Vážení zákazníci, 28. 2. 2020 bude štúdio v Zlíne zatvorené z dôvodu návštevy výstavy Audio Video Show v Prahe. Ďakujeme za pochopenie.

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Onkyo SKF-4800

Onkyo SKF-4800

309,81 €

Dostupnosť: Skladom

Krátký popis

Cena za pár

Popis

Táto séria reproduktorov Onkyo sa vyznačuje skvelými vlastnosťami - výkonom, hlasitosťou, kvalitou. Onkyo vedia vyrábať nielen skvelé systémy Home Cinema, ale aj reproduktorové sústavy. Talentované, cca 1 meter vysoké stĺpy majú našliapnuté smerom, ktorý ovládne aj väčší akustický priestor úplne bez obáv. V rade 4800 sú produkovaná také zariadenia, ktorá svojimi technológiami a schopnosťami predčí aj drahšie ozvučné sety.

  • 16 cm basový reproduktor x 2
  • 2,5 cm tweeter
  • Maximálny výkon zosilňovača 130 W
  • Banana plug-kompatibilný terminály
  • Woofer ekvalizér umožňuje rýchlu a presnú odozvu
  • MDF stabilizátor pre prevenciu vibráciám
  • prírodné finiš
  • Štýlový stĺpový dizajn

Charakteristika Onkyo SKF-4800

Smerný systém reproduktorov si skvele rozumejú s výškovými sekvenciami a vďaka tomu sa bravúrne postarajú o každú melódiu. Aj keď je hudba pri vyššej hlasitosti mnohokrát skreslená, v tomto prípade bude znieť čisto a prirodzene, naprieč celým spektrom zvukov. Sústava je ideálny pre dosiahnutie stereofónneho i priestorového zvuku, pretože je navrhnutá tak, aby kooperovala sa surround reproduktorovú sústavou SKS-4800. Vďaka danému akustickému dizajnu je možné dosiahnuť kvalitného päťkanálového priestorového ozvučenia. Preto sa odporúča za účelom získať čo najlepší zážitok z funkčného domáceho kina zaobstarať si rovno oba systémy, SKS aj SKF 4800.

Čo je na nich iné?

Reproduktory Onkyo SKF-4800 sú výborne navrhnuté podlahové stĺpy s MDF stabilizátorom, ktorý sa snaží eliminovať nežiaduce vibrácie. Ako získať čistý zvuk aj pri veľkom zosilnenie? Dôležitým predpokladom je drevená konštrukcia, ktorá zaručuje kvalitnú reprodukciu. V čiernom prevedení je tento model silne charizmatický a úplne ideálne pre domáce kino.

Upresňujúce technické informácie

Čo je obzvlášť nezabudnuteľné, tak celkový a maximálny výkon zariadenia o 130 W. Frekvenčná odozva začína na 55 Hz, hornou hranicou je pásmo 35 000 Hz. Impedančné hodnota udáva 6 Ohm. Každý z reproduktorových stĺpov je 295 mm široký, 1024 mm vysoký a 305 mm hlboký. Každý kabinet je osadený 160 mm basovými meničmi v tvare kužeľa a 25 mm výškovým meničom s jemnou kupolou. K výbave patrí basový ekvalizér, ktorý dovoľuje rýchlu a presnú odozvu alebo MDF stabilizátor, ktorý bráni vibráciám.

Elektronika na špičkové úrovni

Kto pozná značku Onkyo, potom tuší, že japonský výrobca stavia na dlhoročných skúsenostiach a bohatom firemným know-how. Viac ako pol storočia sa konštrukčný tím zaoberá skúmaním a produkciou precíznych audio komponentov. Za posledných desať rokov Onkyo urobilo veľký krok vpred a získalo tak zvučné meno medzi výrobcami systémov domácich kín. 
Za názvom spoločnosti stoja dve japonská slová, ON - zvuk a KYO - harmónia. Prioritou pre spoločnosť je predovšetkým prvotriedny zvuk, ktorý celú Onkyo produkciu charakterizuje. Široký sortiment a dizajnové prevedenie produktov oslovuje dnes a denne celý rad klientov. Ponúka sa tradične veľmi úspešná rada AV receiverov, vrátane mikrosystémov, Blu-Ray prehrávačov, slúchadiel, systémov ozvučujících TV a tiež vysoko kvalitné, dopytované Hi-Fi komponenty.

Dynamický filmový zvuk

Užívať si hudobné či filmové prehliadky je s touto stĺpovou sústavou ľahké. Reproduktory SKF-4800 vnášajú energiu všade tam, kde bol pokoj a harmóniu tam, kde bol chaos. Nechýba ani špičkový výkon, plnosť a prirodzenosť, ohromujúce detaily naprieč audio spektrom. Tweeter prenáša vysokofrekvenčné zvuk a poskytuje tak zvuku vyššiu úroveň detailov, čím ju definuje. Vďaka MDF stabilizátora sú maximálne obmedzené vibrácie a počúvanie je tak komfortný, ničím nerušený, priestorový. Tento model využíva plne svoj potenciál a tak sa stavia medzi tie produkty, ktoré vedia osloviť a pritiahnuť pozornosť zvonku. Komplet SKS a SKF 4800 nemá vo svojej cenovej relácii konkurencii.

Ukážka reproduktorov Onkyo SKF-4800

 Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Onkyo SKF-4800

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Onkyo
Počet pásem 2
Meniče Vysoké frekvence: 25 mm / Střední a nízké frekvence: 2 x 160 mm
Typ reproduktora Zadný bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenčná odezva od (Hz) 55
Frekvenčná odezva do (Hz) 35000
Impedancia (Ω) 6
Maximálny vstupný výkon (W) 130
Farba Čierna
Šírka (mm) 295
Výška (mm) 1024
Hĺbka (mm) 305
Hmotnosť (kg) 13