+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Monitor Audio Bronze 6 - Čierna
Monitor Audio Bronze 6 - Čierna Monitor Audio Bronze 6 - Čierna Monitor Audio Bronze 6 - Čierna

Monitor Audio Bronze 6 - Čierna

Běžná cena: 1 049 €

Special Price 979 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobok môžete zakúpiť tiež v akčnom sete so zľavou

Cena pri zakúpení samostatne: 1 542,81 €
Ušetříte: 61,71 €
1 481,10 €

Popis

Ak sa od hudobných produkcií žiada, aby mali priestorovosť a hĺbku, potom by im nemal chýbať ani nadhľad. Na vyššom poste sa zabývala reproduktorová sústava Bronze 6, ktorá vyniká najmä nápaditú precízne konštrukciou a dizajnom. Ďalej ponúka tiež pôsobivú kombináciu presnosti, rozsahu a dynamiky. Preto je 2,5- pásmová stĺpová sústava s bass-reflexom Monitor Audio Bronze 6 dobrým výberom pre audiofilov a milovníkov domáceho kina.

 • Nový výškový reproduktor C-CAM - zlatá kupola
 • 5 ročná záruka
 • Dvojica C-CAM basových meničov
 • Jeden C-CAM stredobasový menič
 • Tuhá konštrukcia z MDF dosiek s hrúbkou 18 mm
 • Krížové výstuhy pre ešte vyššiu tuhosť
 • Možné zapojenie Bi-amp alebo Bi-wire
 • Veľmi krásna povrchová úprava, ktorú nájdete u drahšie konkurencie
 • Vysoko kvalitná výhybka z prémiových materiálov
 • Cena za pár

Čo je precedens

Medzi inovatívne prvky celkom iste patrí nový C-CAM zlatý tweeter, optimálne navrhnutý 165 mm C-CAM stredo-basový reproduktor a duálny 165 mm C-CAM basový reproduktor. Konštruktéri tiež volili z dôvodu spevnenie a celkovej tuhosti ozvučnice centrálnej zadné uchytenie reproduktora. Modifikovaná bola aj Hive technológia bass-reflexu, a lepšie funguje aj kvalitný výhybka s prémiovými svitkovými kondenzátory. Tuhá, 18 mm hrubá MDF konštrukcia, posilnená radiálnym a priečnym vystužením ozvučnice zaisťujú nízke skreslenie. Panel terminálu sa nachádza v úrovni podlahy, aby pripojenie káblov bolo jednoduché a úhľadné. Terminál dovoľuje pripojenie bi-wire/bi-amp. Ďalším bonusom je špičkové prevedenie povrchových úprav.

Skvelé know-how

Všetky produkty Monitor Audio v sebe nesú viac ako 40 rokov skúseností, na ich konštrukcii i dizajnu je to teda poznať. Vyladené meniče pre rôzne pásma frekvencií spolu vytvárajú unikátne jednotné zvukové pole s nízkymi basy a detaily stredných kmitočtov, ktoré sa stúpajúcou frekvenciou umocní zlatý C-CAM tweeter. Tento audiofilné dizajn celému modelu dopraje veľmi hodnotný zvuk hudby i domáceho kina.

Séria Bronze

V tejto rade sú výhradne produkty s vynikajúcou čistotou a presnosťou, ktoré však rozhodne nezaťaží rodinný rozpočet. Bronze je brilantný séria, obohatená o prvky z radov reproduktorov Platinum, Gold a Silver, okrem iného prekonáva očakávania svojej cenovej triedy. Možno, že v mnohom môže zatieniť aj svojho uctievaného, ​​niekoľkokrát oceneného predchodcu, Bronze BX. V reproduktoroch užité oceľovo zelené C-CAM kužeľové meniče vedia bezproblémovo splynúť s povrchovými úpravami. Tie sú na výber v štyroch variantoch - čierny dub, biely popol, ružové drevo a orech. Neviditeľne sú upevnené meniče aj magnetická mriežka, ktorá dodáva modelu dojem sofistikovanosti, krásny vzhľad a punc prémiovej rady.

Charakteristika produktov

Súčasné produkty Monitor Audio prešli mnohými účelnými úpravami, je teda nad slnko jasné, že úplne nová edícia radu Bronze je v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi podstatne dokonalejšie. Všetky novodobej reproduktory majú zdokonalený povrch skríň, robustnejšie konštrukcia ozvučníc a vďaka prepracované výhybke avizujú zvuk, ktorý predčí mnohé konkurenčné značky. Táto 2,5 - pásmová stĺpová reproduktorová sústava s bass-reflexom a C-CAM špecifickými meničmi funguje vo frekvenčnom rozsahu 34 - 30 000 Hz, s impedanciou 8 Ohm a akustickú citlivosťou 90 dB. Odporúčaný je zosilňovač s výkonom 40 - 150 W. Každá stĺpová skriňa je 985 mm vysoká, 186 mm široká a má hĺbku 315 mm. Jej hmotnosť dosahuje 16,6 kg.

Monitor Audio Ltd

Táto výrobná spoločnosť sa už dlhšie ako 40 rokov pohybuje v oblasti dizajnu a výroby hi-fi reproduktorových sústav, stereofónnych a priestorových zvukových systémov.Dôsledným zdokonaľovaním a používaním originálnych technológií sa spoločnosť Monitor Audio dostala medzi tie najlepšie. V súčasnosti je autorom stále sa vyvíjajúceho portfólia produktov Monitor Audio, v ktorých predvádza silu vysoko kvalitné a výkonné reproduktorové značky.

Ukážka Monitor Audio Bronze 6

 Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Zákaznícke recenzie

Oto
29.9.2019

Veľmi dobré reproduktory

Oproti mojej starej reprosústave JAMO 626 podľa môjho názoru hrajú oveľa lepšie, minimálne pri počúvaní vážnej hudby. Napríklad na JAMO basa (kontrabas) znel ako niečo podivne ubrumené. Rovnako, pri barokovej hudbe čembalo a lutna sa úplne strácali a podľa mňa ani husle nezneli úplne verne. Na týchto reproduktoroch je to pravý opak - basa znie podľa mňa ako basa, husle ako husle, a aj nástroje so slabším hlasom ako sú práve lutna a čembalo je v nahrávke počuť. Takisto ma celkom prekvapilo, že hudba akoby vystúpila do priestoru. Na starých reprakoch som ani netušil, že je to takto nahrané. Jednoducho za tú cenu a pre moje uši úplne súper.

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Monitor Audio Bronze 6 - Čierna

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Monitor Audio
Počet pásem 2,5
Meniče Vysoké frekvence: 25 mm (C-CAM) / Střední frekvence: 165 mm (C-CAM) / Nízké frekvence: 2 x 165 mm (C-CAM)
Typ reproduktora Predný bass reflex, Zadný bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenčná odezva od (Hz) 34
Frekvenčná odezva do (Hz) 30000
Dělící frekvence (Hz) 150 / 2500
Impedancia (Ω) 8
Citlivosť (dB) 90
Minimálny vstupný výkon (W) 40
Maximálny vstupný výkon (W) 150
Maximálny výkon - SPL(dB) 114
Farba Čierna
Šírka (mm) 185
Výška (mm) 985
Hĺbka (mm) 315
Hmotnosť (kg) 16,6

Odporúčame