McIntosh MC312 - Skvelý koncový zosilňovač za neuveriteľnú cenu!

SKU
McIntosh-MC312-bazar
10 490 €
Skladom
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Zakúpené od nášho verného zákazníka, nahraných max. 50-100 hodín, nehrané, úplne nové s kompletným nepoužitým príslušenstvom. Dôvod predaja: zákazník prešiel na vyššiu úroveň.

We offer McIntosh MC312 used for sell. This perfect power amplifier could be the tipping point for the best sound of any HiFi system. Our McIntosh MC312 is in perfect condition and comes from our dear customer who decided to go into more powerful unit.

If you want to learn more about McIntosh MC312, call our specialist Martin: +420 602 101 911.

 

Zažite úchvatný zvuk s McIntosh MC312

 

McIntosh MC312 je výkonný zosilňovač, ktorý je súčasťou produktového radu McIntosh Labs, značky známej pre svoje vysoko kvalitné zvukové systémy. Disaponuje výkonom 300 wattov na kanál a patrí do kategórie zosilňovačov triedy D. Trieda D je známa pre svoju efektivitu pri premene energie a vysoký výkon.

 

Výkonný stereo zosilňovač nekompromisnej kvality

 

McIntosh MC312 je výkonný zosilňovač, ktorý je súčasťou produktového radu McIntosh Labs, značky známej pre svoje vysoko kvalitné zvukové systémy. Disaponuje výkonom 300 wattov na kanál a patrí do kategórie zosilňovačov triedy D. Trieda D je známa pre svoju efektivitu pri premene energie a vysoký výkon.

 

Medzi jeho kľúčové vlastnosti patria:

 

 • Patentovaná technológia Autoformer™, ktorá umožňuje optimálne prispôsobenie rôznym typom reproduktorov
 • Power Guard®, ochranný systém pred skreslením signálu pri dosiahnutí vysokých hlasitostí
  McIntosh Monogrammed Heatsinks™, vysoko efektívne chladiče, ktoré udržujú nízku teplotu zosilňovača
 • McIntosh High Drive, ktorý poskytuje vyšší výstupný prúd na poháňanie náročných reproduktorov

 

Pripravte sa na roky a roky hudobného zážitku s výkonovým zosilňovačom MC312, ktorý je skvelou voľbou pre napájanie prakticky akéhokoľvek domáceho audio systému. Vďaka svojej jedinečnej technológii Autoformer ™ môže napájať všetky reproduktory bez ohľadu na to či majú impedanciu 2, 4 alebo 8 Ohm.

 

Vďaka starostlivému navrhnutiu a využitiu vysoko kvalitných komponentov je McIntosh MC312 schopný presne reprodukovať každý detail zvuku s maximálnou vernosťou pôvodnej nahrávky. S jeho širokým frekvenčným rozsahom a nízkym skreslením sa dostanete do samotného jadra hudby, kde každý tón je živý a každá melódia znie dokonale. Vyniká najmä zdvojnásobenou kapacitou filtra, čo zvyšuje dynamickú výšku 27% z 1,8 dB na 2,3 dB. Tento nárast znamená, že MC312 je ešte lepšie pripravený na zvládnutie veľkých dynamických výkyvov vo vašej hudbe. Zvýšená kapacita filtrov je tiež prínosom pre ochranu proti skresleniu a pre basy.

 

MC312 je vybavený aj pokročilými pripojovacími možnosťami, vrátane analógových a digitálnych vstupov, čo vám umožní ľahko prepojiť ho s rôznymi zvukovými zdrojmi. S elegantným dizajnom a výnimočnou kvalitou spracovania sa tento zosilňovač stane nielen stredobodom vášho audio systému, ale aj očarujúcim prvkom vašej miestnosti.

 

Technické špecifikácie zosilňovača

 

 • Výkon: 300 W na kanál (8 Ohmov)
 • Frekvenčná odozva: 20 Hz - 20 kHz (+0 dB / -0,5 dB)
 • THD (celkové harmonické skreslenie): menej ako 0,005%
 • Pomer signál / šum: 122 dB
 • Váhový faktor (damping factor): > 40
 • Výstupy: 1x preamp, 1x subwoofer
 • Rozmery: 44,45 cm x 24,13 cm x 55,88 cm
 • Hmotnosť: 36,3 kg
 • Až dvojnásobná kapacita filtračnej časti napájacieho zdroja oproti predchádzajúcemu modelu a 27% zvýšenie dynamic headroom (z 1.8dB na 2.3dB)
 • Power Guard technológie pre zabránenie vzniku ruchov zo skreslenia pri prebudení, ktoré by mohli poškodiť reprosústavy
 • Precízne ručičkové indikátory výkonu
 • Priame LED podsvietenie
 • Symetrické aj nesymetrické vstupy
 • Diaľkovo ovládané spínanie

 

Dizajn MC312

 

McIntosh MC312 je elegantne navrhnutý zosilňovač, ktorý predstavuje ikonický vzhľad značky McIntosh. Kombinuje klasické dizajnové prvky, ako je čierny predný panel s výkonnými modrými VU metrami a retro logom McIntosh. Zosilňovač je vyrobený z prvotriednych materiálov a stavaný s precíznosťou, ktorá zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivosť.

Výrobca McIntosh
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 300 při 2, 4 i 8 Ohm
Frekvenčná odezva od (Hz) 20
Frekvenčná odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 120 (balanced); 118 (Unbalanced)
THD (%) 0.005
Podpora impedancie repro. (Ω) 2, 4, 8
Bi-amp zapojenie
Analógový vstup RCA, XLR
Analógový výstup RCA (Pre-out), XLR (Pre-out)
Pre-out 2 kanály
Farba Čierna
Šírka (mm) 445
Výška (mm) 240
Hĺbka (mm) 558
Hmotnosť (kg) 48