DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Marantz SR5015 DAB - SilverGold

SKU
SR5015DAB-N1SG
953 €
Do 5 dnů

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

9%
Cena pri zakúpení 3 402 €
Takže ušetríte 340 €
3 062 €

Marantz SR5015 - verzia s DAB+ rádiom

Skvelý zvuk bez kompromisov

Pre hudobných fajnšmekrov výrobca audio zariadenia Marantz prináša naozajstnú lahôdku - pre skvelý zvuk s vyladenú akustikou je navrhnutý 7,2- kanálový 4k Ultra HD AV prijímač so zabudovaným HEOS. Domácemu kinu prospeje zvuk Marantz v najmodernejšom zariadení, bez ohľadu na jeho zdroj, od vinylu až po digitálne streamovanie.

Prečo čakať na zázrak

Teraz je dovolené komukoľvek a kedykoľvek ponoriť sa úplne do filmov a TV s pomocou formátovania priestorového zvuku so zvýšeným vysokým rozlíšením od Dolby Atmos. Pridanou hodnotou je technológia Virtualizácia výšok Dolby Atmos, DTS: X a DTS Virtual: X. Hudobné streaming z popredných hudobných služieb je ľahko dostupný, taktiež možno ovládať SR5014 kompatibilným hlasovým ovládaním cez Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.

Čím ešte prekvapí?

Tento dizajnový krásavec disponuje špičkovou výbavou. Každý z 8 vstupov HDMI je plne kompatibilný s najnovšími špecifikáciami, vrátane videa 4K Ultra High Definition, videá 60 Hz, HDR10, Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma (HLG) a podporuje Allmi pre hranie. Vďaka desaťročným skúsenostiam s High Fidelity Marantz SR5014 ponúka unikátne domáce kino pre rodinnú zábavu.

Kľúčové vlastnosti

Zásadným je, že všetko sa podriaďuje nárokom a požiadavkám užívateľov. Výkon a pripojenie podľa použitých preferencií zvuku podlieha 7,2 kanálovému diskrétnemu výkonovému zosilňovaču so 180 W na kanál. K pokročilým objektovým zvukovým formátom sa radí Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X a DTS Virtual: X processing, Audyssey MultEQ XT, Dynamic Volume a Dynamic EQ. Poskytované je taktiež perfektné vyrovnanie individuálne pre každú miestnosť.
Univerzálne pripojenie HDMI eARC zahŕňa 8 vstupov HDMI, vrátane 1 vstupu HDMI na prednom paneli, s plnou podporou HDCP 2.3, 2 výstupy HDMI vrátane 1 výstupu HDMI podporujúceho funkciu eARC.
Čo sa týka spracovania videa vo vysokom rozlíšení, priechod je 4K / 60 Hz, farebné rozlíšenie 4: 4: 4, HDR 10 a BT.2020, platí kompatibilita Dolby Vision a hybridné log-gama (HLG).

Zvuk bez výhrad

Veľmi výkonné prehrávanie zvuku s vysokým rozlíšením prináša možnosť dekódovať bezstratové súbory ALAC, FLAC a WAV až do 24 bit / 192 kHz - a stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz. Umožňujú počúvanie hudby presne tak, ako ju zamýšľal sám umelec. Exkluzívnymi komponenty, ktoré zvyšujú zvuk Marantz, sú patentované dosky HDAM spoločnosti pre podrobnejšie a dynamickejší zvuk. Streamovanie dovoľuje bez obmedzenia prehrávať skladby zo Spotify Free a Premium, Amazon Music, Tidal a ďalších, alebo streamovať z chytrých zariadení cez AirPlay 2 alebo Bluetooth.

Integrovaný HEOS

Funkcie vstavaného systému HEOS spočíva vo fungujúcej pokročilej technológii, ktorý umožňuje zvuk distribuovať vo viacerých miestnostiach, podporuje hlasové ovládanie a streamovanie digitálnej hudby, zaisťuje tiež pohodlné ovládanie aplikácií HEOS. Plne podporovaní sa hlasy agenti Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Takže aj produkt SR5014 nabáda: "Ovládajte ma pomocou svojho hlasu." Výnimočný herný zážitok prináša režim Automaticky nízka latencia (Allmi), zaisťujúci užívateľom Xbox One naozajstný pohlcujúci zážitok z hry.

Čo ešte neviete

Tento model sa hravo integruje s domácou sieťou pomocou vstavanej Wi-Fi s podporou dvoch pásiem 2,4 GHz / 5 GHz. Bezproblémové je aj ovládanie pomocou smartfónu, vzdialená aplikácia Marantz AVR je k dispozícii pre zariadenia iPhone a Android. Tento model je už k videniu na našej predajni.

Výrobca Marantz
Počet kanálů 7.1
Výkon na kanál (W) 200 (6 ohm, 1 kHz, 10% 1ch Drive) / 140 (6 ohm, 1 kHz, 0.7% 2ch Drive) / 100 (6 ohm, 1 kHz, 10% 1ch Drive)
Frekvenčná odezva od (Hz) 10
Frekvenčná odezva do (Hz) 100000
Odstup signál / šum (dB) 100
THD (%) 0.08
Analógový vstup RCA, RCA (Phono)
Analógový výstup RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer)
Pre-out 7 kanálů, Zóna B
Phono predzosilňovač MM
Počet zón (reproduktory)
Digitálny vstup Koaxiálny RCA, Optický, USB-A
Digitálny výstup Koaxiální 3,5 mm
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokálne streamovanie AirPlay 2, Bluetooth, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Nadštandardny BT kodek
Multiroom aplikácie HEOS
Rádio DAB/DAB+, FM, AM
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X
Surround - upmixing Dolby Surround, DTS Neural:X
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution
Barevné formáty Dolby Vision, HLG, HDR, HDR10, HDR10+, BT.2020
Video technológie 3D, 4K upscaling, 4K nativní, 8K nativní
HDMI - funkcie HDCP 2.3, ARC, eARC, CEC
HDMI - vstupy 6
HDMI - výstupy 2
Farba Strieborná / Zlatá
Šírka (mm) 440
Výška (mm) 161
Hĺbka (mm) 338
Hmotnosť (kg) 10.1
Vaše hodnotenie