
+
=
933,00 €
Rating:
100%
Znížená cena 819 € Bežná cena 859 €
+
Znížená cena 219 € Bežná cena 244 €
=
1 038,00 €
Spolu to funguje se správným kabelem (nehodící délku odstraňte z výběru)
5.0
100% of 100
Napísať recenziu
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Ideálna voľba pre zapálených poslucháčov

  • Integrované bezdrôtové streamovanie hudby pomocou HEOS - Spotify,
  • Deezer, Amazon Music, internetové rádio a ďalšie s aplikáciou HEOS
  • Vstavaný Bluetooth s podporou pásiem 2,4 aj 5 GHz pre vylepšenú stabilitu prenosu v domácnostiach, v ktorých je viac WiFi sietí
  • Vstavaný Phono predzosilňovač pre pripojenie gramofónu
  • Podporuje hlasových asistentov Amazon Alexa, Google Assistant, Siri Voice
  • Výkon 2x60W
  • Štyri analógové vstupy, jeden analógový výstup, jeden koaxiálny vstup, dva optické digitálne vstupy a jeden USB-A vstup pre hudobné súbory s vysokým rozlíšením
  • Podporuje bezstratové zvukové súbory až do 192kHz / 24bit

Zoznámte sa s víťazom

What Hi-Fi 2019 ho postavil do čela. Zábavný stereofónny streamovacie systém stačí obohatiť jednoduchým pridaním reproduktorov. Vyznačuje sa praktickosťou, dobrou výbavou, just-add-reproduktory pre streamovanie a v neposlednom rade aj skvelým výkonom. Jeho kladom je veľký, priestranný a svižný zvuk, špičkový prehľad aj prehľadnosť, slušná platforma pre bezstarostný streaming. Nechýba ani dôležitý textový displej.

Rozprávkový zvuk

Hi-Fi ekvivalent hudobných kvalít sa zväčšuje a nesúvisí to s džinom, vypusteným z fľaše. Vysoko kvalitné komponenty sú zakomponované do kompaktného obalu a ich cieľom je pospolito vytvárať čo najviac spoľahlivý výkon. Marantz PM7000N pracuje s 60 W na kanál, obsahuje DAC, sieťový modul a prístup k radu služieb pre streamovanie hudby.

Z histórie Marantz

Vzhľadom k tomu, že Marantz je známy široko ďaleko a pretrváva už po celé desaťročia, nájde v radoch priaznivcov čoraz väčšie sympatie. Model Marantz PM7000N je vlastne nový najmä preto, že značka priznala modernejší vzhľad podobne špecializovaným systémom, napríklad Melody X. Ale nedá sa všetko posudzovať len podľa vzhľadu. Tento integrovaný stereofónny zosilňovač s vstavaným HEOS je prvým zosilňovačom Marantz Current Feedback. Je ideálnou voľbou pre audio odborníkov a znalca.

Konštrukčná charakteristika

Okrem špičkových zvukových audio komponentov má toto zariadenie aj vlastné HDAM Marantz, toroidný transformátor a vysokorýchlostný okamžitý prúdový zdroj. Streaming obľúbených žánrov je pripravený, s obľúbenou vybranou hudbou si potom možno vychutnať digitálne zvukové súbory s vysokým rozlíšením až 192 kHz / 24-bit alebo DSD 5.6. Prepnutím na vysoko kvalitný zvuk Phono MM je možné zamerať sa na počúvanie populárnych vinylových platní. Digitálne vstupy podporujú zvuk PCM a dekódujú (okrem MP3) bezstratové digitálne súbory ako je ALAC, FLAC, WAV pre počúvanie vo vysokom rozlíšení. USB-A a HEOS podporujú prehrávanie DSD 2,8 MHz.

Čo je kľúčové

Užívateľské preferencie kvitujú predovšetkým výkon, ktorý vyhovuje v integrovanom Hi-Fi zosilňovačmi s integrovanou spätnou väzbou pre 2 kanály, 60 W na kanál (8 Ohm, 20 Hz - 20 kHz). Dôležitým bodom je proprietárne obvod HDAM-SA3 Marantz, zaisťujúce dynamický rozsah a slávnu zvukovú scénu. Nemožno zabudnúť ani stíněnýtoroidní transformátor, ktorý má poskytnúť vysokú úroveň čistého výkonu pre čisté zosilnenie bez skreslenia. Bez vstavanej Bluetooth a Wi-Fi funkcie by nebolo stabilné siete, ani hudbou naplnených domovov.

Bezdrôtový HEOS a široká konektivita

Teraz to ide s hudbou bez obmedzenia - streamovacie služby obľúbených značiek Spotify Free, Premium, Amazon Music, Deezer, TuneIn Internet Radio sú na dosah ruky. Široký rozsah konektivity v skutočnosti tvoria štyri analógové vstupy, jeden analógový výstup, jeden koaxiálny vstup, dva optické digitálne vstupy a jeden USB-A pre zvukové súbory s vysokým rozlíšením.

Ďalšie výhody

Vinylové platne a počúvanie výnimočne čistý - to sa hneď tak nevidí, ani nepočuje. Integrovaný phono vstup s novo navrhnutým vstupným stupňom FET slúži pre zlepšenie čistoty signálu a lepší zvuk. Plne tienená digitálne a sieťová sekcie s možnou deaktiváciou minimalizuje riziko rušenia digitálnych sekcií pre dosiahnutie najvyššieho výkonu zvuku a čistého analógového zážitku. Modifikované je aj pripojenie k reproduktorom pre vysoko kvalitné prehrávanie. Veľkú podporu má hlasový agent Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri, s ktorými je hlasové ovládanie bezproblémové. Zariadenie možno naprogramovať tak, aby spolupracovalo s diaľkovým ovládaním televízora.

Ukážka Marantz PM7000N

 

Výrobca Marantz
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 60 (8 Ohm)
Frekvenčná odezva od (Hz) 5
Frekvenčná odezva do (Hz) 100000
Odstup signál / šum (dB) 87
THD (%) 0.02
Predné repro. terminály A (1 pár)
Analógový vstup RCA, RCA (Phono)
Analógový výstup RCA (Rec-out), RCA (Subwoofer), Jack (6,35 mm)
Phono predzosilňovač MM
Digitálny vstup Koaxiálny RCA, Optický, USB-A
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokálne streamovanie AirPlay 2, Bluetooth, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Multiroom aplikácie HEOS
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, MP3
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Digitální vstupy (kHz / bit) 192/24
Farba Čierna
Šírka (mm) 440
Výška (mm) 125
Hĺbka (mm) 379
Hmotnosť (kg) 10.8