Vážení zákazníci, 28. 2. 2020 bude štúdio v Zlíne zatvorené z dôvodu návštevy výstavy Audio Video Show v Prahe. Ďakujeme za pochopenie.

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Pioneer N-30AE - Čierna
Pioneer N-30AE - Čierna Pioneer N-30AE - Čierna

Pioneer N-30AE - Čierna

Predaj produktu bol ukončený
Ľutujeme, ale tento produkt bol vypredaný
Ako alternatívu by sme Vám radi ponúkli:

Popis

Hudba je pre mnohých všetkým, mala by byť nielen dobre vyberaná podľa žánru, ale s vynikajúcim zariadením môže byť produkcie a poťažmo aj počúvanie jedinečný. K tomu je ideálnym prostredníkom sieťový prehrávač Pioneer N-30AE - streamer hodiace sa pre všetky druhy zvukových zdrojov, vrátane Hi-Res audio súborov, služieb pre hudobné streaming a internetových rádiových možností. Prehrávanie skladieb z kompatibilných zariadení AirPlay či vďaka vstavanej Wi-Fi potom nie je žiadnym orieškom. Je možné sa tiež pripojiť a prehrávať hudbu z pevného disku pomocou pripojeného USB.

  • AirPlay, Chromecast
  • DTS Play-Fi a systémy FlareConnect mutiroom
  • Gapless prehrávanie
  • Dvojpásmové pripojenie Wi-Fi
  • Hi-Res a DSD
  • Ostrý displej s vysokým rozlíšením s uhlopriečkou 3,5 "
  • Podpora pripojenie HDD a flash diskov cez USB port na prednom i zadnom paneli (FAT32)

Streamovanie a hudba z rádia

Kvalitné počúvanie podporí bezkonkurenčné streamingové služby, ku ktorým patrí Spotify, Tidal a Deezer. Tento model má tiež prednastavený TuneIn, a preto je počúvanie internetových rádií vyriešený. Na dosah je cez 100 000 rozhlasových staníc, plných hudby, športu, správ a talk show z celého sveta, úplne bezplatne.

ChromeCast, AirPlay, Wi-Fi

Technológia v tomto zariadení sú si dosť podobné a napriek tomu tak špecifické a iné. Napríklad integrovaný ChromeCast dovoľuje používanie mobilného zariadenia na prehrávanie obľúbenej hudby, rádií alebo podcastov priamo do prehrávača. Zvuk je možné korigovať a riadiť kdekoľvek doma s pomocou aplikácie, ktorá podporuje ChromeCast. Ovšem musia byť tiež nainštalovaná v osobnom zariadení iPhone, iPad, telefónu a tabletu Android, Mac, Windows laptopu či Chromebooku. 
AirPlay zabezpečuje kompletný prístup, ovládanie i prehrávanie celej hudobnej knižnice iTunes bez káblov s produktom N-30AE. Dovoľuje tiež prácu s informáciami o skladbe, vrátane využitia obrázku albumu, čo sa zobrazuje na LCD displeji. Vstavaná je i ďalšie pomôcka, a to duálne Wi-Fi technológie. Sieťové funkcie, ako je streamovanie Hi-Res Audio, ide aj cez WLAN pripojenie.

Hi-Res je vrchol hudobných kvalít

Tento Audio model dovoľuje prehrávanie zvukového súboru cez USB / sieť (až 11.2 MHz DSD - Direct Stream Digital). Je podporovaný teda súbor až 192 kHz / 24 bit WAV, FLAC, AIFF a Apple Lossless súbory zo zariadenia USB, inak aj prostredníctvom káblovej či bezdrôtovej siete. Ďalším precedensom je možnosť Multi-room rozšírenie audia ďalším spôsobom a to za pomocou služby FlareConnect. S týmto vylepšením možno zdieľať zvuk zo siete a externých audio vstupných zdrojov ďalej medzi kompatibilné komponenty, teda multi-room prehrávanie LP záznamov, CD diskov, sieťových hudobných služieb a ďalších je na dosah. Podmienkou je tá istá podpora používaných komponentov a systému reproduktorov.

Ďalšie špecifiká

Sieťový prehrávač N-30AE je vyrobený podľa rozmerov 435 x 103 x 300 mm a váži 3,4 kg. Jeho povrchová úprava v čiernej farbe je veľmi lichotivá k okoliu. Na prvý pohľad záujemcov upúta tiež farebným LCD displejom a užívateľsky atraktívnym grafickým rozhraním. Počas počúvania je možné prezrieť si prebal daného albumu. Úplným suverénom v aplikáciách je Pioneer Remote App, pretože prináša bezproblémové intuitívne ovládanie z vybraného zariadenia. Vďaka tejto bezplatne dostupné aplikácie možno jednoducho využívať zariadenia ako iPad, iPhone, iPod touch alebo smartphone s Androidom. Pomocou aplikácie je možné vyberať stanice internetových rádií, prehrávať skladby z mediálneho servera a ďalšie. Konektívna zázemie vytvárajú vstupy a výstupy - USB vstupy predné, zadné typu A, pre USB disk / HDD, ethernetový vstup, analógový audio výstup.

Recenzie Pioneer N-30AE

 Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Pioneer N-30AE - Čierna

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Pioneer
Digitálny vstup USB-A
Digitálny výstup Koaxiální 3,5 mm
Typ streamera Hybridný
D/A prevodník 2-kanálový paralelní DAC
Analógový výstup RCA (Line)
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokálne streamovanie AirPlay, Chromecast
Multiroom aplikácie DTS Play-Fi, FlareConnect
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Farba Čierna
Šírka (mm) 435
Výška (mm) 103
Hĺbka (mm) 300
Hmotnosť (kg) 3,4